(Cudzí) Citroen DS...

Založil MwK, 25.03.2009, 15:43:43

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MwK

Myslím že to naozaj stojí zato,dať to sem,pretože krajšie spravenú DS-ku som ešte nevidel.
Jediné čo by som vytkol je "papuča" na pravej strane... ::)
Ale inak úžasné! :D

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=366965
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

peter

DS je nádherné auto, bohužel z LEGA v malém měřítku nezrealizovatelné. Na BS jsem jich už viděl několik a tebou zmíněné jistě patří k těm zdařilejším, bohužel však ani toto mě moc neoslovilo. Prostě DS díky své zaoblenosti je pro LEGO v takto malém měřítku nezkousnutelné. Je sice na první pohled patrné o jaké auto se jedná. Ano, na své měřítko je to asi to nejhezčí co na BS je, ale bohužel pro mě to není ono.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

JardaL

Tenhle projekt je na netu už nějaký čas, takže mě překvapuje, že se k tomu někdo vyjadřuje až teď.
Hned od začátku jsem si říkal, že Arvo udělal maximum pro dosažení tvaru a dojmu, ale jsou spousty jiných pitoreskních projektů, které umí líp. Stačí se podívat hlouběji do jeho galerie. Nebo "jejich" - nejsem si jist, jestli jsem kdysi neslyšel, že to jsou dva bratři ... ??
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Ondrej

Citace od: JardaL kdy 25.03.2009, 19:29:46
Tenhle projekt je na netu už nějaký čas, takže mě překvapuje, že se k tomu někdo vyjadřuje až teď.
Hned od začátku jsem si říkal, že Arvo udělal maximum pro dosažení tvaru a dojmu, ale jsou spousty jiných pitoreskních projektů, které umí líp. Stačí se podívat hlouběji do jeho galerie. Nebo "jejich" - nejsem si jist, jestli jsem kdysi neslyšel, že to jsou dva bratři ... ??


Taky jsem sledoval poslední změny interiéru a karoserie. Mě tento model zaujal a myslím, že v tomto měřítku lépe stvárnit nelze.

grohl

Řešení je jednoduché, ale mnohem vzdušnější a méně líbivé-ohebné axles v Technicu by leckteré problémy s oblými plochami vyřešily. Zrovna jsem se pustil do stavby automobilu, na kterém chci vyzkoušet možnosti ohebných prvků, protože mi přijde, že Technic káry, co se vyskytují na BS jsou až na výjimky velmi  "krabicoidní". V mém případě se bude jednat o starou a velmi elegantní sportovní klasiku.  ;)

MwK

Autor DSky ma zase prekvapil... :D
Tentokrát je to tiež moja srdcovka,no z iného súdka...Porsche 911... >:D
(typ 930,targa s krídlom "kachna")

Mimochodom,všetky jeho diela sú úžasné,a je celkom možné že ste už toto Porsche videli,no ja som ho na BS videl po prvý krát,preto som taký očarený a dávam to sem... :D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Ondrej

To Porsche je jen virtuální jestli se nemýlim? Hezká práce, časem si ji podle něj postavím :)

Robbed

Citace od: Ondrej kdy 30.03.2009, 21:37:05
To Porsche je jen virtuální jestli se nemýlim? Hezká práce, časem si ji podle něj postavím :)

Podle čeho soudíš ? Je reálné, Arvo ani jinak nestaví (pokud vím).

Ondrej

Citace od: Robbed kdy 30.03.2009, 21:42:26
Citace od: Ondrej kdy 30.03.2009, 21:37:05
To Porsche je jen virtuální jestli se nemýlim? Hezká práce, časem si ji podle něj postavím :)

Podle čeho soudíš ? Je reálné, Arvo ani jinak nestaví (pokud vím).

Podle http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=3797680 přišlo mi,že na kostce za řadící pákou není vidět logo Lega, na ostatních jeho výtvorech ano. Možná chyba fotky

Anatyt

Popravde, tiez mi to pride ako render. Ale dokonaly! :)

tazzy

Citace od: Ondrej kdy 30.03.2009, 21:46:11
Citace od: Robbed kdy 30.03.2009, 21:42:26
Citace od: Ondrej kdy 30.03.2009, 21:37:05
To Porsche je jen virtuální jestli se nemýlim? Hezká práce, časem si ji podle něj postavím :)

Podle čeho soudíš ? Je reálné, Arvo ani jinak nestaví (pokud vím).

Podle http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=3797680 přišlo mi,že na kostce za řadící pákou není vidět logo Lega, na ostatních jeho výtvorech ano. Možná chyba fotky

Podle šumu na této fotce bych řekl, že je to v reálu.

Šejmus

Zrovna dle té fotky, kterou jsi hodil v odkazu se dá dokázat, že je to reál. Na béžově kostce, která drží řadící páku je jasně vidět bílý zbytek umělé hmoty - pozůstatek po vylisování.
Fool of a Took!

Beton

Jenom jedna drobnost mi zde nesedí... :-) Nedává se náhodou botička ze strany řidiče? ??? ;)