Modrá hlavička

Založil Thrawn, 30.12.2006, 00:23:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Thrawn

Chtěl bych se zeptat, zda Lego někdy vyrobilo modrou hlavičku na minifigurku. Potřebuji jí pro jednu postavu

Popř., nevíte, jaké barvy by bylo nejlepší použít, kdybych se rozhodl si ji sám vyrobit?
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Jindroush

Čistá modrá nikdy nebyla. Buď se dá použít SandBlue (taková šedomodrá), nebo nějaká UFO hlavička zezadu, popř. se sundaným potiskem.

Možná jich je víc, celkem byly ve 14ti setech...
http://www.peeron.com/inv/parts/3626bpx79
http://www.peeron.com/inv/parts/3626bpx239
http://www.peeron.com/inv/parts/3626bpx240
http://www.peeron.com/inv/parts/3626bpx241
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Thrawn

Díky moc, ale já potřebuju nejlépe modrej standartní obličej...budu si to holt muset nabarvit modelářskýma barvama :(
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Aki

Citace od: Thrawn kdy 30.12.2006, 11:01:40
muset nabarvit modelářskýma barvama :(
No to už je tedy fakt lepší jen odstaranit potisk z nějaké modré ne? Stačí trocha písku na nádobí, houbička a teplá voda...... :P

Thrawn

Tjn., zkusím to, i když mi to bude rvát srdce. Dík moc všem za rady.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Novorepublikové rozvědce se po dlouhých marných pokusech konečně podařilo odhalit imperiálního důstojníka, který převzal velení nad zbytkem imperiální flotily.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

betakaroten

#6
To má bejt jako fotka? ::)

Pro admin (a asi taky corelxt): Chtělo by to do FAQ dát něco ohledně focení!!!
EDIT: tohle http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=1796.0

lordvader

Kde si sehnal tu modrou? Vypada jako z nejakeho setu a ne jen nabarvena/oskrabana.

myth

Tá fotka je prepálená. Skús to odfotiť ešte raz, tentokrát bez použitia blesku. Najlepšie v makro režime.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

TomG

To vypada na foceni s bleskem hodne blizko. Nemusi to ani nutne byt mobil.
Only the best can survive.

Thrawn

je tam moc světla :(
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

myth

No tak sa pohraj s nasvietením - nesmeruj svetlo na scenu priamo, ale nepriamo. Veď sám musíš vidieť, že takto tie fotky nestoja za nič :-\.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Aki

Citace od: Thrawn kdy 08.01.2007, 23:46:16
je tam moc světla :(
nebo si už pohraj s barvami této fotky.  ::)

TomG

Nebo se vybodni na blesk a nafot to zitra bez blesku, ale za deniho svetla u okna.
Only the best can survive.

Thrawn

#14
Porovnání s vojákem 501.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Za týden zkusím udělat lepší fotky. Dřív se k tomu nedostanu.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

myth

Posledné fotky už vyzerajú normálne.

Ktorý z hore spomínaných spôsobov výroby hlavičky si použil?
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

TomG

Rekl bych nakresleni noveho obliceje rucne.
Only the best can survive.

Thrawn

JJ, přesně tak. Sehnal jsem si dostatečnou zásobu modrých hlaviček bez obličejů ( takže jsem nemusel nic ničit ani barvit ) a riskl to pomocí tenkého fixu na plasty. Zatím mi o vyšlo u obou napoprvé celkem přijatelně.

Co se týče těla, tak to je zatím jen nanečisto. Určitě tak bude vypadat finální verze, ale musím nějak vymyslet, jak udělat potisk.

V konečném plánu bude tento minifig a dva členové chisské expanzní flotily.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

lordvader

Chissové nenosili stormtrooper armor - byl pro ně příliš neohrabaný. Spíš bych si je představoval v černých kombinézách (např. pilot Tie Fighteru). Oříšek bude udělat bílý oblek VelkoAdmirála. Zkus zalovit v setech pirátů, myslím že od Britských důstojníků by šly vzít nárameníky a možná i tělo - chce to bílé torzo s knoflíky uprostřed, černé ruce a nohy s černým páskem (třeba ze stormtroopera).

TomG

To telo velkoadmirala Tharwna by byl lepsi potisk, aby se dalo udelat odpovidajici torso. Hlava by se dala pouzit ta co je a cervene vylozky viz prispevek lordvadera.
Only the best can survive.

Thrawn

Tady je nová fotka:
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Udělal jsem mu červené oči a myslím, že se k němu docela hodí.

S tím tělem to bude opravdu oříšek. Co se týče nárameníků, tak se rozhoduju mezi žlutými a červenými a popř. žádnými.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

TomG

Citace od: Thrawn kdy 09.01.2007, 21:19:43
Udělal jsem mu červené oči a myslím, že se k němu docela hodí.

S tím tělem to bude opravdu oříšek. Co se týče nárameníků, tak se rozhoduju mezi žlutými a červenými a popř. žádnými.
Ja mam narameniky jen cervene, ale Thrawn je nosival zlate, tzn v reci lega zlute.
Only the best can survive.

TomG

Takze zatim takhle, nez budou zlute narameniky. Opasek je vyrobeny tak at je okolo celeho figu.
Only the best can survive.

peter

Jak jsem psal, nejsem moc zběhlý ve světě SW, ale toto jsem našel na BS a tak si myslím, že to je asi ta osoba, o které se zde píše:



PS: v dané galerii je těchto custome figů víc ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.