(Vlastní) Hasičská stanice

Založil Jindroush, 09.08.2005, 00:44:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mates

BTW, myslel jsem tím, že jsem to říkal já v tom mém předešlém mailu... :P >:D ;D

peter

Že to je pěkné, to už snad nemusím ani zmiňovat, to všichni vidí sami. Trošku mi ale chybí detailní obrázky vozidel, zvláště pak Tatry a těch garážových dveří, resp. jejich systému jak fungují. Na fóru to sice k nalezení je, ale v galerii na Brickshlef to není. Myslím si, že je to škoda.

Musím zde ale upozornit i na to, že si můžete přečíst případné ohlasy cizinců na Lugnetu ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

ass

Ty tiles na chodníku a vevnitř to dělají o moc hezčí než kdyby tam byly jen čudly. Odkud jich máš tolik, Jindroushi ?

Colonel32

Citace od: Aki kdy 11.08.2005, 10:05:43
Citace od: peter kdy 11.08.2005, 09:58:06
Musím zde ale upozornit i na to, že si můžete přečíst případné ohlasy cizinců na Lugnetu ;)
Zatím je tam je jedna a přestože neumím slovo englicky, tak i já jsem pochopil, že pouze chválí a nic nekritizuje.
Přidal bych se ale k Peterovi s těmi dveřmi a tatrovkou. Taky by to stálo za zveřejnění!

ale kritizuje... jen to musis recist cely.. pry vyznamne pochybuje o tom, ze pozarnici nosi plnou vystorj i s helmami napr. ve chvili, kdy sedi na zachode nebo jedi pizzu

Jindroush

Tak jsem stanici konečně rozebral a zase můžu volně dýchat a chodit v pokoji  ;)

Protože Peter měl nějaké dotazy kolem velikosti a mě ta otázka taky zaujala, zkusil jsem to rozebrat s přepočítáním a převážením - s překvapením se to rozebírání ani tak nezpomalilo...

Takže:
Typ dílu   Počet    Hmotnost v g
Duplo4815200
Placky202100
Destičky12371900
Kostky30636500
Hladké1197500
Ostatní9131100
Celkem691117300

Čísla jsou zhruba přesně, některé počty jsem 'počítal' trojčlenkou z hmotnosti, a váha je běžná kuchyňská tikitální.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

peter

Citace od: Jindroush kdy 19.08.2005, 23:17:52
Tak jsem stanici konečně rozebral a zase můžu volně dýchat a chodit v pokoji  ;)

Protože Peter měl nějaké dotazy kolem velikosti a mě ta otázka taky zaujala, zkusil jsem to rozebrat s přepočítáním a převážením - s překvapením se to rozebírání ani tak nezpomalilo...

No zajímavé, ani jsem nečekal, že to bude tak těžké. Přes 17kg to už je slušná váha. Počet dílků mě také překvapil. Abych řekl pravdu, tak jsem jich čekal víc :-[ Asi začnu také své MOC převažovat a počítat. Obávám se však, že se k takto velkým číslům asi hned tak nedostanu :'(
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Micho

#36
Jindroushi, nastavuješ si latku stále vyššie a vyšie. Toto sa ti bude ťažko prekonávať. Ale každé niečo novšie a ťažšie vyvoláva zase radosť z prekonania nového vrcholu. Takéto expedície si vyžadujú hodne času nielen na samotný výstup ale aj prípravu. Takže, nech máš naďalej síl zase niečo pripraviť a prekonať ďalší vrchol. Bolo mi potešením sledovať tvoju expedíciu, ktorú si dotiahol do úspešného konca.  8)