(cizí) Evoluce LEGO motorek

Založil Tomášek, 07.05.2006, 19:20:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Který druh motorky se vám nejvíce líbí ?

1 a 2 - old school
5 (9.4%)
3, 4 a 5 - classic town - 80th
46 (86.8%)
6 a 7 - třikolky
7 (13.2%)
8 - současnost
16 (30.2%)

Celkem hlasů: 53

Tomášek

 ;D ;D ;D http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=1082820 Jinak tam autor má spoustu krásných modelů...


Procházím DARK AGE.

Petrjr

Nevím, nevím, ale já trojkolky mezi motorky nepočítám. S trochou nadsázky by tam pak mohla být i duplo tříkolka pro mimina.

Tomášek

Zařídil jsem na toto téma anketu, takže prosím hlasujte... ;)
Procházím DARK AGE.

Petrjr

Citace od: Tomasek kdy 07.05.2006, 20:48:45
Zařídil jsem na toto téma anketu, takže prosím hlasujte... ;)
;D

   Pokud mám posuzovat líbivost, tak to u mne neprošla ani 8ka. Připadá mi taková juniorizovaná. Kostra a kapota jsou sice oddělené, ale fakticky se samostatně použít nedají, nikam nepasují.

J_BOB

3,4,5...1,2 su moc jednoduche, 6,7 su hnusne....a 8 je moc velka
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Marťan

#5
Mě se líbí součastnost a classic town, ty tříkolky mi připadají dost nudné... :P
Tu 8 mám doma dvakrát a je fakt pěkná. Ani mi nevadí, že se skládá s dílů, které už nejdou nijak jinak použít než na motorku....
Z normálních kostiček by asi nějaká pěkná motorka postavit nešla, aby byla v měřítku k minifigovi.

Numbi2

80´s jsou proste KLASIKA ...  ;D ... vivat 3, 4, 5  >:D
... back on track - ale chvíli to trvalo :) ...

Tomášek

Citace od: Numbi2 kdy 09.05.2006, 15:32:10
80´s jsou proste KLASIKA ...  ;D ... vivat 3, 4, 5  >:D
Taky jsem pro ně hlasoval...ale 6 a 7 se mě taky docela líbí...(to mám ale divnej názor, co ?  >:D ;D ;) )
Procházím DARK AGE.

J_BOB

Citace od: Tomasek kdy 10.05.2006, 14:44:20
Citace od: Numbi2 kdy 09.05.2006, 15:32:10
80´s jsou proste KLASIKA ...  ;D ... vivat 3, 4, 5  >:D
Taky jsem pro ně hlasoval...ale 6 a 7 se mě taky docela líbí...(to mám ale divnej názor, co ?  >:D ;D ;) )

jj to teda mas ;)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Numbi2

Citace od: Tomasek kdy 10.05.2006, 14:44:20
Citace od: Numbi2 kdy 09.05.2006, 15:32:10
80´s jsou proste KLASIKA ...  ;D ... vivat 3, 4, 5  >:D
Taky jsem pro ně hlasoval...ale 6 a 7 se mě taky docela líbí...(to mám ale divnej názor, co ?  >:D ;D ;) )

já myslím, že Tvůj názor je v pořádku  8) 8) ... otázka byla na motorky a ty 3, 4, 5 jsou proste NĚCO :D

... 6, 7 jsou celkem suprové beach tribike, tak si myslím, že označení "juniorizované" motorky není celkem na místě (prostě v tom nemůžete vidět motorku - viz Petrjr) ...
... back on track - ale chvíli to trvalo :) ...

betakaroten

"Tribike" je oxymoron (protimluv) - znamená totiž "trojdvojkolka" ;)
když už tyhle anglický patvary, tak "trike".

Numbi2

Citace od: betakaroten kdy 10.05.2006, 16:15:36
"Tribike" je oxymoron (protimluv) - znamená totiž "trojdvojkolka" ;)
když už tyhle anglický patvary, tak "trike".

oxymoron, ha ... to mi připomíná Máchův Máj :) ... bez ohledu na tento "detail" prostě trojkolky mezi motorky nepočítám ... a bez jakékoliv flamewar: tribike se používá taky - angličtina prostě přeje patvarům  ;D ;D ;D
... back on track - ale chvíli to trvalo :) ...