Autorská výstava Kostky v Plzni

Založil Hardegon, 01.08.2023, 16:23:27

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Ve spolupráci s klubem, kde dělám LEGO kroužky, jsme domluvili celkem narychlo malou výstavu.

Bude to celé autorská výstava jen mých modelůy. Podobnou věc tady na Kostkách asi ještě nikdo nezkoušel, ale v téměř domácím prostředí se podobná věc zkouší celkem snadno. Pád na hubu by nemusel být tak velký.

Proto tedy tentokrát nenabízím zájemcům možnost v aktivní účasti, ale kdo by měl cestu přes Plzeň 9. nebo 10. září, rád jej uvidím. ;)

Společenský večer v sobotu po výstavě udělat můžeme, pokud někdo dorazí. Aukci předpokládám peki organizovat nebude >:D

Hardegon

O víkendu proběhla moje první mini soukromá autorská výstava. Prostor byl opravdu malý, nějakých 10m stolů a herní místo s Duplem a klasickým legem.

Cíl jsem měl aspoň 100 lidí za víkend. Přišlo 250, takže na malý cíl byl velký úspěch. V tom vedru ale nebylo uvnitř moc příjemně, takže je to super, že si někdo místo k rybníku vyrazil na výstavu.

Pár lidem jsem ale dohodil Kostky jako dobré místo pro prezentování tvorby. Opět přišlo hodně lidí, kteří mají obří sbírky, staví nebo natáčí videa, ale vůbec náš LUG neznají.

Sobotní hospody (povídání u modelů) se zúčastnili 3 kostkaři. Takže taky docela úspěch :)