(Vlastní) Malý Brouk

Založil bejver, 30.08.2005, 13:21:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

bejver

Tak to je Beatle z krabičky 4507 (dinosauří), kromě kol.

franta

Snad až na těch 7 teček dokonalý.

Police collector

Některé věci prostě z LEGA, při vší úctě postavit nejdou....
Terminated.

chadzi

z lega jde postavit vsechno, jen nekdy musis pouzit vetsi meritko... btw ten brouk si je na to jak je malej dost podobnej

Police collector

No nevim, mě se to nelíbí, beaver je šikula ale tohle je taková divná věc  brouk je přece kulatý, a tohle je hranaté - prostě všechno postavit nejde, marná sláva.
Terminated.

myth

Pekný model. Na použité merítko primerane podobný originálu.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Radical

Mě se fakt libi, moc peknej! :)
Old lego , good lego.

Aki

I mně se to moc líbí. Nejvíc, ale to že je to postavené jen z jedné jediné stavebnice (kromě kol  >:D).

TomG

Na pocet dilku povedeny model.  :)
Koukam, ze ten dinosauri set je celkem zajimavy na dilky :)
Only the best can survive.

Jarmila

Někdy stačí zapojit trochu té fantazie, přece není třeba všechno mít přistrčené pod nos. A hranatý auta z lega jsou klasika.
Dcera mé kolegyně - holce je 19 let a jako malá měla doma klasické kostičky lega - se o nových setech vyjádřila ve smyslu, že lego už není lego. Spousta speciálních dílů, spousta barev, všechno nalajnovaný. Teď už prý lego není legem. Ale je to jen názor, ne dogma.

Bejvere, mně se to moc líbí a tvůj brouček mi zpříjemnil pracovní den.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

chadzi

ten nazor je zajimavej ale dvousecnej - inovace musi byt a nebyt specialnich dilku tak bysme tady tezko meli vlaky, piratsky lode, hrady atd... samozrejme hraje roli pomer klasickych vs novych dilku

Jarmila

Ano, je to jako s každou změnou, každou inovací. Někdo je od přírody pro - zkoušet novinky a užívat je. Někdo je od přírody pro klasiku. Dcera mé kolegyně se s legem potkala po deseti letech a to je na té stavebnici přece jenom znát. Obzvlášť když jako dítě měla pouze krabici se základními kostkami a neměla žádný tématicky zaměřený set.

Mně vadí ta rozmanitost pouze v případě, když hledám chybějící díly a nemůžu je najít a kluk mi nedovolí mu je vykuchat z jeho staveb. On mi je vykuchat může, ale já jemu ne -"To je přece něco jiného, mami."
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Cavelon

Citace od: Jarmila kdy 30.08.2005, 14:40:17
se o nových setech vyjádřila ve smyslu, že lego už není lego. Spousta speciálních dílů, spousta barev, všechno nalajnovaný. Teď už prý lego není legem.

Každý si predsa môže stavať, z akých dielov chce. Keď nechce používať špeciálne (tiež je diskutabilné, čo je to špeciálne), tak môže používať len také, čo sa mu páčia. Proste Lego = sloboda. ;)

KLF

Perfektne ! Nema to chybu !
Terminated.