(Vlastní) Skyline Villa

Založil Colonel32, 15.08.2005, 17:08:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

tak, tenhle projek jsem mel rozdelanej nekdy od unora... vzdycky neco chybelo, tak byla stavba na mesic pozastavena, nejdriv bile hladke, pak bile kostky, pak mala cervena okenka, nakonec cervene strechy... ze zacatku jsem to delal i s interierem, ale kdyz jsem videl jindrousovy hasicskou stanici, tak mi doslo, ze uz to nemuzu delat tak, jako se v 80tych letech delaly domky z basicu... takze vybaveni druheho patra jsem stornoval uplne, a rozhodl jsem se to vzit jen jako dukaz, ze v soucasne dobe mam na stavbu takovehleho modelu dostatek kosticek, a ze ho priste muzu zacit delat propracovanejsi, a netrapit se porad tim, jestli na nej budu mit dily...

ass

Pěkný, ještě udělat před garáž ( nebo stodolu ) a vchod kamennou cestičku a bude to cool.  ;)

Micho

Musím sa pochváliť. To som videl na vlastné oči niekedy v marci. Už vtedy ma to zaujalo, ten systém rozpájania, veľmi dobre vymyslené. Tej garáži tá špeciál strecha celkom pristane, aj keď tou imitáciou kameňa je taká netradičná.  8)

Vtedy to bolo trochu iné. Hlavne tie kvietky tam neboli. Tie kvietky mi pripomenuli ten J. výtvor Alergikova noční můra. Tak alergici by tam asi bývať nemohli.  ;)

Colonel32

kamene cesticky uz me taky napadly, ale 1) mam malo sedych tiles, a tmave sede nemam zadne, cekam tudiz, az z ameriky dorazi dve bonanzy, ty by to mely spravit, a 2) aby nebranily otevirani dveri, bylo by potreba cely barak podlozit jednou vrstvou plates - na coz je u postaveneho baraku pozde, ale beru to jako pouceni pro priste

Cavelon


muzzo

Jeste hodit nejakou podlahovou krytinu do prizemi a bude to super :D