(Vlastní) Předělávky Technic setů.

Založil grohl, 27.09.2008, 16:08:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Bery

Tvá fantazie nikde nekončí . ;)
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Petr43

Opravdu moc pěkné to bych já nedokázal.

Siegnord

  Teprve dnes jsem celé téma objevil a nestačil jsem zírat. Všechny modely hýří vtipem a vybrat ten 'můj' fo ankety bylo dost těžké. Nakonec jsem skončil u jeřábu, neboť fandím urbanizaci.  ;)

Martys08

Ty tvoje díla jsou vždy úchvatná. :o

grohl

8261 Pes
Původně to mělo být pouze monstrum, nakonec z toho vylezl takový podivný robopes. Alternativní model monstertrucku 8261 díky otáčení ozubeného kola v zadní části modelu pohybuje předníma nohama a štěká.
http://www.youtube.com/watch?v=gY57Vfql9sg



grohl

A poslední Technic, který se chystá do Roztok.
Páv z vrtulníku 8046 neumí naprosto nic. Jen stojí a blbě čumí :D



Měch

Nádhera !!!
Ale zdá se to jen mně, nebo ten páv stojí našikmo?
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

grohl

Málem bych zapomněl na předělávky 8045 Telehandleru.
Kolečková brusle



Jeřáb
Otáčí nástavbou a zvedá rameno.



grohl

Citace od: malý Měch kdy 07.03.2010, 14:52:47
Nádhera !!!
Ale zdá se to jen mně, nebo ten páv stojí našikmo?
Nee, ruka byla našikmo :)

grohl


Jonas

Myslím, že tvoje sláva už dávno přesáhla hranice Česka.

Doufám, že se přihlásíš do konkurzu 
http://www.eurobricks.com/sieg/StillingsannonceDesigner2010.pdf
Termín je do 30. června 2010.
Jonas - Můj Brickshelf

grohl

Díky. Abych na tom začal pracovat, protože rozpracované CV jsem se smrtí disku ztratil.

Tomik

Mám na tebe jednu otázku, grohle: Archivuješ si nějak podklady ke stavbě jednotlivých modelů? Mám na mysli tvorbu plánků pro opětovnou stavbu v budoucnu a podobně. Začal jsem po tvém vzoru podobný projekt se setem 8048 a rád bych si uchoval všechny své výtvory, případně je sdílel s ostatními. Díky za tvé tipy.
Jinak, klobouk dolu nad tvojí kreativitou. Když jsem prvně viděl tvé výtvory ze setu 8271 aneb "23 vlastních alternativních modelů", tak jsem jenom zůstal sedět s otevřenou pusou. :o A jestli se budeš hlásit na ten konkurz Lego designerů, tak ti budu držet palce! ;)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

peter

Citace od: Tomik kdy 02.06.2010, 09:09:28Mám na tebe jednu otázku, grohle: Archivuješ si nějak podklady ke stavbě jednotlivých modelů? Mám na mysli tvorbu plánků pro opětovnou stavbu v budoucnu a podobně.

Nevím jak Grohl, ale pro mě by stačilo pár fotek od každého modelu. Troufám si dokonce tvrdit, že i ze zde uveřejněných fotek by neměl být problém ty modely znovu sestavit.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

grohl

Jak říká Peter, u jednodušších modelů stačí pár fotek. Velmi důležitý je podhled zespoda, kde se ukážou pravá "střeva" modelu.
Díky za pochvalu. Tvoje modely se mi také líbí.
O tu práci zažádat zkusím, pokud stihnu vše dostatečně dobře a včas připravit. Byl bych ale sám proti sobě, protože tohle JE můj sen.

grohl

Po Roztokách se konečně vrátily sety domů a rozhodl jsem se ještě jednou zkusit vydolovat něco z 8046.
Výsledkem je letoun lehce připomínající Lockheed SR-71 Blackbird. Model má pouze podvozek, po kterém se může pohybovat a odklopný kryt kokpitu.




otaznik

Citace od: grohl kdy 13.07.2010, 19:49:58
Po Roztokách se konečně vrátily sety domů a rozhodl jsem se ještě jednou zkusit vydolovat něco z 8046.
Výsledkem je letoun lehce připomínající Lockheed SR-71 Blackbird.
Přiznávám, že na první pohled jsem myslel, že je to raketoplán.

FilipS

Citace od: otaznik kdy 13.07.2010, 20:15:17
Přiznávám, že na první pohled jsem myslel, že je to raketoplán.
Pravda, vypadá to jako sovětský Buran (nemyslím venkovana, ale raketoplán)

Tomik

Tak to je nás víc takovejch. Na první pohled jsem v tom viděl taky raketoplán, až při bližším zkoumání mi tam neseděli ty dva ocasy...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

grohl

Tak to jsme na tom stejně, soudruzi. Zvolil jsem tu možnost, která je mi bližší.

grohl

Jednoplošník
s funkčními křidélky, která se ovládají pákou v kokpitu a vrtulí pohyblivou přes ozubené kolo na levé části motoru.



Bery

Moc pěkný, ale kola mi příjdou moc velký.
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

grohl

Vybírat si moc nemůžu :) Buď tyhle nebo žádný.

Bery

Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Kiko97

Neišpiroval si sa mojím mustangom.  ;)

Colonel32


MeNadruhou

to být ofico set, tak návod ke stavbě by tvořil 98% setu, 1% kostky  a 1% by byla obr krabice ;D
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

grohl

Kiko97 - Letadla stavím do té doby, co jsem se k LEGU vrátil.
Colonel32 - Nevím, nakolik to pomohlo, posuď sám.

Tomik

Já si myslím, že to tomu letadlu prospělo. ;) Ostatně, když jsem dělal letadlo z buginy, tak jsem taky svlékal gumy...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

grohl

Model dvacátý čtvrtý
Krab
Naprosto žádné funkce. Teď už opravdu nevím, co by se ze setu ještě mohlo dát sestrojit, takže můžete klidně posílat své návrhy.