Hot Rod

Založil Marťan, 16.02.2006, 20:39:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Marťan

zajímalo by mě, jak by vypadla jízda v takovém bouráku...

JOHN

byla by to samá pokuta - nemáš bezpečnostní pásy  ;D. máš to moc hezký  :-* :-*

otaznik

Hezký model, silně nekvalitní fotky, škoda.

rdk

Prosíííím, nedávejte na fórum fotky z mobilu.... ???

ass


Codename19


ass

Citace od: Codename19 kdy 17.02.2006, 14:04:24
Citace od: ass kdy 17.02.2006, 07:02:13
5541

Originál z roku 1995

Citace od: ass kdy 17.02.2006, 07:02:13
10151
Reedition z roku 2004

Ano, ale chtěl jsem tím říct, že nechápu smysl tohohle tématu, když to je téměř nezměněný oficiální set.

Codename19

#7
Citace od: ass link=topic=4426.msg26883#msg26883
Ano, ale chtěl jsem tím říct, že nechápu smysl tohohle tématu, když to je téměř nezměněný oficiální set.

Tak to nechápem ani ja  ???

Povedal by som skôr ale, že Marťan je ešte taký zelenáč a nevie ešte tak dobre, že to pre nás nemá veľkú hodnotu. Skôr by to malo ísť do sekcie "Zbierky"

Marťan

Citace od: otaznik kdy 16.02.2006, 22:08:29
Hezký model, silně nekvalitní fotky, škoda.

:-[ to nejsou fotky z mobilu, ale z foťáku, ale potom jsem to graboval na co nejmenší velikost....máte to tu omezené, tak proto jsem to musel nagrabovat...jinak v originále to vypadá jinak...

Marťan

Citace od: Codename19 kdy 17.02.2006, 14:21:52
Citace od: ass link=topic=4426.msg26883#msg26883
Ano, ale chtěl jsem tím říct, že nechápu smysl tohohle tématu, když to je téměř nezměněný oficiální set.

Tak to nechápem ani ja  ???

Povedal by som skôr ale, že Marťan je ešte taký zelenáč a nevie ešte tak dobre, že to pre nás nemá veľkú hodnotu. Skôr by to malo ísť do sekcie "Zbierky"



To tady nemůžu něco vložit a ukázat svůj model? I když to je origo a není na tom nic upravené? Neviděl jsem, že by ho tu někdo přede mnou ukazoval v nějakém tématu, tak jsem to tu vložil...hmm...sorry... ???



Raistlin M

Citace od: Marťan kdy 17.02.2006, 22:49:46
Citace od: otaznik kdy 16.02.2006, 22:08:29
Hezký model, silně nekvalitní fotky, škoda.

:-[ to nejsou fotky z mobilu, ale z foťáku, ale potom jsem to graboval na co nejmenší velikost....máte to tu omezené, tak proto jsem to musel nagrabovat...jinak v originále to vypadá jinak...
Nevím v čem jsi to upravoval, ale tuším někde tady na kostkách je odkaz na Infranview a tam to jde určitě v lepší kvalitě a zároveň se vejdeš do limitu velikosti v kb. Já jsem se taky musel nechat poučit, bo jsem na úpravu fotek poleno. :)

Marťan

Upravoval jsem to v ACDSee, ale zkusím to v tom programu, uvidíme co to udělá.... ;)

Llevelyn

#12
Je tady někde naprosto blbuvzdornej návod na úpravu fotek... >:D
Ale mizerný fotky to neskousne...pořiď si pořádnej foťák... ;D ;D ;D

Lego je drahá sranda :P


návod na vkládání a úpravu fotek zde : http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=511.0
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

corelxt

irfan je vlastne pouze obdoba acdsee..
takze co umi jeden, umi vetsinou i druhej..

ono nestaci jen zvetsovat kompresi..
ono to chce obcas taky premejslet.. podivej se na ty fotky, a rekni mi, proc tam mas tolik koberce..
nas zajima model, ne koberec. nejsme tady v katologu obi, aby sme hodnotili koberec..
pak se ti model straci, je bez detaulu a pomerne detailni kresba koberce ti zabira vetsinu z velikosti obrazku (mam na mysli bitove). pak ti samozrejme komprese nepomuze a udelas z toho takovoudle vodovkovou patlaninu...


takze pro priste..:
1] z originalu vyriznout optimalne velky obrazek, ktery se bude venovat tematu a nebude obsahovat zbytecny rusivy elemanty ANEBO zkusit trosku komponovat v hledacku / na displeji
2] tento vyrez prevzorkovat na mensi sirku (pro forum je myslim limit 800 pixlu na sirku, normos staci 600-700, z toho je taky dost videt)
3] doostrit (pokud to soft umoznuje), fotka neni pak tak rozpita a detaily vyniknou o neco vic.

amen