shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

davroman

Někde jsem viděl informaci, kdy bude dostupný Lego kalendář 2017, ale nemůžu ji znovu najít. Pomůžete někdo?
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

papluh

Amíci ho majú v newsletteri pre Stores na December, pochybujem, že by tiež nebol pre Európu.
Píšu že "colorable" takže to by znamenalo omaľovánku ??

milanv

Juj. Kdyby to tak nebyla jen umělecká licence ve Photoshopu, ale opravdu vydali i modrý štětec!
Pán na Žlutém hradě

davroman

To papluh - moc děkuji.   
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Klaj

Citace od: Johny650 kdy 25.10.2016, 11:39:33
Dneš došel Disney hrad a k tomu autobus a navíc 30472 (potěšilo)

Tak muj hrad taky dorazil. Bonus stejny. Ale krabicka u busu (ne)pekne pomackana :(
Draco dormiens nunquam titiliandus

bartas

#755
- v Evropě bude k mání nástěnný kalendář pro nákupy uskutečněné od 14.10. do 10.12 2016.
- kalendář bude k mání pouze v Lego store,
- na pokladní stvrzenku dostane nakupující nálepku a pokud stvrzenku předloží v Lego store mezi 11.12. 2016 a 15.1. 2017, obdrží nástěnný kalendář,
- žádné informace o tom, zda bude formou omalovánky.
- většina akcí (kromě kalendáře) platí i pro shop.lego.com, takže lze podle příloh k této zprávě získat přehled, co bude za bonusové sety k objednávkám také na shopu a telefonicky.

Darth

Lego shop avizuje nějakou akci na Black Friday a Cyber Monday. Ví se už, o co by se mělo jednat?

Jinak aktuálně jsou v akci Pirates šachy za 1199 Kč (ze 1499 Kč).

Pool

Vždy aktualizovaný přehledný kalendář bonusů najdete na:
http://brickset.com/buy

otaznik

Stalo se vám někdy, že nešlo přidat zboží do košíku a hodilo to hlášku "Sorry! An unexpected error has occurred. Please call customer service. (code: server)"? Povedlo se vám to vyřešit?
Zkoušel jsem to ve třech prohlížečích a pořád to samé. Ještě zkusím jiný počítač.


Wiki

Chyba je na straně lega. Po třech urgencích na zákaznické lince to nějaký ajeták v Maďarsku opravil.

MLT

Citace od: otaznik kdy 19.11.2016, 14:50:31
Stalo se vám někdy, že nešlo přidat zboží do košíku a hodilo to hlášku "Sorry! An unexpected error has occurred. Please call customer service. (code: server)"? Povedlo se vám to vyřešit?
Zkoušel jsem to ve třech prohlížečích a pořád to samé. Ještě zkusím jiný počítač.

To se mi stává pravidelně.....
Téměř 2 x týdně. Někdy zboží do košíku dám, pustí mne to třeba až k platbě, ale pak to přestane fungovat.
Když to s nimi řeším (tedy nyní již ne), tak mi napíší, že se na to podívají.
Tak už to neřeším, počkám den či dva a ono ta zase jde  8)

LukaMull

#761
Ozdoba vojáčka už asi došla co(myslím zásoby)? Chci něco objednat ale v košíku ho nemám. Přitom Vánoční stavění se mi normálně přidalo...

Johny650

Mě vojáček došel, ale vánoční stavění stím nedošlo. Teď na legu vojáček není, ale stavění jo.. dostal někdo obojí?

Ravenhorn

Já dostal minulý týden obojí. Vlastně vojáčka jsem objednával první den co začala akce na něj.
Castle, Pirates a Star Wars.

papluh

Ja som vo štvrtok vo Viedni dostal tú menšiu ozdobu vláčika a nie panáka.

LukaMull

Rozhodl jsem se že počkám na black friday a vemu to na snowglobe. Na bricksetu jsem koukal že by měly být i double VIP points tak aspoň našetřím na UCS Snowspeedera na přístí rok :D

Scarlett

Dobrý večer.Máte niekto skúsenosť s nákupom v kamennom Lego shope s využitím VIP bodov na karte,ktorá nebude už viac aktívna (karta patrí staršiemu pánovi,ktorý končí s Legom a nechce o nazbierané body prísť),ale radi by sme nové body za nákup mali pripísané na inú (našu) kartu,ktorú budeme ďalej využívať.Je to možné?Ďakujem za odpovede.

Chairudo

Citace od: Scarlett kdy 22.11.2016, 18:57:53
Dobrý večer.Máte niekto skúsenosť s nákupom v kamennom Lego shope s využitím VIP bodov na karte,ktorá nebude už viac aktívna (karta patrí staršiemu pánovi,ktorý končí s Legom a nechce o nazbierané body prísť),ale radi by sme nové body za nákup mali pripísané na inú (našu) kartu,ktorú budeme ďalej využívať.Je to možné?Ďakujem za odpovede.

Pokud je účet stále aktivní tak se body dají při nákupu kdykoli použít. Převézt ze člověka na člověka/ z 1 účtu na jiný 99,9% ne.
Ale nejlepší bude se zeptat přímo v obchodě,
store.vienna.scs@LEGO.com - komunikace německy nebo anglicky.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Scarlett

Ďakujem.Vec sa má tak,že pán si dal za svoje našetrené body kúpiť nejaký malý set,aby o ne neprišiel.Ale za nákup automaticky pripočítavajú ďalšie body,ktoré on už určite nevyužije a preto by sme ich chceli dať na našu kartu.Verzia,že by sme nakúpili na našu kartu a z jeho karty by sa len stiahli tie body,asi nepôjde?Respektíve,zlúčenie VIP bodov z viac kariet v jednom nákupe?Jemu poslali e-mail,že karta nieje už dlhšie aktívna a keď nepoužije body do konca tohto roku,tak mu prepadnú,ale zase ich nemá toľko,aby mu pokryli nákup bez doplatku.

milanv

Pokud si chce za body koupit malý setík, tak nechápu, proč řešíš body za ten setík. To je úplně zbytečné se tím zabývat, víš jaká piditroška jich bude? No ale jestli ti to stojí za několik dní mailování s nejistým výsledkem, tak to můžeš zkusit. Já si osobně myslím, že nemáš šanci a že je to celé zbytečné. Ušetřený čas bych věnoval lepšímu vyskládání kelímků na Pick a Brick Wall a ušetříš víc :)
Pán na Žlutém hradě

lukas.21

Nehovoriac o tom, že body sa pripočítavajú za zaplatenú čiastku. Takže ak už aj tak malý set zaplatí bodmi a malú časť doplatí v hotovosti, tak sa bavíme o bodoch v hodnote jednotiek korún.

Scarlett

#771
Tak,rád by si kúpil z IDEAS Žltú ponorku a z Creator Modrý VW.Najlepšie bude asi nákup rozdeliť, kúpiť IDEAS za pomoci VIP bodov z končiacej karty,Creator VW už normálne na našu kartu a tých pár bodov neriešiť...Vďaka všetkým za odpovede. :)

LukaMull

Teď jsem koukal na neměcký store calendar a na tenhle víkend (Black friday) tam nejsou psaný double VIP points... to je budou mít zas jen v USA!?!  >:( >:( >:(

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

LukaMull

Shop mi hlásí že došlo k neočekávané chybě, tak snad to rozhochodí... T1 za tyhle peníze je slušná :)

michal84

Dnes som sa díval na ten slávny Brick Friday a príde mi to úbohé. Na to že ho avízovali snáď už mesiac dopredu tak zlava 20% na tých pár setov mi príde smiešna. Vačšina z toho ešte k tomu mindstorm  :-\ ... to býva každý rok tak úbohé? Jo a ani jeden set technic alebo vianočný set  :-\

Ravenhorn

Je to slabota, kam se to hrabe na 20% slev u Bambule nebo Pompa, tam měli pořádný výběr věcí. Měli by na Legu dát slevy 20% na všechno nebo aspoň na věci, které jsou vedeny brzo vyřadíme, aby se právě prodaly.

Nevíte náhodou, zda inzerovaný Cyber Monday bude mít jinou nabídku nebo postě od pátku do pondělí bude to samé?
Castle, Pirates a Star Wars.

Pool

Lego na slevy moc nehraje, spíš láká na ty bonusy k nákupu  ;D. Což by měl i zajímalo, jestli si člověk může objednat více menších objednávek i s bonusem? Zkoušel to někdo, projde to nebo to stornují?

lukas.21

Áno, už sa to riešilo. Ak to budeš robiť moc nápadne, tak ti ďalšie stornujú, ak to preženieš, dajú ti aj ban.

Chairudo

Citace od: lukas.21 kdy 25.11.2016, 21:25:35
Áno, už sa to riešilo. Ak to budeš robiť moc nápadne, tak ti ďalšie stornujú, ak to preženieš, dajú ti aj ban.

Ale v rozumné míře to funguje, když byly autobusy udělal jsem v rozmezí 2 týdnů 3 objednávky a úspěšně ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr