LEGO Devil May Care 007 - Drobné komplikace

Založil mfstudio, 28.12.2009, 09:37:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

mfstudio

Před nedávnem jsem vás zde informoval o svém filmu LEGO Devil May Care 007, který měl mít premiéru v říjnu 2009. Pokazil se mi ale počítač, ztratil jsem 10 minut materiálu a premiéra se musela odložit. Byla odložena na dnešek, nicméně už nejsem malé dítě na základní škole a nemám čas se filmu věnovat každý den. Všechny scény mám sice již natočené, ale zdaleka ne sestříhané. Premiéra se proto musí přesunout až na Březen 2010. Do té doby to snad již stihnu. Děkuji za pochopení a omlouvám se za pravopisné chyby, psal jsem to hodně ve spěchu...

ORIGINAL THEATRICAL TRAILER:
http://www.dailymotion.com/video/xbgs1e_lego-devil-may-care-007-extended-th_shortfilms

Icewalker

#1
Ztráta materiálu mě mrzí. Nicméně, na březnovou premiéru si počkám. Trailer je sice trochu slabší, ale je z něj vidět, že by film nemusel být špatný. Vzhledem k tvému věku by ho snad neměl shodit ani dabing. Doufám, že práce půjde již bez problémů :)

A propos, jestlis to ještě neviděl, doporučuji bondovky You Only Lego Twice a Legos Are Not Enough (na youtube).
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

blackrabbit

Citace od: mfstudio kdy 28.12.2009, 16:51:55
moc by mě potěšilo, kdybych jste mě jako zkušenější mohl dát nějaké rady, třeba jak vylepšit animaci, nebo jaký zvolit program místo Movie Makeru :-D :-D :-D byl bych vám velice vděčný
Zkus nafotit více snímků za sekundu a program například Adobe Premiere...

blackrabbit

#3
Citace od: mfstudio kdy 28.12.2009, 18:31:08
Rád bych viděl nějaké tvoje animace
Pár jsem jich měl na starém počítači, ale ten mi bohužel odešel ... Připravuji další delší film, který by mohl vzniknout do 3 let. Prozatím nemám ještě tolik dílků, aby to bylo takové, jak si to představuji...

otaznik

Já bych postavil na 1. místo animaci a její propracovanost a plynulost - raději pěkný pohyb dvou minifigů na papíře, než trhaný v LEGO City.

peter

Citace od: mfstudio kdy 28.12.2009, 21:26:22Tak já už mám jako hlavní prioritu to prostředí, protože si myslím že ta animace je ucházející :-D

Nedá se nic jiného, než souhlasit s Otaznikem, že vždy na prvním místě má být animace, která vždy může být lepší. Co se týká tvé odpovědi, že je ucházející a tudíž se zaměřuješ na prostředí - budiž. Každopádně na prostředí by jsi měl zapracovat mílovými kroky, protože co jsem viděl z té ukázky, tak je hrozný. Bohužel těch pár originálních LEGO setů to už nezachrání, spíš dokonce škodí. Jsou totiž oproti tvým stavbám moc luxusní a tím je rozdíl daleko více patrný. Zkus proto minimalizovat využití originálních setů na minimum a svým stavbám věnuj daleko více času, ať se těm originálním alespoň přiblíží, nebo použij vše jen originál.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Icewalker

Souhlasit se tu dá víceméně se všemi názory. V tomto případě myslím, že je lépe teď zapracovat spíš na prostředí, pak až na animaci . U pár filmů jsem narazil na mírně nadprůměrnou animaci, která byla však přebita skvělou výpravou, ahlavně dokonalým příběhem, o který jde u filmů na prvním místě (Pirates, America: Outlawed).

Citace od: mfstudio kdy 28.12.2009, 16:42:28
Podíval jsem se na tvoje filmy a hlavně Deník Horrace Wimp jsem viděl už několikrát a je to moc super film... :-D já se často dívám na internetu na LEGO filmy (www.brickfilms.com, brickcinema.com, dailymotion.com a youtube.com) a musím říct že tento film paří mezi mé oblíbené :-D
Jsem rád, že se ti naše legofilmy líbí. Bude-li tento rok čas, snad začneme dělat na Posledním Gunganovi 2 ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

tazzy

Teda.. vypada to velmi dobre! I dabing mi prijde podareny..

Ondra

Bude to alespon v 3D a na bluray, když se o tom ta mluví. ;D

Icewalker

Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr