(vlastní) nábřežní dům s obchodem - projekt městečko Friends

Založil šipka, 16.01.2017, 14:25:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

šipka

Hlásím také hotovo, díky malému LB ;) Nábřežní dům s butikem pro slečny lačnících po posledních módních novinkách a obytný domek.

Igorus

Citace od: šipka kdy 16.01.2017, 14:25:55
Hlásím také hotovo, díky malému LB ;) Nábřežní dům s butikem pro slečny lačnících po posledních módních novinkách a obytný domek.

Však jsi si ho sám natřídil :)

Co se týká stavby tak nyní již nemám co vytknout  ;) ;D >:D Super a díky!


Martins

Ty brďo, to je velmi friends stavbička. Moc se mi to líbí!

Foton

Golden rush! Ale vypadá to parádně! Jen aby v noci nepřišel zloděj Jeníček a neloupal zlaté tašky ze střechy  >:D
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

papluh

pekné
aspoňže tentoraz nemám parcelu za tebou, to aby som to potom ťahal do výšky :D

len taká drobnosť, ten názov obchodu má byť "Princovia" alebo tam chýba jedno S na konci na "Princezna"

šipka

Díky všem  ;D   S tím "S" jsem trochu bojoval, druhé se tam prostě nevejde  :'( tak jsem to zatím nechal tak. Možná že to jedno uberu a bude to PRINCE.

Robkteryten

Citace od: papluh kdy 16.01.2017, 17:50:27
pekné
aspoňže tentoraz nemám parcelu za tebou, to aby som to potom ťahal do výšky :D

Tak to pěkně děkuji za souseda. Ještě nedávno jsem si liboval, že nemám Linhiho. No a koukám, že není jediný kdo neumí malé stavby :D Na druhou stranu zas nebude vidět ten můj obyčejnější modul.
Moc pěkný sousede.

Izabella08

[quote author=Robkteryten link

Tak to pěkně děkuji za souseda. Ještě nedávno jsem si liboval, že nemám Linhiho. No a koukám, že není jediný kdo neumí malé stavby :D Na druhou stranu zas nebude vidět ten můj obyčejnější modul.
Moc pěkný sousede.
[/quote]

Robe, ne každý obyvatel Friends městečka je bohatý...je třeba i těch staveb chudších ;)

Sanna

Nojo , kdo umí ten umí. Ty nikdy nezklameš. Pěkná střecha,opravdu bohatý majitel domu  :D :D :D