(Vlastný) Hotel č.2

Založil 5o, 11.03.2009, 15:21:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

5o

Pred časom som mal trochu voľna, tak som postavil takýto dom, ktorý by mohol mať rôzne využitie, mňa napadlo ako prvé hotel. Poradové číslo je dva, lebo predchodca má č.1, len fotečky sa mi doteraz nepodarilo nájsť.
Môj zámer bol postaviť neveľmi komplikovanú stavbu s využitím aktuálnych dielov, ale s prihliadnutím na historické umiestnenie najlepšie v centre mesta. Preto som sa trochu pohral s architektúrou.
Ospravedlňujem sa za nie príliš osvetlené fotky, bola to len taká medzi fáza, kde som myslel, že budem so stavbou ešte pokračovať, tak som spravil pár záberov. Lenže situácia sa vyvinula inak a dom som rozobral.
Preto lebo Lego...

zakm

No vyzerá to zaujimavo , ale ak ti môžem poradiť skús začať s menšími detailami a celkovo skus urobit budovu menšiu ...viac sa tam potom môžes vyhrať a uvidíš že budeš mať aj viac dielikov .

Ešte by som poprosil o detailnejší záber strešného priesvitného okna  8)
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

5o

Detail tejto strechy nie je, ale podarilo sa mi ho nájsť z predchádzajúceho modelu a princíp je rovnaký.
Preto lebo Lego...

zakm

NO jasne transparent plates 2x1 ...už viem . OK dik necham sa inšpirovať  ;)
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

5o

Keď mám pravdu napísať, tak som chcel strechu trochu oživiť, poskladal som toto a celkom sa mi to zapáčilo.
Preto lebo Lego...