(Vlastní) Domeček u pláže

Založil ass, 15.08.2005, 10:29:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

ass

Nějak mně ta Jindroushova pláž inspirovala a tak jsem si chtěl taky udělat pláž  :).. Jenže s počtem mejch dílků je to bídný takže ta pláž je fakt super malá. snažil jsem se udělat tam co nejvíc detailů, protože velikostně ten MOC vůbec nevyniká  ;D. Takže se mrkněte do mojí Brickshelf galerie na ty detaily. Domeček má i interiér. Tady už jsou fotky:

Teddy Bear

Myslim ze celkem dobry!!!

A to auto je opravdu moc hezky!!!
Buďte sami sebou!!!

otaznik


myth

When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Cavelon

Tiež sa mi to celkom páči. :D

chadzi

v tom detailu je dobrej ten borecek co odhodil klobouk a vrha se po hlave do vln :DD

jumpman

franta

sušení prádla je taky špicový

Aki

Fakt povedené, vůbec se nezdá, že by jsi mněl málo kostiček.  ;)

ass

#8
Díky za pochvaly  ;D. Já mám hlavně málo základních kostek na domky což je problém. Dal bych tam ještě palmy, jenže mám jen listy a ne kmeny  ;D.

Micho

Aj z mála sa dá vyťažiť veľa. Nie sú len tí frajery, čo majú veľa kociek ... Vážne celkom fajn. Ja by som to premenoval na Ostrov ASS.  ;)

KLF

Citace od: Micho kdy 15.08.2005, 11:28:19
Aj z mála sa dá vyťažiť veľa. Nie sú len tí frajery, čo majú veľa kociek ... Vážne celkom fajn. Ja by som to premenoval na Ostrov ASS.  ;)

Ass island ;)))))))))))))))))))))
Terminated.

ass


chadzi

na to je tam moc malo nahatejch. na ass islandu bych videl bikini bikini a bikini

Micho

Keď to bolo fotené, tak bolo zrejme ráno. Bolo ešte dosť chladno. Veď foto bolo hodené 10:29 hod. Keby tam ass urobil záber teraz, tak by tam bolo určite kopec nahatých ...  ;)

Mates

ass: ahoj, zdá se mi to nebo ne, ale za tím postaveným domečkem jsi zapomněl uklidit tu svoji motorovou pilu, co máš na fotce u nicku  :D ;D
...raději si ji zkovej, aby nezmokla  :P

ass

Já jsem to fotil včera večer  ;D.
Mates : Ta motorovka je tam schválně, ale je pravda že by mohla zmoknout  ;D

Micho

Citace od: ass kdy 15.08.2005, 14:02:49
Já jsem to fotil včera večer  ;D.

Tak to už bola tiež zima.  ;)

Mates

Citace od: ass kdy 15.08.2005, 14:02:49
Já jsem to fotil včera večer ;D.
Mates : Ta motorovka je tam schválně, ale je pravda ľe by mohla zmoknout ;D
Tak si ji ukliď, protože rezavá moc nefunguje! Pak by jsi se třeba chtěl vymlouvat, že už nám nic nepostavíš, nic neukážeš, protože nemáš čím řezat trámy! Ne ne, to by tak nešlo  :D ;D ;D

ass

Mám ještě jednu  :P. Ale dobře, přistavim tam budník a hodim jí tam. Večer sem dam fotku  ;D

chadzi

hod tam i ty prdelky  ;)

ass

Já už asi nemam žlutý nohy  ;D. Ale mrknu se. Jdu na to

Colonel32

Citace od: ass kdy 15.08.2005, 14:14:32
Já už asi nemam žlutý nohy  ;D. Ale mrknu se. Jdu na to

si porid classic space nebo futuron, tam jich mas hafo... spise jsou problem celozluta torza, na BL je mas 2 eura za kus

chadzi

nebo porid par black-seas barracudas, tam jsou taky  :P

Colonel32

odtamtud je berou.. nebo jeste kovarna, tusim ze nejakych 6040... lepsi je vzit zluta torza s potiskem, a dlouze si s nimi hrat v pisku a na slunicku.

rdk

Citace od: Colonel32 kdy 15.08.2005, 14:29:11
lepsi je vzit zluta torza s potiskem, a dlouze si s nimi hrat v pisku a na slunicku.

A nestačil by CIF?

ass

ta ležící dáma má tělo z Nesquika  ;D

Micho


ass

Tak když jiný nemam ?

Aki

Citace od: rdk kdy 15.08.2005, 14:33:58
A nestačil by CIF?
Jasně, že stačil. Jakýkoliv písek na nádobí, 5 minut u dřezu s teplou vodou a není po nějakém potisku ani vidu ani slechu.  8) ;)

chadzi

ja bych tomu dal smirglem a bylo by :DDD