Sparkys - set 3600 - House

Založil Mates, 11.10.2005, 09:20:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mates

Ahoj,
jak jsem byl včera ve Sparkys, tak jsem narazil na velmi zajímavou krabici, set č. 3600 za 999,-Kč. Je zde mnoho zajímavých dílků na stavbu domů, myslím 8 oken a 2, nebo troje dveře. Samozřejmě i střešní dílky.
Jestli je cena dobrá nebo ne, to neposoudím, ale v této krabici je 1200 dílků.
Mates

chadzi

tyjo vypada solidne, ale na peeronu, lugnetu ani bricksetu neni blizsi info. jaky tam jsou ti okna a strechy(myslim barvy)?

Mates

Jééje, nevím, zda to napíšu přesně, ale myslím, že jsem tam viděl červenou a černou barvu(červené bylo více, jak jinak ;)). Dnes tam za chvíli půjdu, tak bych se ti mohl podívat, případně zavolat ;D
Bohužel jsem zkoušel najít přehled o tom, co tam je a také jsem to nikde nenašel, možná J. bude úspěšnější :D >:D

Micho

Vyzerá, že fakt nikde nie je obsah. Škoda, môžu tam byť celkom zaujímavé veci - podľa tých obrázkov na krabici. Ostáva iba, aby to niekto kúpil a nahodil aj na peeron, za čo mu budú mnohí povďační. Ja som tento set ešte nikde nevidel. A dobré okná sa vždy hodia, strechy ani nehovoriac. Napriek mnohím investíciam (aj na BL) sú u nás v Lego rodine strechy a okná úzkoprofilovým tovarom.

TomG

Pokud je tam 1200 dilku a navic dilky na domy, tak si asi po praci udelam vylet a ten set si koupim a pak muzu udelat inventarizaci..pripadne poslat na peeron.
Only the best can survive.

Mates

No problém možná bude i v tom, kolik tam budou mít těch krabic. Nahoře jsem viděl 3 a dole taky pár kousků. Rozhodně jich bylo méně než vagónků Santa Fe - před mojí návštěvou! :P >:D ;D ;D ;D
Možná mají ještě něco ve skladu, ale tam již mé oko nedohlédlo :D ;D Nechápu, kde tento set vyhrabali... ::) ;D

chadzi

zkusil jsem ten obrazek zvetsit, ale nemam tady zadnej program na vyhlazeni. popsal jsem tam co jsem tam nasel, sorry za kvalitu  ;D

Micho

Keď si tak pekne kecáme v téme je Lego živé? o vzťahu predajca a zákazník, tak by nebolo zlé možno vyskúšať nasledovné:

Pekným a príjemným spôsobom sa spýtať predavačov v Spakyse, či si môžete poriadne obzrieť ten set 3600, vysypať ho, poriadne omrknúť bricky a spočítať ich. A trvať na svojej požiadavke. Podľa toho ako Vás zvládnu zistíme nakoľko sú predajcovia v Sparkyse profesionálmi.

Takže kto z Vás pražákov, by sa na to podujal? Plus nezabudnite na jednú skrytú kameru!   ;)

chadzi

sparkys neni specializovanej obchod tam bych to, vzhledem k tomu ze maji x zakazniku a sirokej sortiment, necekal.

TomG

Taky mam dojem, ze by na tebe koukali jako na tele :)
Only the best can survive.

Micho

To by som aj čakal a dobre sa bavil, kým by ma asi nevypoklonkovali z predajne. Ale spýtať sa ich na to môžeme, nie? ;D

TomG

Uz mam tu 3600 pred sebou .. Koukam do idea book a nejak mi ty domecky tam pripadaji jako z potemkinovy vesnice, tzn. jen predni stena ..
Ve sparkys maji tech setu cca 6 co sem videl + kdo vi co maji skladem
Only the best can survive.

Mates

Tak jsem se díval, co je obsahem a jsou tam dveře 2x, 8x okno, slope brick v černé, červené, zelené, modré, žluté, šedé barvě a možná ještě nějaké, to jen, co si pamatuji.
Pak je tam jeden stromeček, a 4 ks plotu.
Více bude zřejmé, až TomG udělá foto zadní strany, kde je vše krásně vidět ;) :D
Nahoře jich měli 3ks a dole 6ks >:D

TomG





bohuzel to muj fotak lip neumi, vecer to nafotim poradne, at jsou videt pocty, kdyz tak se ptejte na pocty dilku co vas zajimaji.
Only the best can survive.

Micho

- > TomG: Dík za všetkých. Aj keď by to chcelo ostrejšiu optiku, ale aspoň je šajna, čo tam je.  ;)

TomG

#15
http://www.anep.cz/trade/3600-list.jpg
Ponekud lepsi obrazek toho inventare.
Only the best can survive.

Cavelon

Predstavte si, že set 3600 sa objavil aj na Slovensku! :o
Bol som dnes v Prešove a mali ho v Dráčikovi na Hlavnej ulici. Ak som si to dobre zapamätal, tak tam stál 1284,- Sk.

Mates

Znovu se hlásím s upgrade:
Dnes mi přišla nabídka od Legáčka, prodává tuto krabici také a má ji za 999,-Kč!
http://lego.legacek.cz/straata-box--domecky+dp37179/

Dickie

Podle letáku má tento set za 999,- od 26. 10. do 24. 12. (nebo do vyprodání zásob) i Interspar
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.