(Vlastní) Italské pobřeží

Založil ass, 12.02.2011, 20:53:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

ass

Snad jen pár poznámek:


  • plate 1 x 4 v okně nad MdBlue dveřmi jsou prý DkRed, upozornil Peter, to je omyl, mají být hnědé (částečná barvoslepost, sorry)
  • květináč za prádlem na šňůře jsem omylem po instalaci okapu zapomněl otočit zpět
  • náklaďák je chabý pokus o Iveco Eurocargo (ta kabina je prostě zmršená, já vím)
  • zprvu jsem vůbec neměl ideu, jak postavit nějak vypadající dveře, takže ty zelené jsou víceméně Petrův nápad, taktéž nápad udělat střechy schodovitě z plates a ne z tiles
  • další nápady, které jsem už někde viděl a nejsou z mé hlavy: toaleťák, alternativní nohy k figům, prsatá baba, prádlo na šňůře
  • ženská na autě se nebojí koček, nýbrž je zděšená, protože jí kočka rozdrápala gauč (zatím to nikdo nepochopil, proto to sem píšu)

Galerie na BS




mirek

Jedním slovem nádhera. Dostala mne ta dodávková trojkolka. ANO, to je Itálie.

Luky1987

Dnes se roztrhl pytel s nádhernými stavbami, jsem zvědav, co se dnes ještě na fóru objeví ;)

FilipS

Koukám, že dnešek je pro Kostky plodnej den. Tahle stavba mě fascinuje jako celek, ale nejvíc mě dostaly ty detaily: kočka co  rozdrápala gauč, RC ponorka, dětská tříkolka, Tuk-tuk co veze MF, kočárek a další parádní maličkosti. Tohle by rozhodně stálo za to vidět naživo.

Jonas

Chválím pěkný MOC. Ta Itálie z toho skutečně dýchá - typické střechy, domy s okny uzavřenými okenicemi, život v ulicích, ... Skvělé.
Jen s tím pozadím (prostěradlo?) by to chtělo něco udělat a případně ještě nafotit znovu.
Jonas - Můj Brickshelf

Hardegon

Je to úžasný. Takových detailů a tak krásně zachycená atmosféra. WOW. Jdu se kochat dál...

Darth

#6
Smekám klobouk, takového něco bych chtěl někdy dokázat postavit. Paráda.

Co se stalo té paní u myši, to se po...?

ass


cendix

Úžasná stavba, desítky inspirujících detailů. Líbí se mi, že je nábřeží zalomené, dotváří to atmosféru. :o :o :o

SpCasPi000

Brutalita, toľko detailov a doplnkov vonku aj v interiéroch, nemá chybu. Vysavač, trojkolka, kontajnery na odpad, harmonika... , úplne stopercentné.
Teda ale čerešne sú tam poriadne drahé, asi tým že je teraz zima.

rukay

Citace od: SpCasPi000 kdy 12.02.2011, 21:54:16
Brutalita, toľko detailov a doplnkov vonku aj v interiéroch, nemá chybu. Vysavač, trojkolka, kontajnery na odpad, harmonika... , úplne stopercentné.

Mohu jen podepsat!! A na tak velkém prostoru!!  :o :o :o
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

Daniel

#11
Super práce - jdu se kochat a zkoumat ten italský život tam ;)

EDIT: Už jsem se dokoukal a stále žasnu co tam máš všechno za vychytávky a jak ti to tam žije! Trofej na zdi je úplně the best :)

Rhox

Je to dynamický,opravdu to žije a myslím si,že to je ten největší komplimet:)

otaznik

Výborná stavba, která v dané kategorii nemá na kostkách moc konkurenci.  :o

kryst.off

Je to úplná bomba, díky že na to můžu alespoň koukat! Ta tříkolka mě dostala - to je jako vynikající tiramisu po skvělých špagetách ;D
kryst.off

kryst.off

A ještě musím pochválit motorový člun - který vypadá opravdu jako skutečný motorový člun, narozdíl od těch co nám servíruje TLC 8)
kryst.off

darkhalf87

Úžasné!
Jednak spousta detailů (možná ne vždy úplně originálních, ale v té celkové kombinaci a četnosti jedinečných) a jednak to má život (milenci na molu, pomáhající si rybáři, lidé v restauraci atd.). To osobně oceňuju nejvíc.

linhi

Na touhle jsem koukal hodně dlouho,je to perfektní,smekám před tolika nápady a stavitelským umem.

larson

Naprosto perfektní! Spousta skvělých detailů, opravdová nádhera. Moc se mi to líbí.

muzzo

Zazděná kráva, dvoudílný plavky...... p a r á d a .

Micho

Ass, výborná práca plná detailov. Všade je aj plno bordelu a krámov, je to tým hodne autentické a dôveryhodné. To by malo mať v City označenie TOP, ak by to tu niekto dával.  8) 8) 8)

Tá detská trojkolka je super. Neviem prísť na to, ako je na nej spravené uchytenie predného kolieska:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=4882062

Vasyk

WOW !! Takové stavby by měly být na výstavách.

rukay

Ass, znáš -aspoň přibližný- počet použitých dílů? Docela by mne to zajímalo... :)
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

ass

#23
Citace od: Micho kdy 13.02.2011, 16:22:08
Tá detská trojkolka je super. Neviem prísť na to, ako je na nej spravené uchytenie predného kolieska:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=4882062

Je tam prostrčená MdStone OldGray gumička.

Citace od: rukay kdy 13.02.2011, 16:27:18
Ass, znáš -aspoň přibližný- počet použitých dílů? Docela by mne to zajímalo... :)

Nemám vůbec odhad, ale chci to spočítat, pro zajímavost, je to mé zatím největší dílo.

A jinak děkuji za chválu. :)

Johny650

já to chci mít doma :(

Opravdu nádhera koukám na to už přes hodinu :)

Kiko97

Nádherné.  :o Nie je čo dodať iba by som sa chcel spýtať ako si spravil tie kontajnere na odpad.  :D

ass

Citace od: Kiko97 kdy 14.02.2011, 13:59:06
Nádherné.  :o Nie je čo dodať iba by som sa chcel spýtať ako si spravil tie kontajnere na odpad.  :D

Nevim, je tam nějakej snot, kdyžtak ti to vyfotím, až budu doma.

Darth

#27
Ten šéfkuchař v Itálii vaří i francouzské speciality? (obrázek 52)

Jonas

Jonas - Můj Brickshelf

votrelec