30. Pražská KOSTKY Pub Org hospoda

Založil William, 28.01.2013, 22:30:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Přijdete?

Ano
8 (80%)
Ne(musí být dvě volby)
2 (20%)

Celkem hlasů: 10

William

Já s tím nemám problém, posouvám a minimálně já tam budu :)

William

Moc přihlášených teda není..

Rewolt

Vydej jasné stanovisko kde to bude, kdy a v kolik hodin, tučně do prvního postu a sem na konec. Hospodu zarezervuj na ,těžko říct jaký, počet lidí :D
It's a trap!

Raistlin M

Citace od: William kdy 13.02.2013, 09:20:55
Moc přihlášených teda není..
Ono to možná bylo hlasování o tom datu víc, než přihlašování. Tak objednej dva malé stoly. :) Já tam určitě chci přijít, už jsem dohodlý s Thrawnem, tak kdyby jsme se tam sešli 3 (což je číslo v anketě), tak i tak určitě bude o čem krafat.

otaznik

Citace od: Rewolt kdy 13.02.2013, 10:33:16
Vydej jasné stanovisko kde to bude, kdy a v kolik hodin, tučně do prvního postu a sem na konec. Hospodu zarezervuj na ,těžko říct jaký, počet lidí :D
Souhlas, lidí bude určitě více, ale chce to jasně deklarovat kdy a kde!

William

#35
Místo:  hospoda Maledivy na Strossmayeráku

Datum: 22.2.2013

Začátek: 17 hodin


Stůl na jméno Holeček

Rewolt

Krása.  ;D

Ješte bych si dovolil poznamenat, že může být i jídlo zapolovic. http://www.kuponplus.cz/deal-2487-restaurace-maledivy/

! Noflame na téma slevy !
It's a trap!

otaznik

OK. 15.2. bohužel nemůžu, tedy užijte si to a uvidíme se příště!

peter

I já nemohu, takže taktéž po dlouhé době tentokráte i beze mne ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

eNTy


FilipS


Thrawn

Já přijdu, akorát tam budu později. Dnes jsem se v práci dozvěděl, že mě převeleli na výpomoc do Radotína, tam je to vždy na dlouho, takže kdo ví, kdy dorazím. Každopádně dorazím a budu se snažit co nejdříve  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Raistlin M

Já tam určitě budu. A ssebou mládežníka a přípravku. Tedy budeme 3, máme kupóny na slevu a nebudeme se je bát použít. A budeme tam jen do 19. hodiny, tak kdo se mnou něco má, tak to zkuste stihnout. :)

Thrawn

Tak me napadlo, co kdyby si tam každý účastník vzal minifiga za svůj rod (já Blacktrona, Rastlin třeba SPI atp.) a udělali jejich společné foto?
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Systematik

Citace od: Thrawn kdy 15.02.2013, 10:09:09
Tak me napadlo, co kdyby si tam každý účastník vzal minifiga za svůj rod (já Blacktrona, Rastlin třeba SPI atp.) a udělali jejich společné foto?
Jako mír do příští války?  ;D

Raistlin M

Já bych klidně něco takového udělal, jen se obávám, že nakonec nebudu moct dorazit. Od včera ležím a myslel jsem, že to vyležím, ale dnes je to horší a potřebuju být fit na neděli a hlavně pondělí.
Kdokoliv má něco, co jsem mu měl dovézt, tak pokud jste z Prahy, bude ve středu a čtvrtek možnost si to vyzvednout na Letné v obchodě u mojí manželky, nebo to pošlu. Dejte mi kdyžtak, každý vědět, jak vám to vyhovuje. Je mi to moc líto, dost jsem se těšil a moji kluci taky. Doufám, že jsem někomu neudělal s těmi dílky čáru přez rozpočet.
Myslím, že william mívá cestu kolem mě, tak to budeme muset vyřídit podle původního plánu. Ostatní vyřídím nějak individuálně.
Thrawnovi přenastavím automatický mučící systém tak o týden, aby nedošlo k upálení zajatců. ;D

Rewolt

vyvstava otazka odlozeni na pristi tyden?
It's a trap!

William

Dost, s tím co mi psali další lidi..

William

Takže podle toho, co jsem se dozvěděl se dnešní akce ruší. Nejsem si jistý, jestli všichni přihlášení budou číst forum a proto, pokud máte kontakt na někoho, kdo má jít, dejte mu prosím zprávu. Děkuji.

Raistlin M


Thrawn

Takže akce se tedy posunuje na další týden?
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

William


Raistlin M

Ono to tu ještě nepadlo a taky je to celé zahalené tajemstvím: Jak je to oficiálně s tím dalším srazem?

Napište tedy kdo nemůže a kdo může toho 22. a william asi ať tedy vyhlásí oficiální termín.

Já už snad budu v cajku a přesouvám tam všechny sliby na doručení dílků.

MiHo

Citace od: Raistlin M kdy 17.02.2013, 06:44:22

Napište tedy kdo nemůže a kdo může toho 22. a william asi ať tedy vyhlásí oficiální termín.


22. nemohu, budu na výstavě Lego technic víkend v Brně.

William

Ono by se našlo vždy něco proč to není možné realizovat. Bohužel se na to nedají brát ohledy proto tedy:

Místo:  hospoda Maledivy na Strossmayeráku

Datum: 22.2.2013

Začátek: 17 hodin


Zároveň prosím všechny, kteří chtějí přijít, aby mi přes SZ poslali nejlépe telefonní číslo, aby bylo možno je v případě potřeby kontaktovat.

Anketa je vyresetována, prosím přihlašte se nejlépe do středy, abych mohl zamluvit odpovídající počet míst.

Thrawn

Dal jsem ano, ale v 17:00 je pro mně moc brzy. Tak doufám, že ti, co mají se mnou něco rozjednané, dorazí tak, aby tam mohli být co nejdéle.  ;D Minule jsem to nakonec na tu 17:00 stíhal, tak snad se zadaří i tentokrát.  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

pryb

Dorazím. Tradičně platí, že když bude někdo chtít něco z BL, netřeba dodržet minimální nákup.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

peter

Z nálehavých a předem neznámých pracovních důvodů se nemohu zúčastnit srazu ani tento pátek, jelikož tou dobou budu ještě mimo naše hranice :'(
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

otaznik

Citace od: peter kdy 20.02.2013, 12:46:38
Z nálehavých a předem neznámých pracovních důvodů se nemohu zúčastnit srazu ani tento pátek, jelikož tou dobou budu ještě mimo naše hranice :'(
Jééé, tak to mě mrzí. S kým si dám zákusek?

William

Tak aby to nebylo jednoduché, tak se nám to komplikuje. Komunikoval jsem s restaurací před pár dny a vše bylo zarezervované s tím, že se pravděpodobně něco uvolní, každopádně stále nic volného není a nechci čekat do poslední chvíle, aby sme měli nakonec smůlu, takže je nutno vybrat novou restauraci nejlépe během dneška. Nějaké návrhy?