Muži nestárnou..aneb Lego po 15ti letech

Založil Llevelyn, 07.11.2005, 16:23:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Radical

Ja bydlim v baráku, jen ještě to lego.. ;D ::) ;D
Old lego , good lego.

Michal Moučka

Já taky bydlím v baráku a též se začínám vracet k legu. Teď když mám vlastní příjem, tak si mohu koupit co chci. Do vitrínky mi teď přibyl 8250 s air tankem! Je dokonalý!
Michal

Mates

Citace od: Mates kdy 09.11.2005, 15:42:24
Citace od: Colonel32 kdy 09.11.2005, 10:26:49
nejdrive vyloupime kladenskou fabriku, archiv CT prijde na radu pozdeji...
Souhlasím s tvým postupem... kladenská firma je jasná, ale možná nebude nutné napadat ČT, odeslal jsem mail známénu a uvidím, co se dá ze strany ČT udělat ;) ;D
Tak se mi vrátila odpověď, že v archívu ČT žádnou takovou reklamu nemají, zřejmě nebyla jejich výroby a tudíž ji nemají zarchivovanou :-\ Škoda, ale snaha byla... :D 8)

marian20

aj ja sa po asi 5 rocnej dobe temna bez lega opat k nemu vraciam a musim povedat ze aj kvoli vam,ako som si to tu cital,zacalo mi chybat,strasne lutujem,lebo mi usla seria Sw  >:(
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

mph1

Ja se taky vracim k LEGU po dlouhe dobe. Prerusil jsem nekdy v 15-17 letech, cca 10 setu jsem mel jeste z Lybie (80. leta) a z Tuzexu. Ted ma nas prcek 2.5 roku a k Legu nas dostaly plenky Pampers (Duplo) a definitivne pak vanicka 4496 v Globusu. Moje zena LEGO neznala a ted tomu taky uplne propadla.

Shi-So

No to jsem moc rad ,ze nejsem uplne sam kdo tu uz neni dite (teda aspon vekem ;)
Kdyz jsem byl malej s legem jsem stravil leta skvelyho hrani ,pak dlouho dlouho nic ,akorat jsem vzdy v kramech TESCO apod. mastil obhlidnout novy lego sety a zavzpominat na stary casy...
Az to kamos nevydrzel a tyhle vanoce mi dal pod stromecek takovej malej bagrik z Technika (the best of darek :D. No neco se ve me prepnulo a
pak jsem si minulej tyden koupil v Tescu creators a na legacku letadlo z Technika.
Kdyz jsem s tim prisel domu mamku skoro omdlela....
Ted vyhlizim dalsi stavebnice a snim o Bradavickym hradu a Hvezdnym destruktoru :)

otaznik

Citace od: Shi-So kdy 17.02.2006, 21:34:47
No to jsem moc rad ,ze nejsem uplne sam kdo tu uz neni dite (teda aspon vekem ;)

IMHO drtivá většina aktivních členů jsou dospělí lidé. Já osobně tohle fórum chápu jako diskuzi o koníčku, ne o hračce.

Michal Moučka

Souhlasím. Někdo sbírá známky, někdo stará auta, ale my sbíráme Lego!  :D

werrac

U nekterych clenu neni sbirani ten spravny vyraz, nekteri spis hromadi :-) :-) :-)

Michal Moučka

Citace od: werrac kdy 20.02.2006, 07:04:55
U nekterych clenu neni sbirani ten spravny vyraz, nekteri spis hromadi :-) :-) :-)
To mě rozesmálo! ;D
Pomalu k nim začínám patřit taky. Včera jsem poprvé zkusil dražit na eBay a zítra to jdu platit. Takže bude další kousek do sbírky. Bude to 8438 -  Pneumatic Crane Truck. Už aby tu byl!  Těším se jak malé děcko! ;)