(Vlastní) Blacktron Empire

Založil Thrawn, 30.12.2010, 01:59:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

znouzectnost

V galaxii se šeptá, že blacktroni mají veliké problémy.
Space police posiluje a konečně jejich teror ukončí  >:D

Podívejte se  ;)
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=191630

Thrawn

Je to pěkná loď, ale obávám se, že pro Blacktrony mého ražení moc hrozbou nebude. Nevšiml jsem si žádných obranných věží, a to by mohla být při náletů menších a rychlejších Avengerů a Intruderů osudná slabina. Přidal bych tam alespoň automatická otočná děla nahoře i vespod.

Jinak se mi loď líbí. Ty velké rakety, to jsou atomovky? Jestli ano, tak loď ukradneme, doplníme o Avengery a M:Tronská záležitost bude v podstatě vyřešena  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

Model není můj  :-[
Jen jsem ho objevil při serfování.

Thrawn

Aha, ale je pěkný. Akorát pilotní kabinu bych tam řešil jako celek a ne jako čtyři samostatné kokpity.

No jen ať přiletí, ať je odkudkoli. Sestřelíme jí. ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Nemyslete si, moji budoucí otroci, že jsme usnuli na vavřínech. Ne. Jen jsme museli řešit krizi na našich východních hranicích. Krizi značnou, ba horší, než všechny spojené síly M:Tronů, Space Police II a Futuronů dohromady. S těmi bychom bojovali raději.

Základna si vyžádala opravdu zásadní představbu v mém bytě. Vytrhané koberce, rozebraný nábytek, zlikvidovaná knihovna... a do toho ten zasr. <censored> modrásek...
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

Vytrhané koberce? Rozebraný nábytek? :o ;D To bude ta základna tak rozměrná?  :)
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Mtron

Jenom se snaží kamuflovat skvěle provedený Mtronský útok. Proč jim neukážeš video záznam z boje? Panický úprk tvých jednotek :D Žádná morálka, žádný boj, prostě tam běhalo několik blacktronů bez velení. Hrůza. Po pár minutách jsme raději odletěli zpět na základnu.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Thrawn

Replix Ne, kdepak, jen si buduju nový stavební prostor. Byt projde proměnami a zmizení koberce a nábytku je součástí, teď se mi to hodí, tak proč to zdržovat  :)

M:Tron Tihle byli silnější, početnější a vyzbrojenější. Ale podařilo se nám poškodit jejich mateřskou loď, takže jsme jejich útok oddálili. Pěchotu mají ale velmi silnou, silnější než my, i než máte vy.  :(
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

Ahá, chápu, podmínky ke stavění jsou důležité:) Taky jsem se zrovna stěhoval do většího, abych měl alespoň trochu místa na stavění.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Mtron

Citace od: Thrawn kdy 29.04.2013, 23:11:33
M:Tron Tihle byli silnější, početnější a vyzbrojenější. Ale podařilo se nám poškodit jejich mateřskou loď, takže jsme jejich útok oddálili. Pěchotu mají ale velmi silnou, silnější než my, i než máte vy.  :(

To jsou výhovorky. Kde máš fotky základny? Kde máš fotky přestavby? Nic mic a o to je za měsíc výstava. Doufám, že tam budeš vystavovat. Nějak nereaguješ na téma společný projekt. Doufám, že nás nenecháš ve štychu.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

Mtrone nemaluj čerta na zeď. Tvá základna na  samostatnou výstavu stačí, ale škoda každého kdo se nepřidá.
Tak šup šup Thrawne pochlub se jak jde stavba z kostek, cihly nech až po Lipně  >:D

Thrawn

Nenechám, nebojte.  ;D

Ale doufám, že nepočítáte s nějakým veledílem, je to moje první stavba a de facto se na ní účím. Už jsem to třikrát přestavoval. >:(

A to, že nejsem online. Jsem, ale pokud nechci přispět nebo odpovědět na SZ, tak se moc často nepřihlašuju. Pro přečtení příspěvků to není nutné, se neustále přihlašovat.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

#162
Nastaly temné časy...

M:Tronská říše, kdysi symbol velikosti a stability, narostla do takových rozměrů, že se její sousedé začali obávat, kde až se rozpínavost M:Tronské říše zastaví. Když už její velikost dosáhla nesnesitelné úrovně, sešli se přední činitelé Galaxie na tajném místě, aby našli na tento problém řešení.



Rozhodli se, že M:Troni musí být zastaveni dříve, než bude pozdě. Tento náročný úkol svěřili jediné síle ve vesmíru, která ještě byla s to tuto hrozbu zastavit. Blacktronům. Ti nelenili a začali připravovat plány pro splnění úkolu.



Nalezli místo, které se zdálo ideální k provedení akce, již nazvali podle báje z dávné minulosti lidstva operace Trojský kůň. Vybrali starý opuštěný důl a použili těžící a vrtací zařízení, kterým vytvořili tunel až k samotné m:tronské hlavní pevnosti. Jakmile byly přípravy dokončeny, začaly tunelem proudit vojska a připravovat se na největší úder na rudého hegemona.



Brána pekla, zvaného válka, se začala otevírat...

















History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

#163
Mno, to je asi tak všechno. První stavba. Zajímavá zkušenost.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

Bravůrně ukrytá armáda. Koukám, že Blacktrony používáš i k infiltraci >:D
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Citace od: Replix kdy 31.05.2013, 16:16:27
Bravůrně ukrytá armáda. Koukám, že Blacktrony používáš i k infiltraci >:D

Tak tak. Nejdůležitější role v útoku  >:D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

Dnes základničku vezeš na Lipno, nebo tam už jsi? ;)
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

frantoka

Nie som moc na space tému  ale toto máš veľmi pekné  ;)

Mtron

Stojím vedle toho a nic moc, nechal jsem zablokovat východ. Blacktoni mají smůlu. Utopíme je.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Replix

Ha ! Já říkal že Mtroni jsou prašivějšì, než se zdá
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Má tam jen dva ukradené imperiální AT-RT tanky a jednu loď. Megacore má dva raketomety, každý se čtyřmi raketami. Navíc zeshora ho jistí elitní jednotky, ty posádky těch tanků lehce odstřelí. Snadná práce  ;D

Cesta k základně je otevřena. >:D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

Ticho před bouří, obě armády haraší zbraněmi, ale nikdo ten první krok neudělá, spousta špiónů, lstí a podlostí... a to je pánové vesmír a né Berlín  ;)

To CS jsou nestraní a pomáhají všem stejně  ;D

Thrawn

Ano, tu nestrannost jsme viděli a jsme za ní vděční  :)

Vzhledem k tomu, že M:Troni vyklízejí pozice a tato Galaxie je konečně volná, rozhodli jsme se trochu změnit architekturu našich staveb. Stavíme první budovu, která nebude ukrytá, ale bude naopak veřejným symbolem naší přítomnosti a moci.

Momentálně vyrazilo od různých obchodníků několik lodí s potřebnými surovinami. Jakmile dorazí a začne se stavbou, budeme prezentovat stavbu v intergalaktických médiích. Přesto, že je velká část našich sil zaměstnána přípravou závěrečného útoku na poslední M:Tronskou základnu v této galaxii, máme u stavby tolik vojska a stíhací podpory, že Vám budeme moci ukázat stavbu v jejím průběhu, nikoliv až jako celek. Bez obav z jakéhokoliv nepřítele. >:D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

Máte naši podporu lorde. Nyní může započít výstavba skutečného impéria a náš národ poroste do obrovských rozměrů. Veškeré technické vymoženosti jsme ochotni sdílet a tak se podílet na výstavbě moderní civilizace.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Zahájena výstavba Blackhole II.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Mtron

Hodně zdaru. A prosím tě mákni na tom ať je to lepší než co jsem stavěl teď já OK?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Thrawn

Citace od: Mtron kdy 27.10.2013, 10:21:10
Hodně zdaru. A prosím tě mákni na tom ať je to lepší než co jsem stavěl teď já OK?

Díky, tobě taky. Lepší? No to nevím, tebe je težké překonat. Ostatní taky  :-\
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

Ať jde stavba od ruky a nech tam proniknout nějakého špióna ať vidíme postup...

Thrawn

No možná vám sem bude umisťovat fotky kapitán Magenta (kdopak ví?).
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

#179
Tak první výsledky stavby, než došly kostky:

První budova - rozestavěná rafinérie na cranerit. Ještě přidám interiéry, střechu a možná další patro. V plánu jsou celkem dvě propojené budovy - rafinérie a obytné prostory


Východní část základny s parkovištěm pro mineclawlery, s doky pro lodě a bránou


Stavba je tak z 1/3 hotová, musí se dostavět druhá budouva, propojit, dostavět valy, propojit, položit podlahu, dodělat detaily. No je toho dost, ale bude-li včas materiál, tak to bude OK.

Teď čekám na materiál :(
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.