Chyby v 7902 - Doctor's Car

Založil rdk, 01.04.2006, 17:58:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

rdk

Koupil sem si ze zvědavosti set 7902 - Doctor's Car a kromě inovovaných barev v návodu (více zde) jsem objevil hned dvě chyby:

- Na straně 2 návodu je zobrazené špatné torzo minifiga (což je s podivem, protože v přehledu dílů na straně 16 je správné torzo).

- Oba normální bricky 1x4 (bílý a červený) jsou nahrazený technic brickama with holes... Na tuto skutečnost upozorňuje i extra černobílý letáček, přiložený v krabici... Na krabici i v návodu sou normální bricky. Balírna v Kladně se tedy vytáhla...

IMO to s těma technic brickama vypadá na pohled hůř... :(

otaznik

V mojí verzi bylo torso v návodu taky špatně, ale měl jsem normální bricky 1 x 4. Technic bricky místo normálních jsem měl ale v tomhle setu.

rdk

Citace od: otaznik kdy 01.04.2006, 18:02:34
V mojí verzi bylo torso v návodu taky špatně, ale měl jsem normální bricky 1 x 4. Technic bricky místo normálních jsem měl ale v tomhle setu.

To vypadá, jakoby měli v balírně bor*el a pomíchali krabice normálních a technic bricků...

Tomášek

U sanitky 7890 má saniťák kšiltovku, kdežto v katalogu má vlasy...
U sklápěčky 7344 je vložená 1 stránečka návodu, protože 1 velký díl byl nahrazen 2-ma malými... 8)
Procházím DARK AGE.

zakm

#4
Podobné sa mi stalo u vikingskej pevnosti 7019 http://www.brickset.com/search.aspx?query=7019 . Nebol tam  šedý brick 2x2.Musel si som ho doplniť z vlastnych zásob. :(
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

Tomášek

Citace od: zakm kdy 01.04.2006, 18:34:48
Podobné sa mi stalo u vikingskej pevnosti 7019 http://www.brickset.com/search.aspx?query=7019 . Nebol tam  šedý brick 2x2.Musel si som ho doplniť z vlastnych zásob. :(
Tak jsi to měl jít reklamovat...já vím, kvůli jednomu dílu se člověkovi moc nechce, ale Lego poslední dobou balení u všech setů flinká...  >:(
Procházím DARK AGE.

Tomášek

#6
Procházím DARK AGE.

myth

Toto ma iba utvrdzuje v rozhodnutí nekúpiť nič z tohtoročnej produkcie.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

J_BOB

ja som mal podobny letacik pri bonanze.
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Raistlin M

Citace od: Tomasek kdy 01.04.2006, 18:39:02
Citace od: zakm kdy 01.04.2006, 18:34:48
Podobné sa mi stalo u vikingskej pevnosti 7019 http://www.brickset.com/search.aspx?query=7019 . Nebol tam  šedý brick 2x2.Musel si som ho doplniť z vlastnych zásob. :(
Tak jsi to měl jít reklamovat...já vím, kvůli jednomu dílu se člověkovi moc nechce, ale Lego poslední dobou balení u všech setů flinká...  >:(

Já mám poslední dobou průměr tak 1,5 špatnýho, či chybícího dílku na set (Kupříkladu bundle se stavebními stroji výrazně "zabodoval". Skóruje i vlak 4512. etc..... Skoro každý set má problém ). Nemám sílu už těm "tatarům" psát. >:(

Numbi2

u 4512 jsem marně hledal potřebný počet plate 1x2 jedné barvy (jsou tam v OldGrey i OldDkGray) ... celkový počet sice odpovídal, ale jedněch bylo víc a jedněch bylo míň ... naštěstí jsou hlavně na místech, kde nejsou vidět
... back on track - ale chvíli to trvalo :) ...

fuli

Citace od: myth kdy 01.04.2006, 21:18:11
Toto ma iba utvrdzuje v rozhodnutí nekúpiť nič z tohtoročnej produkcie.
Ne všechno je špatně.Např.můj TIE Interceptor 6206 je v pořádku.
Na druhou stranu je to jediný set z letošní produkce, který jsem kupoval. :)
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

Numbi2

Citace od: fuli kdy 01.05.2006, 17:56:47
Citace od: myth kdy 01.04.2006, 21:18:11
Toto ma iba utvrdzuje v rozhodnutí nekúpi» nič z tohtoročnej produkcie.
Ne vąechno je ąpatně.Např.můj TIE Interceptor 6206 je v pořádku.
Na druhou stranu je to jediný set z letoąní produkce, který jsem kupoval. :)

sice si tady občas postěžujeme >:D, ale nakonec stejně každá horká hlava vychladne a s maniakálním šílenstvím se vrhneme do další stavby ;D ... ještě se mi například nestalo, že bych musel něco reklamovat a pokud už se nějaké drobné odlišnosti objevily, tak nikdy ne na úkor celkového vzhledu, hratelnosti atd.  8) 8) 8)
... back on track - ale chvíli to trvalo :) ...

Blake

#13
Mimochodem komu vadí při otevřených dveří přečnívající sklo tak ať místo za řidiče kde má umístit brick 1x4 red ho dá do předu před volant. Tudíž se řidič posune s volantem do zadu o jeden čudl. Po této úpravě se mi tento set zdá ještě více promyšlenější. Úplně jsem se rozplýval, konečně set kterej má hlavu a patu z duchem 80-90tých let. Málo co teď vypadá lépe v reálu než na obalu.