něco nového z hradů

Založil Bryk, 05.09.2006, 10:10:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Bryk

Moje první stavebnice z hradní séie. Jedná se o Guarded Inn (Lego Legend č.10000) od Kanála K1 ve stavu MISB.

muzzo

Jo tak tenhle set mi taky udělal velkou radost, je dokonce jedním z málo, který se dostal na poličku a nebyl skanibalizován  ;D

Dargnon

Nádhera!!! Hrozně se mi líbí tyhle staré, pravé Castle, kde ty stavby a modely sou jakžtakž reálný. Už ten název... No a minifigy super :)

Bryk

Citace od: Dargnon kdy 05.09.2006, 15:38:35
Nádhera!!! Hrozně se mi líbí tyhle staré, pravé Castle, kde ty stavby a modely sou jakžtakž reálný. Už ten název... No a minifigy super :)
Naprosto s Tebou souhlasím a pokud z téhle série něco koupím, tak to budou sety cca do roku 1995 (kromě reedicí)  Současná série KK se mi vůbec nelíbí a naprosto nechápu proč Lego šlo tímto směrem. 

Vasyk

Ten je super, mám ho 2x  ;D ;D.

Bryk

Citace od: Vasyk kdy 05.09.2006, 18:29:34
Ten je super, mám ho 2x  ;D ;D.

To jsem ani nevěděl Vasyku, že sbíráš i Castle. I když při té hromadě Lega, co už máš doma, tak asi není téma, ze kterého by jsi nic neměl, že?  ;)

Vasyk

Citace od: Bryk kdy 08.09.2006, 21:05:18
Citace od: Vasyk kdy 05.09.2006, 18:29:34
Ten je super, mám ho 2x  ;D ;D.

To jsem ani nevěděl Vasyku, že sbíráš i Castle. I když při té hromadě Lega, co už máš doma, tak asi není téma, ze kterého by jsi nic neměl, že?  ;)

Něco v tej bedně bude  >:D ;D.
Jinak samozřejmě je toho ještě spousta co nemám, páč kostek není nikdy dost!! ;D ;D