Videoklip: le pneumatic - life

Založil drSEBY, 18.01.2008, 20:28:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

drSEBY

pokud to tu někde je omlouvám se

včera jsem na toto natrefil na Očku - videoklip

JardaL

Mě se to moc líbí. hudba i nápad.

Nejsem sběhlý v současným hudebním mainstreemu - to je origo klip kapely nebo někdo dodělal klip na hudbu? Nebo ..
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

drSEBY

oficiální název to má
kapela (interpret) Le pneumatiq
jmeno klipu: Life

název alba si nepamatuji :( ale google by to jistě našel.... jsem rád, že jsem neměl problém toto najít na webu - líbí se mi konec s tím plavcem a žralokem

linhi

Super - líbí se to dokonce i manželce  :)

drSEBY

#4
jinak je to dokonce česká tvorba - podle tohoto článku

takže který AFOL se přihlásí :D


mj. web očka
"můžete se na jeden z klipů z debutového alba Le Pneumatiq Beat Safari podívat (doporučuje se zejména pamětníkům Igráčků, populární hračky ze 70. a 80. let.)."
nevěděl jsem že se tomu v 80. letech říkalo Igráčci  :P to bylo snad něco úplně jiného  >:D

JardaL

Igráčci byli Igráčci, alias jakási kopie kapitalistickýho Playmobilu. jojo, ještě je mám někde schovaný...

Ad Klip LIFE - Myslím, že původní nápad s pnematikama se s tímhle LEGO nemainstreamovým klipem vůbec nedá srovnávat. :-))
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

drSEBY

Citace od: JardaL kdy 18.01.2008, 21:01:05
Igráčci byli Igráčci, alias jakási kopie kapitalistickýho Playmobilu. jojo, ještě je mám někde schovaný...

s Igráčkama jsem si hrál běžně, ale LEGO bylo jen při zvláštní příležitosti... Lego jsem dostával k Vánocům, Igráčky běžně  - ty nebyli podpultovka :) jen jsem musel poukázat na "redaktora" tohoto článku  :'(

TomKQT

Já akorát nechápu, proč to je v sekci CAD. Snad si nemyslíte, že to je 3D animace  :o ;)
Zaměření: Fanoušek; Virtuální (3D SW) modelář, stavitel a animátor; Technic stavitel a nadšenec.