(vlastní) Droids´winter attack

Založil buzz lightyear, 10.06.2012, 17:11:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

buzz lightyear

Konečně se mi podařilo shlédnout všechny klasické díly Star Wars a nechal jsem se inspirovat bitvou mezi rebely a klony na zimní planetě. Postavil jsem podobnou bitvu, při níž droidské kluzáky útočí na opevnění klonů. S konečnou aranží mi vydatně pomáhal mladší bratr Filip.

danyboy

Co to je za hloupost:D kloni v.s rebelové spíše by měli útočit stormíci ne  >:D ;D

Matošo

Citace od: danyboy2127 kdy 11.06.2012, 07:26:46
... kloni v.s rebelové ...

Vždyť jsou to kloni vs. droidi !


Jinak celkem fajn, mě se to líbí. I když je to maličký, tak akce tam je.

danyboy

Citace od: Matošo kdy 11.06.2012, 08:21:06
Citace od: danyboy2127 kdy 11.06.2012, 07:26:46
... kloni v.s rebelové ...

Vždyť jsou to kloni vs. droidi !


Jinak celkem fajn, mě se to líbí. I když je to maličký, tak akce tam je.
ouuu sorry já se špatně podíval jo jak tam je jeden ten klon tak já si ten obrázek nezvětšoval proto jsem toho klona vyděl jako rebela  ;D ;)

tomas.

Z jaký je to vlastně epizody? Ty tři "první" mě moc nenadchly...

A líbí se mi, jak droid dostává od malýho rytíře Jedi  8)

germik

No, tak epizodově by to zpadalo mezi konec druhé a konec třetí epizody. Jen to trochu kazí ten Sith tam - Ten nezapadá nikam ;) ;D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Ojík

Citace od: danyboy2127 kdy 11.06.2012, 14:15:26
ouuu sorry já se špatně podíval jo jak tam je jeden ten klon tak já si ten obrázek nezvětšoval proto jsem toho klona vyděl jako rebela  ;D ;)

Mé reakce:
>:( ::) :-[ :-X :-\
All work and no play make Jack a dull boy.

Colonel32


Ojík

Hrdě přiznávám, že jím jsem.

Ale vážně, tohle je ostuda. Vsadím se, že kdybych tě nepředběhl, komentoval bys to ty. >:D
All work and no play make Jack a dull boy.

Colonel32

Já vlastně myslel, abyste zavolali Otazníka  ;D

Ojík

Tuhle jsme kdesi diskutovali a já tvrdím, že opravuje jen zlomek gramatických chyb. Myslím, že jsem na to víc háklivý než on. Ale z tohohle by ho šlehlo.
All work and no play make Jack a dull boy.

thunnus

Možná toho klona chtěl něčím dělit. Třeba jako Chuck Norris nulou  ;D
lego is not a hobby, its the meaning of life :-)

otaznik

Citace od: Ojík kdy 11.06.2012, 17:58:05
Tuhle jsme kdesi diskutovali a já tvrdím, že opravuje jen zlomek gramatických chyb. Myslím, že jsem na to víc háklivý než on. Ale z tohohle by ho šlehlo.
Když já do SW moc nechodím... Tak třeba příště. Nicméně "vyděl" se tu objevuje poměrně často.
BTW: snažím se v rámci možností opravovat skoro vše, co vidím. Čtu odhadem ale tak pouze 30-40% příspěvků, možná proto to vyvolává mylný dojem.