O/T - vtipy

Založil Colonel32, 28.10.2005, 02:33:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 5 Hosté prohlíží toto téma.

TomKQT

Hm, asi nemám smysl pro humor  :-[
Zaměření: Fanoušek; Virtuální (3D SW) modelář, stavitel a animátor; Technic stavitel a nadšenec.

Colonel32


GNOSIS

Citace od: TomKQT kdy 23.01.2008, 17:06:28
Hm, asi nemám smysl pro humor  :-[
Tak to nejsi sám, protože se taky nechytám.....

grohl

Citace od: Colonel32 kdy 23.01.2008, 16:10:45
Tak jako u tohohle uz jsem se nezasmal dost dlouho...

EDIT: docela mi to pripomelo stary dobry "Nevermore"
Mně se to taky líbí a nevím, co na tom není k pochopení?

grohl

Paní Barbora Tachecí je opravdu kolosální a arogantní káva. Na youtube jsem skouknul celý rozhovor a je mi ouzko z toho, že tohle individuum vede Český Rozhlas. :'(

grohl

http://www.youtube.com/watch?v=lp_PIjc2ga4
Obzvláště text a množství gramatických chyb jsou skvostné. Mimochodem ten pán, co tam zpívá s tou umělou čupřinou, je jakýsi australský komik.

zakm

Citace od: grohl kdy 28.01.2008, 15:33:03
http://www.youtube.com/watch?v=lp_PIjc2ga4
Obzvláště text a množství gramatických chyb jsou skvostné. Mimochodem ten pán, co tam zpívá s tou umělou čupřinou, je jakýsi australský komik.

Podľa mojich informácii je to Chorvát . ;D ;D A najlepšie je na tom to , že nám to dokonca púštali na školskom plese ako pesničku na ktorú máme tancovať  :P
Ale je to podarené.ODPLASK :)
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

betakaroten

Pardon, že spamuju sekci Vtipy, ale když už se to nakouslo...
Citace od: grohl kdy 28.01.2008, 13:28:12
Paní Barbora Tachecí je opravdu kolosální a arogantní káva. Na youtube jsem skouknul celý rozhovor a je mi ouzko z toho, že tohle individuum vede Český Rozhlas. :'(
"Naštěstí" vede "jenom" ČRo 1 (a nechápu generálního ředitele, že si ji tam drží).
Bližší informace na http://www.iprotest.cz - hlavně faktááá! Ta paní se chytá do své vlastní pasti.

Ondra


Jamesek


Colonel32

Z bělehradské ZOO utekl lev a jak tak pobíhal, vrhl se na děti na hřišti. Tu šel okolo nějaký člověk, vrhl se na lva a zaškrtil ho. Nazítří je v novinách na titulní straně
STATEČNÝ SRB ZACHRÁNIL DĚTI PŘED JISTOU SMRTÍ Člověk, co zabil lva, přiběhne rozčilen do redakce a říká: "Já nejsem Srb!" Druhý den noviny oznamují: JIHOSLOVANSKÝ HRDINA DNE Onen člověk si opět v redakci stěžuje: "Já nejsem Jihoslovan!""A co jste?" "Já jsem Albánec!" Následujícího dne stojí v novinách:
ALBÁNSKÝ TERORISTA ZABIL LVA, KTERÝ MĚL RÁD DĚTI

grohl

Tohle mě rozchechtalo na pět minut v kuse. Pro ty mladší: tenhle dědouš byl prezidentem Sovětského svazu-to je tam, kde je Rusko a spol. :D

Kubos.cz

#312
 ;)

Kubos.cz

Včera mi tato stejna dodávka dovezla lego 7665 a dnes jen pár bloků od mého domu

TomKQT

Citace od: Kubos.cz kdy 28.02.2008, 20:36:30
Včera mi tato stejna dodávka dovezla lego 7665 a dnes jen pár bloků od mého domu
To je hodně vtipné, dodnes jsem se nepřestal smát  ::)
Zaměření: Fanoušek; Virtuální (3D SW) modelář, stavitel a animátor; Technic stavitel a nadšenec.

***Banana.com

Citace od: grohl kdy 24.02.2008, 13:05:26
Tohle mě rozchechtalo na pět minut v kuse. Pro ty mladší: tenhle dědouš byl prezidentem Sovětského svazu-to je tam, kde je Rusko a spol. :D


Nad touhle Leonidovo fotkou jsem se také nedávno chechtal. Když si ale člověk uvědomí, že takovéto figury držely v rukou klíče od sovětského jaderného arzenálu, tak až zamrazí..

TomKQT

Citace od: banana.com kdy 03.03.2008, 12:58:48Když si ale člověk uvědomí, že takovéto figury držely v rukou klíče od sovětského jaderného arzenálu, tak až zamrazí..
To jako proto, že neumí plavat? Myslím, že pro vládnutí zemi jsou důležitější jiné vlastnosti. Znám několik dospělých lidí co neumí plavat a dokonce se to ani nepokouší změnit (viditelně narozdíl od této "figury") a kterých si přesto naprosto vážím...
Zaměření: Fanoušek; Virtuální (3D SW) modelář, stavitel a animátor; Technic stavitel a nadšenec.

hobby

#317
Citace od: TomKQT kdy 03.03.2008, 13:12:30
Citace od: banana.com kdy 03.03.2008, 12:58:48Když si ale člověk uvědomí, že takovéto figury držely v rukou klíče od sovětského jaderného arzenálu, tak až zamrazí..
To jako proto, že neumí plavat? Myslím, že pro vládnutí zemi jsou důležitější jiné vlastnosti. Znám několik dospělých lidí co neumí plavat a dokonce se to ani nepokouší změnit (viditelně narozdíl od této "figury") a kterých si přesto naprosto vážím...
TomKQT:
;D ;D Věřím, že kdyby se tahle fotka objevila v západním tisku, tak skončil komunismus už před třiceti lety ;D ;D
Zdá se, že nechápeš, co to bylo za úděsnou a zároveň směšnou figuru, tenhle Leonid - vládce půl světa. A jaké rozdával svým soudruhům francouzáky, včetně Husákovi! ;D

***Banana.com

#318
Citace od: TomKQT kdy 03.03.2008, 13:12:30
Citace od: banana.com kdy 03.03.2008, 12:58:48Když si ale člověk uvědomí, že takovéto figury držely v rukou klíče od sovětského jaderného arzenálu, tak až zamrazí..
To jako proto, že neumí plavat? Myslím, že pro vládnutí zemi jsou důležitější jiné vlastnosti. Znám několik dospělých lidí co neumí plavat a dokonce se to ani nepokouší změnit (viditelně narozdíl od této "figury") a kterých si přesto naprosto vážím...

Víš co je nejhorší? Když se BFU NOOB pokouší za každou cenu krafat i k tématům, k nimž zjevně nemá co říci či nedisponuje dostatečným znalostním potenciálem k fundovanému vyjádření. Názorem, který jsi výše napsal, jsi to jen potvrdil.
Malý exkurz do historie - figurka na obrázku, Leonid Iljič Brežněv, byl generálním tajemníkem ÚV KSSS, který kromě jiného rozhodl v roce 1968 o invazi do ČSSR a v roce 1979 o invazi do Afghánistánu.
Jinak, speciálně pro Tebe, malé vysvětlení : Mrazí z pomyšlení, že člověk, který byl od samého počátku i svými spoluaparátčiky brán jako neschopný hlupák, a který ke konci vlády byl fyzickou i psychickou troskou, přesto disponoval v té době tuším druhou největší armádou na světě s obrovským jaderným potenciálem, a že pár příkazy mohl nechat zlikvidovat celou planetu.
Ti, kdo o tehdejší době něco ví, musí nutně vnímat onu alegoričnost a symboliku skrytou v jedné jediné fotografii, vypovídající o tehdejším SSSR více, než všechny fotoarchivy západních rozvědek. Ti, kdož neví nic, jako Ty, v ní vidí pouze fotografii dědy, který špatně plave... ROTFL

TomKQT

Děkuji ti za lekci historie, mohl sis ale ušetřit čas, já moc dobře vím, kdo to byl. Nejsem takový neslušné slovo jak si myslíš.
Uvědom si, žes napsal "Nad touhle Leonidovo fotkou jsem se také nedávno chechtal. Když si ale člověk uvědomí, že takovéto figury držely v rukou klíče od sovětského jaderného arzenálu, tak až zamrazí.." jako reakci na fotku, kde se nějaký starý pán učí plavat a vypadá u toho asi tak legračně jak by vypadal kterýkoliv jiný. Jsme v tématu vtipy a já tu fotku beru jako do jisté míry vtipnou, ale naprosto nechápu tvou reakci ve spojitosti s tou fotkou, že tě mrazí, když si představíš, že tato osoba měla pod palcem atomovky. Ve spojitosti s profilem této osoby mrazí i mě (dodnes), ale ve spojitosti s tou fotkou? I ten sebesměšněji vypadající politik může být tím nejlepším, co stát mohlo potkat - protože nejde o jeho vzhled či směšnost když se učí plavat, ale o činy a názory - a o těch tu řeč nebyla.

Ještě jednou stručně pro pochopení všemi - fotka zachycující politika ve směšné situaci + reakce na fotku "ta fotka mě pobavila ale mrazí mě že tenhle chlap měl velkou moc" => jednoznačně to působí, že tohle je důkaz jak směšný a špatný politik to byl. Jestli druhá věta byla zacílena na Brežněva jako takového a jeho činy a nikoliv na fotku, měl jsi to jasně oddělit, nebo lépe vůbec nepsat, protože to rozhodně není vtipné (narozdíl od fotky jako takové) ale naopak tragické.

Takže se prosím uklidni.

S pozdravem Tvůj
BFU NOOB alias Šašek fóra alias (čekám na další pojmenování)
Zaměření: Fanoušek; Virtuální (3D SW) modelář, stavitel a animátor; Technic stavitel a nadšenec.

Colonel32

nova lego obsahujici kartinka, tema "posledni zhasne" / i kdyz ji tipuju na bottom /

Kubos.cz

#321
Lol ? tentokrát jim asi nenaletím ;)


You have 1 new ALERT message
Please login to your Ceskas`S Sporitelna
and visit the Message Center section in order to read the message.

To Login, please click the link below:

Cesaka`S Sporitelna Online Banking



© Ceskб sporitelna a.s. Vљechna prбva vyhrazena. Materiбly urcenй pro verejnost. Podmнnky pouћнvбnн | Ochrana osobnнch ъdaju

EDIT : hmm už nato někdo naletěl. http://www.novinky.cz/clanek/135618-mladik-prisel-kvuli-podvodnym-e-mailum-o-pet-tisic.html

Kontrola webu od microsoftu je dočasně nefunknční takže si dejte pozor , já tech emailu uz dostal 9

Colonel32

EMO barvicky

Rever

Tak to se povedlo, jenom jsem nevěděl co je ten(to) EMO, takže jsem zapátral na netu a teď jsem již o poznání chytřejší. No je vidět, že už nejsem nejmladší. Doteď jsem si myslel, že EMO-zmalovaní lidi jsou satanisti, teď už vím, že jsou EMO, rozdíl v tom však nevidím  ;D

tomasus

No moc vtipný mě to nepříde..  ::) Jaký je smysl toho "vtipu" ? udělat si "srandu" na již hodně provařené téma které bylo už i v TV ?
V životě mi chybí jen jedna věc - IGNORE LIST !
SW sety/figy  3/7 :) (doufám že na to neni licence)

otaznik

Citace od: tomasus kdy 14.03.2008, 14:03:29
No moc vtipný mě to nepříde..  ::) Jaký je smysl toho "vtipu" ?

Smysl je asi ten, že používají hlavně černou barvu, občas s nějakým barevným doplňkem.

A tohle:
Citace od: tomasus kdy 14.03.2008, 14:03:29
udělat si "srandu" na již hodně provařené téma které bylo už i v TV ?
je co? Všechno, co někdy bylo ukázáno v TV je snad tabu?!

tomasus

Měl bych se sebou něco začít dělat, všichni mě tu mají za neslušné slovo  ;)

Pokud se to propíra všude na internetu, vznikají PRO blogy a PROTI blogy, bylo něco v tom smyslu i v TV už mě to zas tak vtipny nepříde  ???


V životě mi chybí jen jedna věc - IGNORE LIST !
SW sety/figy  3/7 :) (doufám že na to neni licence)

Ondra


tomasus

Bejt TokioHotel, stydím se za svoje fanoušky  ;D

Jak moc je to aktuální ? Protože mě to připadá na poslední dobu moc "out", TH už nejede. Potom mužeme byt radi že to jsou jen skalní fandovkyně a né celý kotel  ;D
V životě mi chybí jen jedna věc - IGNORE LIST !
SW sety/figy  3/7 :) (doufám že na to neni licence)

tazzy

Citace od: tomasus kdy 18.03.2008, 20:45:57
Bejt TokioHotel, stydím se za svoje fanoušky  ;D

Jak moc je to aktuální ? Protože mě to připadá na poslední dobu moc "out", TH už nejede. Potom mužeme byt radi že to jsou jen skalní fandovkyně a né celý kotel  ;D

Bejt TokioHotel stydim se hlavne za sebe. Pridano 17.3.08.