Katalog 2023

Založil starbuilder, 01.01.2023, 01:59:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

starbuilder

Ahoj, zaprvé všem přeji šťastný nový rok 2023, nicméně je 1. ledna, což znamená i nový LEGO katalog (CZ i SK verze v době poslání zprávy nejsou online), ale online už je například australský katalog, ve kterém najdete mnoho nových setů na jaro, které dosud nevyšly (technic, classic, creator...)

Australská verze
CZ verze
SK verze

bartas


Tomik

Citace od: bartas kdy 02.01.2023, 00:15:02DE verze
už funguje
Je celkem zajímavé, že ač má australský katalog mnohem méně stran než německý, tak v německém chybí spousta březnových a dubnových setů - zejména Creatorů, Speed Champs a Techniců.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Anatyt

Tiež som si to všimol. A napr. ten Ford GT ani v tom austrálskom - ačkoli je to novinka - nemá ani oficiálny obrázok, len nejaký kvázi pracovný. Zvláštne.

Valentin Dobrotivý

Citace od: starbuilder kdy 01.01.2023, 01:59:02Ahoj, zaprvé všem přeji šťastný nový rok 2023, nicméně je 1. ledna, což znamená i nový LEGO katalog (CZ i SK verze v době poslání zprávy nejsou online), ale online už je například australský katalog, ve kterém najdete mnoho nových setů na jaro, které dosud nevyšly (technic, classic, creator...)

Australská verze
CZ verze
SK verze
linky na CZ a SK verzi ukazují katalogy z roku 2022 ;)

Colonel32

Citace od: Valentin Dobrotivý kdy 02.01.2023, 11:22:33linky na CZ a SK verzi ukazují katalogy z roku 2022 ;)

Vždyť ano.

Lego má jen jeden odkaz na "aktuální katalog v daném jazyce" a českou a slovenskou verzi ještě neaktualizovali.

První příspěvek to taky explicitně říká.

Valentin Dobrotivý


Colonel32

A vzhledem k tomu, kdy proběhla poslední editace příspěvku je vidět, že to tam nedopsal "až v reakci".

starbuilder

Citace od: starbuilder kdy 01.01.2023, 01:59:02Ahoj, zaprvé všem přeji šťastný nový rok 2023, nicméně je 1. ledna, což znamená i nový LEGO katalog (CZ i SK verze v době poslání zprávy nejsou online), ale online už je například australský katalog, ve kterém najdete mnoho nových setů na jaro, které dosud nevyšly (technic, classic, creator...)

Australská verze
CZ verze
SK verze

Nové katalogy jsou nyní online a u setů jsou doporučené ceny.
CZ verze
SK verze

Tomik

A kdo by ho chtěl tištěný, tak ho mají třeba v pražském LEGO Store na Chodově (v úterý jsem si ho tam vyzvednul).
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

sharkabrick

V LEGO Store, bude asi jen na zeptání pod pultem. Mám pocit že jsme s mamkou i Tomíka zahlídli. Byly jsme tam okolo 16-17h a u vstupu stále měli na pultě jen loňské katalogy (nahlížela jsem na datum). Neptala jsem se zda mají nové, když tam leží staré, nečekala bych že budou někde schované, ale hold asi chtějí staré dorozdat. Takže kdo tam půjde, ptejte se prodavačů. Za chvilku budou zas na každém roku :)

Hana129

Nové katalogy vyjdou u nás  až po 15.1., kvůli licencím, tak asi budou mít jen ty staré. U nás  na eshopu www.varko.cz až 19.1.

milanv

Jestli nový znamená leden-květen 2023, tak ten jsem dostal dnes v LEGO Store tak, že ho měli přímo u vchodu na vítacím stolečku a další várku u pokladny - viditelně, stačilo si o něj říct.

Pod pultem nevím, co mají, nikdy jsem to nepotřeboval - asi jsem, opět, byl v nějakém jiném obchodě :)
Pán na Žlutém hradě

MichalChrudina