(Vlastní) Jeřábek

Založil bejver, 14.06.2005, 15:52:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

bejver

Výkyvné zatáčecí zavěšení předních dvou náprav na šíři 4 čudlíků (bez kol), každá náprava jinej poloměr zatáčení, co tomu říkáte? (zatáčí se tou černobílou anténou v prostřed vozu)
S jařábama se roztrhl pytel, ale tento stavěl jsem ho zcela nezávisle, než jsem viděl ten v katalogu i Pierovo.

(Neodpustím si malou poznámku: ...asi jsem měl postavit něco většího, kvůli snaze jaksi udržet vysoký standart "Vlastních Modelů", vzhledem k tomu, že poslední stránku tohoto tématu tak nějak obsadili panáčci (až na výjimky), jejichž sestavení nepovažuji za až tak uchvacující. )

myth

Pekné. Je to iba môj názor, páči sa mi viac ako tie čo sú v tohtoročnom katalógu - ako system tak i technic
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

bejver

Taky musím říct, že zejména ten technic katalogovej jeřáb je nějakej divnej. Připadá mi jakoby amatétrskej.
Za 5 tisíc, to musí být model i z estetický stránky perfektní a tady to nějak hapruje...

myth

u nás šesť tristo...
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

eNTy

Je naprosto super, pripomina mi starej dobrej 8460

muzzo

Hezké, za co je přivázanej ten skokan?

eNTy

Rek bych, ze to ma pricvakle mezi telem a nohama, IMHO dost bolestiva procedura  ;)

muzzo

Ty poslední dvě fotky jsou docela dobrý momentky.

myth

Nemohol by si sem dať detalnejšie foto zatáčacieho systému? Ten ma na celom modeli zaujal najviac.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Rob

Ty kráso!!!

Tak tohle si zaslouží smeknout. Narvals tam všechno co od Lega chci...

Posedla mě chuť stavět.. :((

Rob

bejver

Dodám nějaký ten detailek podvozku (dnes jsem to bohužel zapomněl doma CD).

franta

Ty brďo, to je paráda, paráda.

bejver

No, lepší detail nemám...