(Vlastní) Cisterna

Založil Jindroush, 05.08.2005, 00:49:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Pár fotoček minifigové šestičudlové cisterny. Nevyšlo to přesně tak, jak jsem si to představoval, přesto si nemyslím, že by to byla vyloženě tragédie  ;)
Paňáca se tam nehodí, byl ale první po ruce a pak už jsem ho tam zapoměl...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Radical

Hmm pěkný.. jediný co se dá vytknout , je to že nemá dveře.. ::)
Old lego , good lego.

muzzo

Já bych řek, že vezír chtěl postavit vodní dělo a pak ho použít proti technařům ;D

myth

Alebo aby pomohol rdk pri rozhohnaní demonštrácie ;D

Stále sa tu nadáva, že Lego nerobí dvere vo vozidlách, a napriek tomu vezír postaví MOC bez dverí... ;)
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Jindroush

a) bych do toho potřeboval dveře 1x3x3, aby to nějak vypadalo (a ty nejsou extra běžný)
b) kdybych tam strčil loňský bílý, rozbije mi to barevný schéma
c) bude to stát vedle letošní stříkačky, ta dveře taky nemá
d) dveře sou stejně k ničemu  :P
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Aki

#5
Teda, musím říci, že já jsem nadšen. Auta není zrovna moje hobby, ale tohle mne nadchlo. Super!
Včetně těch proklínaných blatníků!

KLF

Mne to dost pripomina hasicsku Tatru 148.
Terminated.

Aki

Citace od: KLF kdy 05.08.2005, 11:27:20
Mne to dost pripomina hasicsku Tatru 148.
Jistá podobmost tam je, ale jestli to má být opravdu ona, tak mi tam dost výrazně chybí ty vzduchové čističe na přední masce!  ;)

Jindroush

Jo, měla to bejt T148. Obrázek níže jsem použil jako vzor. Je z pěkné stránky http://www.firetatra.unas.cz/

Jestli Aki myslí vzduchovými filtry ty blázince nad reflektorama, tak ty jsou naprosto nerealizovatelný. Už tohle je 22. vývojová verze (mám je všecky vycvaknutý, protože jsem je posílal Peterovi a RDK ke kibicování a konstruktivnímu kritizování) a jsem s tím pořád nespokojenej, protože to tu Tatru moc nepřipomíná. Nejsem žádnej SNOŤáckej bůh, ale domnívám se, že jsem dělal, co se dalo, ale ten kulatej předek podle mě prostě v 6tistudu líp udělat nejde.

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Aki

Citace od: Jindroush kdy 05.08.2005, 12:01:04
Jestli Aki myslí vzduchovými filtry ty blázince nad reflektorama, tak ty jsou naprosto nerealizovatelný.
Jo ty přesně Aki myslí. Já s takovým autíčkem nějaký čas jezdil a myslím, že právě ty filtry jsou pro tento typ dost charakteristické.
Že udělat nejdou, za to já nemůžu. Jen jsem řekl co mi na tom chybí. Přesto se mi to jako model opravdu moc líbí.

Jindroush

#10
No, zkusil jsem to, a když už jsem to měl rozebraný (Peter ještě navrhoval, ať vyměním majáky za ty L&S bambulatý), tak jsem to vzal od podlahy a rovnou jsou to předělal na L&S model. Malej batterybox se pohodlně vešel do nádrže, vypínač je vzadu v tý otevírací části. Houkátko je schovaný uvnitř pod střechou, ať neruší vzhledově, proto jsem nad něj místo tiles umístil tiles with groove...

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Panther

Teď to vypadá ještě o něco lépe. Musím se přiznat, že mi tvůj model připomínal Tatrovku hned od začátku. Jen jsem si nebyl úplně jistej. Je to moc pěkný. Ještě by to chtělo fotku s blikajícíma majákama.  ;D  ;D

Aki

Su nadšený. Teď je to ono, a ještě i ta elektrika... nemá chybu..


myth

Perfektné. Teraz to nemá chybu.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.