trains stoly (2x2 a 3x1) hlášení problémů

Založil peki, 20.02.2007, 13:02:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Mám od franty potvrzeno, že dnes 20.02.07 vlaky jezdí a jízdní řád je dodržován  ;D >:D. Nicméně pokud se objeví nějaké problémy tak dejte vědět.  Vlaky bohužel bourají i na normálních železnicích  :-X

Díky

peki

Tuto sobotu (17.03.07) proběhne dopoledne oprava lanovky na 3x1 a oprava problémů s vlaky hlavního okruhu 3x1 (nákladní vlak nedojížděl do nádraží ). Návštěvu využiji také k tomu abych zjistil jestli je větší zájem o naší nebo o sousední  expozici ;D. Pokud by vás zajímalo něco konkrétního zeptejte se  :o


Jindroush

Tak to vím naprosto přesně, páč mi dneska přišla první zásilka anketních lístků z muzea  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

mph1

V pátek 13. lanovky samozřejmě nejezdí nikde na světě. To je přece jasný, ne? >:D

peter

Citace od: dorfl kdy 16.04.2007, 11:52:28
Na stole 2x2 jezdí o asi 4 minuty dříve vnější okruh, pak začnou osobáky a zase jezdí o dost déle než vnější okruh. Nevím zda-li to tak má být. Do myčky se vláčku taky nechtělo.

Při mé sobotní návštěvě jsem na kolejištích nezpozoroval nic neobvyklého.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki

Citace od: dorfl kdy 16.04.2007, 11:52:28
Zdravím,

v pátek 13.4. lanovka nejezdila.

Na stole 2x2 jezdí o asi 4 minuty dříve vnější okruh, pak začnou osobáky a zase jezdí o dost déle než vnější okruh. Nevím zda-li to tak má být. Do myčky se vláčku taky nechtělo.

Jinak pánové krása, krása a ještě jednou krása.

Tento pátek 20.04 (večer) provedeme s Pierem opravu lanovky. Současně zkontroluji vlaky. Poslední kontrola byla provedena před měsícem 17.03.

Need

vykolejilo vám pár vláčků : 1 u lanovky,jezdí jenom červený a 2 na začátku nebo u M-tron základny
Spy Agent

Mtron

Citace od: Need kdy 11.06.2007, 20:15:37
vykolejilo vám pár vláčků : 1 u lanovky,jezdí jenom červený a 2 na začátku nebo u M-tron základny


?????? trošku si v tom udělal guláš čeče, co se vlastně stalo ?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Need

Spy Agent

Need

Ale nepatuji si na jakým train stolu vykolejily ale vím že u lanovky jezdí na 100% jenom červený :-\
Spy Agent

Cavelon

Myslím, že teraz to už je tak jedno, aj keby vykoľajili všetky. V piatok/sobotu to už opravíme na furt. ;D

franta

Je fakt, že Metroliner vykolejil, ale vypadá to dost akčně. A už to tak vydrží, pokud do kolejiště nesáhne velký Mirek svou velkou rukou.