O/T - vtipy

Založil Colonel32, 28.10.2005, 02:33:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

Kubos.cz

Další email od čs který mi přišel dnes.

Tebe mit 1 novy OSTRAZITY poselstvi
Byt prijemny obnovit se tvuj Ceska sporitelna
Tvuj Internovana osoba Bankovnн ucet is beh kufrik.

Az k Logika , byt prijemny cvaknout clen urcity clanek pod :

Ceska sporitelna


© Copyright 2008 Ceska sporitelna

Colonel32

,,Můj brácha včera shodil server."
,,On je hacker?"
,,Ne, idiot!"


2 + 2 = 5 při extrémně velkých hodnotách dvou.


GENERAL FAILURE READING DRIVE C:
- ,,Kdo je to sakra Generál Failure, že chce číst můj harddisk?"


Doktor k pacientovi
,,Rentgenový snímek páteře ukázal, že máte zlomený krční obratel.
Ale nemusíte mít strach, už jsme to spravili ve Photoshopu..."


Hádanka.
Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co to je? Žabička s rootovskými právy.


Chyba číslo 99999:
Došly chybové zprávy.



Colonel32

lamer.cz

Smrtka Stavim se zejtra v 10
Lexa do hajzlu, Tyno! Změň přezdívku!

a ahoj. jenom neco odepis
b megablocks
b :)
a ukazuju prave tatkovi jak se dela s icq:)
b delas si srandu?
a ne

a Nevíte kde by se dala stáhnout kniha Dětská Bible třeba v PDFku?
b Nepokradeš!

a Piš něcoo :)
b .- .... --- .--- -.- -.--
a ?
b Sem chodila do skauta :-P
a 100001100010
b ?
a Já na informatiku :-D

BlackHole Psal jsem si s ni docela dlouho
BlackHole Pak se me zeptala, jak nekoho na ICQ pridat do Ignore Listu
BlackHole Samozrejme, ze jsem ji poradil
BlackHole Pak uz jsme si nepsali...

a .....moja byvala mi poslala eroticke fotky s jej novym frajerom .......
b uffffffff blbeeeeeeeeeee
a Poslal som ich jej otcovi
b lol

a sem dneska dostal ban na lide.cz
b za co? :D
a rasisticka a xenofobni hesla v mistnosti EMO a ROMOVÉ
b za to by tě měli navrhnout na admina :D
a sem prisel do mistnosti romove a rekl sem ze mi zmizely hlinikovy plechy... a jestli o tom neco nevedej :

a prosim te, nevis kolik ma Japonsko obyvatel?
b wiki
a prosim Vas, nevite kolik ma Japonsko obyvatel?

a Na TS mi nejde zvuk...
b A máš sluchátka ve správném jacku?
a Mě to tam strčil profík.
b To ti moc gratuluji. A máš sluchátka ve správném jacku?

***Banana.com

US knowledge survey - no comment

Download

***Banana.com

Vládní PFka, bohužel více než pravdivá

DOWNLOAD

Ondra


Kubos.cz

Drahousek Zakaznik,

Ceska Sporitelna docasny prerusit tvuj ucet.Duvod : Karta Cislo nedostatek. My naridit tebe az k cely neurc. clen ucet aktualizovat asi tolik my pocinovat odemknout tvuj ucet. Az k dat na pretres clen urcity aktualizovat beh cvaknout zde :

Druhdy tebe mit cely clen urcity beh , my vule poslat tebe neurc.   
Clen elektronicka posta oznameni aby tvuj ucet is pristupny zas. Potom tebe pocinovat pristup tvuj ucet kdykoliv.
Clen urcity hlaseni darovat vule byt bajecna vec do drzost a opatreny do nas bezpecny databazovy .
-li tebe byt ve stychu az k darovat naridit hlaseni tvuj ucet vule byt automaticne odstranit dle Ceska Sporitelna databazovy

ww.csas.cz/banka/*****/portal/banka?_nfpb=true&_pageLabel=home

© 2008 Ceskб Sporitelna Bank.

buf91

Nemusíš sem dávat všchny spamy co ti přijdou na mail ;)
Můj blog... http://buf91.blog.cz

Jenčula

Hehe, tohle už asi nestihnu...
Můj RELAX

Colonel32

#339
How do you know that the driver driving toward you is a physicist?

He has a red sticker on his bumper, saying: "If this sticker is blue, you are driving too fast."



They say when you play that Microsoft CD backward you can hear satanic messages ... but that's nothing. If you play it forward it will install Windows.

Colonel32

A cowboy walked into a barber shop, sat on the barber's chair and said, "I'll have a shave and a shoe shine." The barber began to lather his face while a woman with the biggest, firmest, most beautiful breasts that he had ever seen knelt down and began to shine his shoes.

The cowboy said, "Young lady, you and I should go and spend some time in a hotel room."

She replied, "I'm married and my husband wouldn't like that."

The cowboy said, "Tell him you're working overtime and I'll pay you the difference."

She said, "You tell him. He is the one shaving you."

Colonel32


Skyder

Citace od: Colonel32 kdy 20.04.2008, 15:03:11
cim lze take ozivit modelove kolejiste:

http://www.rotaie.it/New%20Pages/Norimberga2007/ViessmannNudo1.jpg
tak ten parik na tej deke je dokonaly!!!  ;D ;D ;D

Inac take ozivenie v LEGU...  ;D
Skyder

***Banana.com

#343
Kdo někdy viděl na vlastní oči Mičánkovu sbírku postaviček a stavebnic, dá mi jistě za pravdu, že to nejde dohromady s image chudého invalidního důchodce, kterou si usilovně pěstuje zde na Kostkách. Nyní však je jeho alter ego odhaleno!  ;D >:D

peter

Citace od: banana.com kdy 22.04.2008, 13:28:35
Kdo někdy viděl na vlastní oči Mičánkovu sbírku postaviček a stavebnic, dá mi jistě za pravdu, že to nejde dohromady s image chudého invalidního důchodce, kterou si usilovně pěstuje zde na Kostkách. Nyní však je jeho alter ego odhaleno!  ;D >:D

... a já furt koho mi to jen pořád připomínal ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

Darwin Awards:

Žebříčků s nejkurióznějším úmrtím je mnoho. Podle jednoho z nich je těchto deset nejpitomějších a nejkurióznějších:

1) Šestinásobný účastník expedice na Mount Everest zemřel pádem ze štaflí při výměně žárovky.
2) Pasažer v letounu silně bouchl dveřmi od toalety, což vyvolalo řetězovou reakci otřesů v záchodovém odpadu a letoun se následně ve výšce šesti kilometrů rozlomil. Všech padesát pasažerů včetně posádky zahynulo.
3) V Indii udeřil blesk do vlaku. Padesát pasažerů ve zmatku vyskákalo za jízdy na koleje, přímo před protijedoucí vlak, který je všechny přejel.
4) Kuriozity se dějí i u nás. Řidička nevybrala zatáčku a vyletěla se svým vozem do pole, kde přejela spícího opilce.
5) Jednomu Američanu zazvonil v noci mobil. V polospánku sebral na nočním stolku ležící pistoli, kteoru tam měl proti zlodějům, dal si ji k uchu a vystřelil.
6) Americký farmář nemohl přijít na to, kde má na podvozku závadu. Přivázal se k tyči a poprosil kamaráda, aby s ním, zavěšeným pod podvozkem, nakláďak kousek projel. Farmář se přivázal ke špatné tyči, ke kardance...
7) Britský zahradník byl líný slézat ze žebříku a nosit uřezané větve na rozdělaný oheň. Vymyslel tedy zlepšovák a rozdělal oheň přímo pod stromem a uřezané větve na něj házel přímo ze stromu. Netušil, jak krásně se opálí, když oheň rychle zachvátil celý strom.
8) Německý polykač mečů zahynul poté, co si do hrdla zasunul vystřelovací deštník a nechtěně zavadil o vystřelovací tlačítko.
9) Vegetarianství může být smrtelné. Dotyčný umrlec si k večeři udělal fazole se zelím. Utěsněná místnost se mu stala osudem. Zemřel na otravu metanem, vlastními větry. Při otevírání bytu se ještě údajně přiotrávili tři záchranáři.
10) Jeden Ital se rozhodl žít zdravě. Vyškrtl z jídelníčku maso, začal cvičit a běhat. Při zdravotním běhu ho zabilo čtyřkilové zmrzlé jehněčí, které na něj spadlo z okna kuchyně ve třetím patře.


***Banana.com

#346
Tak jsem včera obdržel BL objednávku na 1 ks 5391, 1 ks 5293 a 10 Technic pinů. Kupující připsal:

"Please select sets in the best condition/quality.
If possible (without negative impact on safe of order) send in via mail in big bubble envelope because Post Parcel travels very long.
Give me small discount please - lets say 10 % this is quite big order for such small and nice shop.
THANK YOU."


Normálně, jsem-li v dobré náladě, leckdy na slovo sleva slyším. Někdy ani nemusí zaznít od kupujícího a speciální BL slevy vyhlásím z prostého Kanálního rozmaru, jak pravidelní kupci dobře ví. Ovšem, něco objednat, drze (navíc po, nikoliv před objednáním) připsat spíše ultimativně formulovaný požadavek, než žádost o slevu, a odůvodnit to tím, že je to pro mně vlastně velká objednávka coby pro tak malý shop, to i Kanál začne vidět rudě a vzteky hryzat klávesnici.  ;D

I po jednodenní uklidňující  pauze (neb to, co mi přišlo na jazyk první, by nesmělo nahlas zaznít ani po půlnoci, neřkuli po dvaadvacáté  >:D. ), jsem usedl k počítači a dotyčnému odepsal:

"Hallo and thanks for your order. Concerning your requests:
1. Sets in best condition selected
2. I will send in a box, not as parcel, but as registered priority airmail (same price category like envelope, but protected in box). Price is 5,8 USD for a parcel up to 250 g, what should be enough.
3. Discount - sorry, but my prices are given, fair and in USD with no VAT or exchange rate dirty tricks, like many EU BL shops do. Except of this, 5391 I have cheapest on BL and 5293 only I have at this moment, and anyway so cheap.. Further on, you should ask for discount BEFORE buying, not after. And, at last, maybe you think I don´t have many orders, but, you aren´t right. Only within April I had more than 30 unique orders, and 90% of them were in higher value than yours :-)).

So,please send a grand total of $27.70 to my Paypal adress , I ship next working day after receiving a payment.

Have a nice day, Josef"


A DOSTÁVÁME SE K PODSTATĚ KVÍZU: KDO PRVNÍ UHODNE, Z JAKÉ ŽE ZEMĚ DOTYČNÝ KUPEC JE, A NAPÍŠE TO SEM DO THREADU JAKO PRVNÍ, MŮŽE SI VYBRAT SLEVU 25% NA LIBOVOLNÝ SET Z AKTUÁLNÍ NABÍDKY ČI NA JEDNU BL OBJEDNÁVKU.  ;D
EDIT - KAŽDÝ MÁ JEDEN POKUS.

Jindroush

Skotsko by bylo jednoduchý, hlasuju pro Holandsko.  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

***Banana.com

Citace od: Jindroush kdy 06.05.2008, 22:48:36
Skotsko by bylo jednoduchý, hlasuju pro Holandsko.  ;)

Nee..až se zde objeví správný tip, zareaguji na něj, další odpovědi až do první správné už nebudu komentovat... ;D

J0hny54


tazzy

Urcite nejaky Frantik. 8)

Jarmila

Objednávka pochází zcela určitě z České republiky.  ;D

Ale já anglicky neumím, takže ode mne to nebylo. Navíc bych požadovala alespoň 25% slevy. 10 % je pro mne nic.  :P

Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

patrix


descale

Tipoval bych to na Poláka. >:D

Colonel32

pry jsou to jen vtipy, ale co Skotsko? (technicky Velka Britanie)

otaznik


***Banana.com

Citace od: descale kdy 07.05.2008, 00:23:54
Tipoval bych to na Poláka. >:D

Tak jsi tipl vítězně, ano, je to opravdu Polák. Přihlaš se o uplatnění výhry. ;D

Colonel32

Profesor : Kolikrát můžete odečíst 7 od 83 a kolik zůstane ?
Student : Kolikrát chci, pokaždé zůstane 76.

***Banana.com


***Banana.com

Drsný černý humor kolující po mailech....