(Vlastní) Co se sněhem v City?

Založil gruzinec, 23.11.2004, 23:08:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

gruzinec

Pro milovníky city jsem dnes vytvořil takový malý sněžný pluh.

Bryan

#1
Citace od: gruzinec kdy 23.11.2004, 23:08:52
Pro milovníky city jsem dnes vytvořil takový malý sněžný pluh.

nechci mít blbý kecy ale to by nefungovalo. Ten pluh není nikam natočenej a tak by ten sníh dělal čím dál větší kopu a pak by přelezlo ten pluh a pk i kabinu a padalo by to zpátky na silnic  :-*

Colonel32

ta lopata je nataceci... tak si ji natoci na stranu, na kterou bude potrebovat

Bryan

Citace od: Colonel32 kdy 03.07.2005, 12:41:03
ta lopata je nataceci... tak si ji natoci na stranu, na kterou bude potrebovat

aha tak to promiň toho jsem si nevšiml

já používám sety z artic jako sněžné pluhy   :D

Radical

nice, ale  kdez chces vzit snih? ??? ;D
Old lego , good lego.

Bryan

#5
Citace od: Radical kdy 04.07.2005, 00:11:21
nice, ale  kdez chces vzit snih? ??? ;D

jednoduše nasypeš po lego city spoustu takových těch malých kulatých dílků v bílé ale tenhle způsob mi příjde velmi nákladný. Rampouchy se daj dělat pomocí těch průhlených malých kulatých dílků

Colonel32

lego delalo snazne pluhy samo od sebe, tak nevim, co to vy dve resite...

chadzi

jj a moc peknej


Bryan

Citace od: chadzi kdy 04.07.2005, 10:12:37
jj a moc peknej



to zadní kolo mi připomíná chevu..  :-X

chadzi

si nevedel ze to Lego od Chevy okopirovalo?

Colonel32

tohle a cheva? no to si snad dela srandu... koukam, ze klasickej town tady nekoho minul obloukem...

Bryan

Citace od: chadzi kdy 04.07.2005, 10:41:49
si nevedel ze to Lego od Chevy okopirovalo?

a né naopak?

Citace od: Colonel32 kdy 04.07.2005, 10:42:05
tohle a cheva? no to si snad dela srandu... koukam, ze klasickej town tady nekoho minul obloukem...

já vím že to není cheva ale to kolo tak vypadá a klasickej town mě ani minout nemohl protože když byl v největší slávě jsem ještě nebyl na světě  :P

Micho

Presne tak, skôr Cheva sa inšpirovala v Legu. Niekedy sme kupovali Chevu, mali sme z nej zo tucet veľkých stavebníc a kopec malých. Väčšinu toho, čo Cheva vyrábala. Keď som začal s Legom, mnohé veci sa mi zdali povedomé .... napr. lietadlá ... . Pred rokom sme Chevu dali bratovým deckám (tiež to zbierali).  8)

Bryan: Skús sa pozrieť ktorá z firiem je staršia a kedy začala robiť mesto ...

Bryan

#13
<Tak jsem to našel: >

cheva vznikla v roce 1991 asi nevím jestli je to ono ale to by znamenalo že to okopčila od lega...


tu je odkaz

chadzi

tady nekdo nepochopil humor :D

Bryan

Citace od: chadzi kdy 04.07.2005, 11:52:28
tady nekdo nepochopil humor :D

ne mě slovenština nejde i když je to velmi podobný jazyk

chadzi

nj micho to napsal komplikovane - jak politik :D jinak ty stranky chemoplastu sou fakt na zbliti..

Bryan

Citace od: chadzi kdy 04.07.2005, 12:04:35
nj micho to napsal komplikovane - jak politik :D jinak ty stranky chemoplastu sou fakt na zbliti..

moje řeč nechápu jak jsem si s tím mohl hrát...

Micho

No, veď Cheva nie je zlá, je to niečo ako Duplo. Kocky sú väčšie, menším deckám sa lepšie skládajú ...

Nevýhoda - po pár rokoch mnohé kocky už nechceli poriadne držať. Lego je Lego.

Rob

Taky bych neřekl že je CHeva špatná. Jen nedotažená - vadilo mi uchycení koleček.

Nic jinýho jim nezbývalo, protože jinak by čelili žalobě kvůli kradení průmyslovýho vzoru.

Přesto si myslím že pro rodinu s malýma dětma je jeden nebo dva kýble CHEVY požehnáním. S bratránkem jsme stavěli letadlové lodě, kombajny, hrady...

Je to jako stavět s basic kostkami - všechno je hranatý, ale nikomu to nevadí,  protože je tam o to víc prostoru pro fantazii.

občas si říkám, jestli se LEGO tou svou touhou po dokonalých tvarech (blatníky u aut, zaoblené střechy) nevydalo do slepé uličky...
Rob

Cavelon

Citace od: Rob kdy 05.07.2005, 16:31:18
jestli se LEGO tou svou touhou po dokonalých tvarech (blatníky u aut, zaoblené střechy) nevydalo do slepé uličky...

Pre tvorcov MOC je to super, že existuje toľko rôznorodých dielov v rôznych farbách. Škoda ale, že LEGO vo svojom obchode nepredáva všetky diely, ktoré sa vyrábali - niektoré sa zháňajú veľmi ťažko, ak vôbec sa ešte dajú zohnať.

tazzy

souhlasim s Robem jak mluvil o tech dokonalych tvarech. Dnes to jsou same zaoblene narazniky, okna jak krava a plno obrovskych dilu, drive se muselo vse peclive vypracovat z kosticek a to je podle me ta podstata Lega jen se napriklad podivejte na novou Policejni stanici (7237) http://www.lego.com/eng/city/products.asp?id=7237&catid=police