(Vlastní) Předělávky Technic setů.

Založil grohl, 27.09.2008, 16:08:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Tomik

Hydroplán je jak jinak než super a navíc je z už legendárního setu č. 8271. Ještě tři modely a můžeš oslavit třicítku... ;)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

grohl

Sova
28. alternativní model s otočnou hlavou a pohyblivými křídly.
Krátké video




Bery

Moc pěkná, chybí už jenom soví vývržky.  ;)
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

grohl

Takové minivideo těchto dvou přestaveb.

VYDEJO

Viliam6666

Všetky prerábky sú úplne super   ;D ;D ;D ;D. Máš dosť velkú fantáziu  ;)
Milujem LEGO TECHNIC

grohl

Chameleon ze setu 8045. Pohyblivá dolní čelist, nohy a ocas.



Tomik

Nevím proč, ale připomíná mi to kočku. Teda viděl jsem jí v tom ještě před tím, než jsem si přečetl, že to má být chameleon... ;D
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Bery

Citace od: Tomik kdy 12.03.2011, 21:24:55
Nevím proč, ale připomíná mi to kočku. Teda viděl jsem jí v tom ještě před tím, než jsem si přečetl, že to má být chameleon... ;D

Trochu mutantní kočka ;D, ale je fakt že tvar těla ji připomíná.
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

grohl

Chopper
Předělávka č.29 ze setu 8271 a historicky první motocykl, který jsem postavil od návratu k LEGU (ne že bych v dětství postavil víc než jednu, dvě). S funkčními řídítky a stojánkem.




mind storm

Rovnako, ako stále sa Ti to podarilo, obdivujem Tvoj zmysel pre detaily, a pokiaľ môžem poradiť, tak nabudúce skús niečo z nejakého väčšieho setu.

Tomik

Super chopper - nádherně vypiplanej. Jen mi chvíli trvalo, než jsem pochopil, jak tam máš připevněný ty řidítka (trojkový beamy)...

Citace od: mind storm kdy 22.04.2011, 17:42:32Rovnako, ako stále sa Ti to podarilo, obdivujem Tvoj zmysel pre detaily, a pokiaľ môžem poradiť, tak nabudúce skús niečo z nejakého väčšieho setu.

S těma většíma setama je trochu obtížnější - zabere to spoustu času, než z nich něco postavíš, na co spotřebuješ většinu součástek. V tom je právě krása menších setů - k výsledku se dopracuješ dříve a všichni potom valej bulvy, co všechno se dá z pár kostek postavit... ;)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

grohl

Skrejpr ze setu 8071
VIDEO
Délka: 33cm
Funkce:
Otevíratelné dveře
Otevíratelný boční kryt motoru
Funkční "motor"
Kloubové zatáčení pomocí výfukové roury
Zvedací mechanismus zadní části
Otevíratelná přední část korby
Pohyblivý vyprazdňovač





Tomik

WoW! :o Suprovej skrejpr a navíc postavenej v rekordním čase - tenhle set jsem viděl teprve v úterý v obchodě a už tu máme vychytanej alternativní model. Tak mě napadá, stavěl jsi vůbec oficiální modely podle návodu nebo ses pustil rovnou do stavění MOCu?
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

grohl

#193
Stavím zpravidla jen hlavní model, protože s těmi alternativními nejsem spokojen.  ;D
Tady to bylo stejně. Set vlastním od minulého týdne a alternativní model mám hotový od středy. Stavěl jsem na tři etapy.

Plutoone

Jako vždy dobré. Ale musím se přiznat, že se mi tento lego set vůbec nelíbí ???

mind storm

Pekné, je to zo všetkýh častí toho setu?

grohl

To rozhodně ne, ale zbyly především drobnosti, černé piny, bushe axle 3, atd.

grohl

#197
Návod ke stavbě scraperu po kliknutí na obrázek.


grohl

Vzdušná přeprava ze setu 8052
Délka vrtulníku: 50cm
Průměr rotoru: 45cm
Délka náklaďáku: 17cm

Funkce:
Rotor poháněný pomocí 1 M motoru
Skládací ocas pomocí 1 LA
Skládací listy rotoru
Otevíratelné dveře kokpitu
Otevíratelná vrata nákladového prostoru
Manuálně rotující zadní rotor
Pohyblivý joystick v kabině
I přes nedostatek vhodných dílů funkční podvozek
Zatáčení přední nápravy nákladního vozu

Samozřejmostí je dobře dostupný a snadno vyměnitelný battery box

GALERIE

VIDEO







Ivansliz

Velice pěkná práce.  ;) Ten vrtulník se složenou vrtulí v první fotce mi připomíná jednoho z robotů z Transformers.  ;D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Tomik

Klobouk dolů! :o Náklaďák sice nic moc, ale ten vrtulník je třída. Zajímavá je především ta jeho "složitelnost". Jinak, fakt mě pobavilo, jak jsi ve videu přepravoval ten náklaďák a nůžkama odstřihl vlečná lana... ;D
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

grohl

Díky, ten náklaďák měl být původně obrněný transportér, jenže jak ubývalo panelů, zvolil jsem cestu nejmenšího odporu. Navíc je na něm vidět, že jsem vařil z vody.

Po delší pauze jsem se konečně dokopal k nafocení, již více než měsíc hotové, 30. (tramatadadá) přestavby setu 8271.

Kudlanka
pohybuje:
předníma nohama
jejich posledními články
křídly
otáčí a naklání hlavu




Ivansliz

Skvělá kudlanka. Když jsem se vrátil tento rok z dovolené, tak jsem u nás na Letišti v Brně jednu našel.  ;) Čuměl jsem, že se to vyskytuje i u nás.  :D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

grohl

Návod na 8052 Vzdušnou přepravu ZDE

Bery

Díky za návod, vrtulník sem si postavil, původně mě nechával chladným, ale až teď když na něj koukám mi začíná docházet, že je úplně super. Je obrovskej a má krásně propracovanou kabinu. A ten stavební styl je taky perfektní.  :)
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

grohl


Tomik

Trochu mi to připomíná obdobnou hlavu poskládanou z tvého tradičního setu s nakladačem (číslo si nevzpomenu), jen s tím rozdílem, že tahle nová není tak hezká...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Ivansliz

I mi chvíli trvalo, než mi docvaklo, co má tvoje poslední předělávka zobrazovat. Ale jinak pěkné.  ;)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

grohl


grohl