(Vlastní) Alternativní modely ze setu 31148

Založil Tomik, Dnes v 09:56:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Tomik

Je to už nějaký pátek, co jsem na kostkách prezentoval svoje modely. Zima byla trochu hektická (stěhování, dovolené, výstavy atd.), ale i tak jsem si našel čas na stavění z Lega. Začal jsem psát recenze na nové sety pro web Matyho kostky a doplňovat je svými alternativními modely. Prvním recenzovaným setem byla kolečková brusle 31148 - mou recenzi najdete zde.



Pro recenzi jsem jí přestavěl na kabriolet pro panenky. Na první pohled jsem se zamiloval do růžových pneumatik a protože stavebnice má čtyři kola, stavba autíčka se přímo nabízela. Kabriolet je díky velkým kolům vhodný i pro jízdu v terénu, vpředu má masivní trubkový rám kolem nárazníku, další trubkový rám za sedadly, dostatek místa pro dvě figurky a snadno odnímatelnou anténu dálkového ovládání (líbila se mi totiž myšlenka autíčka na vysílačku, i když na tu už kostky nezbyly). Návod k sestavení je z dispozici na mém webu buildinst





www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Tomik

Nezastavil jsem se jen u kabrioletu a pokračoval ve stavbě. Oficiální alternativní model skateboardu se mi vůbec nelíbil, tak jsem se rozhodl dát tomuto setu pořádný třetí alternativní model se stejným tématem - koloběžku. Byla to docela výzva udělat jí správné proporce a postavit jí tak pevnou, jak to jenom šlo. Jedinou funkcí jsou točící se kola a žádné zatáčení. Návod je opět ke stažení na webu buildinst




www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Tomik

Zatím posledním, třetím, modelem z mé dílny je formule 1. Nemá žádné extra funkce, ale vypadá dobře. Návod na formuli ke k zakoupení na rebrickable



www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr