Vstupenky Legoland DE

Založil honzicek22, 28.07.2023, 06:27:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

honzicek22

Hezký den, chci použít VIP body k nákupu vstupenek do Legolandu DE - kódy už mám. Vše pěkně dám v Legolandu do košíku, ale není tam výběr data. Má někdo zkušenost s platností ?
Nerad bych koupil vstupenky na dnešek :)


ditetemnaporad

Citace od: honzicek22 kdy 28.07.2023, 06:27:59Hezký den, chci použít VIP body k nákupu vstupenek do Legolandu DE - kódy už mám. Vše pěkně dám v Legolandu do košíku, ale není tam výběr data. Má někdo zkušenost s platností ?
Nerad bych koupil vstupenky na dnešek :)

Ahoj. Kdysi jsem vstupenky takto kupoval a na odkazu dle VIP sekce PARKY bylo možné si datum vybrat. Teď jsem to zkoušel "nanečisto" a je pravda, že jediný německý Legoland neumožňuje výběr datumu před zadáním kódu (narozdíl od Billundu a Windsoru). Každopádně, před dokončením objednávky bude shrnutí, takže se neboj zadat kód a věřím, že na další stránce výběr datumu budou mít i pro DE Legoland.

honzicek22

Datum není nikde do shrnutí možné vložit. Vyplnil jsem vše včetně karty kvůli parkování. Řešil jsem to i s lego infolinkou a taky jim to nejde - takže problém buď v systému a nebo to bude opravdu datum free. Slíbili, že to zkusí prověřit.
Psal jsem dotaz i přímo do parku, ale žádná odpověď.



ditetemnaporad

Pokud budeš mít čas, dej sem vědět, jak to dopadnulo a kde byla chyba, pokud byla :)

honzicek22

Chyba není nikde. Legoland DE občas "uvolní" vstupenky s otevřeným datem. Potvrzeno telefonem z LEGO podpory, nákupem a po několika dalších hodinách i podporou legolandu.

J0hny54

Citace od: honzicek22 kdy 28.07.2023, 06:27:59Hezký den, chci použít VIP body k nákupu vstupenek do Legolandu DE - kódy už mám. Vše pěkně dám v Legolandu do košíku, ale není tam výběr data. Má někdo zkušenost s platností ?
Nerad bych koupil vstupenky na dnešek :)



Minulý rok jsem kupoval 2x a bez datumu. Přišel jsem v libovolný den a vše v pohodě :-)