Vyhazování krabic

Založil winring, 22.11.2010, 10:24:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vyhazoval jsi, vyhazuješ, krabice od Lega?

Ne. Všechny krabice mám.
Většinou ne, ale pár jsem vyhodil (zničené, duplicitní...).
Sám jsem nevyhazoval, ale rodina ano (i za mě).
Ano, ale pouze dříve. Teď už ne.
Ano, ale jen ten moderní šmejd.
Vyhazuji všechno.

winring

Tak jsem tak myslel u tohoto tématu a přišla mi na mysl tato otázka. Pokud má někdo ještě jinou odpověď tak ji tam přidáme :)

S.t.a.l.k.e.r.

Hlasoval som za druhu moznost, ale slovo 'znicenych' by som vyhodil. Vyhodil som totiz krabice setov, ktore som mal bud duplicitne alebo ich rozobral do svojeho inventara a nemalo vyznam ich skladovat. No a zopar krabic aj s navodmi od SW vyhodila rodina, tie mi chybaju a mrzi to...

Hardegon

Dříve jsem je bez lítosti ničil a vyhazoval. Když jsem začal chodit sem na forum, začal jsem je skladovat. Zatím nevím co s nimi. Zapřísáhlý sběratel nejsem, tak pro mě nemají moc význam. Tak je mam různě poschovávané a stále nevím, jestli schovávat dál, vyhodit nebo nabídnout k prodeji...  ::)

Miketuk

Já si nechávám jen ty krabice od velkých setů, které se dají složit, typu 10193. Zbytek vyhazuji nebo pokud je to šikovná velikost, používám je na posílání větších zásilek.

Colonel32

Krabice rozřežu po místech kde bylo lepidlo - takže jakoukoli krabici rozložím do plně placatého stavu. V případě potřeby se to dá do tvaru krabice slepit. Závisí na situaci - atraktivitě setu, ale běžně neskladuji více jak 1-2 kusy od jednoho setu, nezávisle na počtu kusů, které mi prošly pod rukama.

Micho

Citace od: Colonel32 kdy 22.11.2010, 19:22:26
Krabice rozřežu po místech kde bylo lepidlo - takže jakoukoli krabici rozložím do plně placatého stavu. V případě potřeby se to dá do tvaru krabice slepit. Závisí na situaci - atraktivitě setu, ale běžně neskladuji více jak 1-2 kusy od jednoho setu, nezávisle na počtu kusů, které mi prošly pod rukama.

Robím to tiež tak. Takto zložené krabice zaberajú relatívne menej miesta, aj keď pri desiatkach až stovkách krabíc aj to nie je málo. Mám k dispozícií veľkú pivnicu, kde sú uložené aj Lego krabice, čo pri panelákovom byte je veľká výhoda. Ak by sa tam aj niečo stratilo (máme veľkú miestnosť k dispozícií ešte s jednou rodinou), tak by som to prežil. Samotné Lego tam neskladujem.  ;)

Časť krabíc mám ako dekoráciu doma, keď sa ich nazbiera viacej, tak potom ich zložím a idú do pivnice ...  ;)