(Vlastní) Gyrobufet

Založil betakaroten, 23.07.2006, 17:14:30

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

betakaroten

Malá, ale rychlá občerstvovna, inspirovaná podobnými zařízeními v Řecku.

Různobarevný válec má být maso, které se během otáčení & opékání odkrajuje elektrickým řezacím kolečkem. Pro případ nouze visí na stěně ještě ruční nožík...

betakaroten

K pití tu máme široký výběr značek: Cloaca, Cloaca Light, sodovku... a pak samozřejmě kafíčko ve stylové konvici.

betakaroten

A to ještě není všechno!

betakaroten

Maso se otočí kolem své osy jednou za 4 sekundy. Část topného tělesa peče (tak jako ve skutečnosti, nehřeje to celé).

Mellory

#4
Na System moc nejsem, ale musím uznat, že tohle je opravdu super. Skvělé detaily, ale hlavně použití starého motoru pro pohon opékajícího se masa. Taky oceňuji tvůj popis dostupných nápojů - Cloaca, když jsem to přečetl, válel jsem se na zemi smíchy. ;D Překvapilo mě i použití nástrojů, například šavle jako nůž a pila jako nástoj k odkrojujování masa... ;D Trochu drastické a nebezpečné, ale jinak super!

Skvělá práce!
Nothing is true. Everything is permitted.

Micho

Tak toto by ma nenapadlo - urobiť taký automatizovaný bufet. Aj keď je ten mechanizmus trochu robusný, má môj obdiv.   8) 8) 8)

PS: Nevedel som, že aj Lego je výrobca nápojových automatov. Tá značka na kohútikoch to ale jednoznačne dokazuje.  ;)

Ako si docielil to svetlo v ohreve?

Colonel32

no, ja bych to asi resil mikromotorem...

betakaroten


Pepan

Je to moc pěkné  :D Líbí se mi ta kombinace věrohodného vzhledu a funkčnosti díky použití Technic dílů  ;)

Benelli_2000

Citace od: pepan kdy 24.07.2006, 14:18:47
Je to moc pěkné  :D Líbí se mi ta kombinace věrohodného vzhledu a funkčnosti díky použití Technic dílů  ;)

JJ, fakt sqělej nápad a slušná realizace.
Tak mě napadlo, že ten technic motor by jsi mohl "zamaskovat", jako velkej kontejner na shnilý maso  ;D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

MwK

Je to pekna,mala pracicka zo super napisom...
(ocenujem lego system lebo technicu moc neroumiem :P...ale vyzera to solidne ;))
Ps: to maso malo byt asi "Kebab"
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Llevelyn

Kebab je maso na klacku/ špíz/, gyros je maso krájený ze špalku do housky.. ::)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Jenčula

Citace od: Llevelyn kdy 25.07.2006, 10:42:22
Kebab je maso na klacku/ špíz/, gyros je maso krájený ze špalku do housky.. ::)

Kebab se také řeže z homole do tureckého chleba. Ale je ho hodně druhů (i na špejli - u nás jsem ještě neviděl).  Takže tam může být klidně napsáno KEBAB i GYROS. Možná by mohl betakaroten nějak dotvořit ten homolovitý tvar.  ;)  ::)
Můj RELAX

betakaroten

Rozdíl mezi kebabem a gyrosem je hlavně v surovině: gyros bývá z vepřového, kebab ze skopového (mimochodem, jak se řekne turecky košer?). Pita (placka tureckého chleba) je až fastfoodová vymoženost, normálně se gyros servíruje na talíři.

Ad homole - záleží na tom, jak se to krájí, a proč by to v jednu chvíli nemohl být perfektní válec ;D hlavní potíž je ale v tom, že jenom málo vhodných dílů se dá skrz naskrz propíchnout Technic osou.

Petrjr

Vypadá to opravdu moc pěkně.

Citace od: betakaroten kdy 25.07.2006, 12:21:47
hlavní potíž je ale v tom, že jenom málo vhodných dílů se dá skrz naskrz propíchnout Technic osou.
Ale to snad nemusí být naskrz. Stačí malá oska dole a nahoře, a po obou koncích dílek do kterého se zapustí, ne? Nicméně, s technikem mám zkušenosti jak kozel se zahradničením, tak prosím nekamenovat, pokud říkám zjevnou blbost.

Benelli_2000

Ještě ten el. motor zamaskovat jako velkou popelnici na odpadky a bude to naprosto dokonalý  ;D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

J_BOB

na prvy pohlad malinky fastfood, na druhy krasne vybaveny aj funkcny :) nadhera...len pitie by som vynechal :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader