Dotaz pro Duplo vláčkaře

Založil Pixie, 28.06.2006, 08:42:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hana129

Vy mě tady dokonale blbnete, ty tratě atd. Fakt neodolatelné. Děti se nemusí určitě u toho tolik hlídat, aby něco nepokazily,sami si přestaví jak chtějí  a to je super, navíc ten most to je nádhera. ;D

Asi to tady nepatří, ale dá se most vyřešit i u klasických vláčků?
Nějak nemám odvahu to vyzkoušet  na vlastní riziko, má někdo s tím zkušenosti? Jestli koleje netrpí atd.? Nebo nějaké foto z takto řešené tratě.

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Hana129

Citace od: Jindroush kdy 15.08.2006, 22:41:04
Určitě dá  ;D ;D ;D

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=1447158

Díky za inspiraci ;). Až tohle začnu stavět tak se ozvu pro pomoc. ;D
Ale co takhle zatím něco pro takovou normální  běžnou českou domácnost? :D

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

myth

Mosty na kostkách - napríklad Cavelonov, Micho sa zaoberal mimoúrovňovým krížením trate, Lego svojho času tiež niečo vymyslelo ;) . Mám pocit, že niekto tu mal rozsiahlejší príspevok o nadvihovaní 9V koľají a jazde vlaku po nich, aj s podrobnými fotkami, len sa mi to momentálne nedarí nájsť. Ak to niekoho zaujíma, nech použije magické tlačítko Vyhledávaní ;) .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Petrjr

Tak zde jsou odkazy na duplo train plakát: Velikosti souboru 1.8MB400kB. Náhled:

  Fotky (resp. scan) jsou nyní trošku lepší, ale stále to žádná sláva není. Původní plakát je velikosti A2 a zveřejněný obrázek jsem skládal ze 4 dílů/scanovaných částí a prostředek (vertikálně) se mi (resp. mému sw) nepodařilo přesně nastavit. Pokud by se s tím chtěl někdo piplat více, dávám odkazy na zdrojové obrázky (Každý 3.6MB): 1, 2, 3, 4. Tmavnutí zelené směrem do pravého dolního rohu není chyba scanneru, to je záměr už z předlohy.

Hana129

Citace od: myth kdy 15.08.2006, 23:37:08
Mosty na kostkách - napríklad Cavelonov, Micho sa zaoberal mimoúrovňovým krížením trate, Lego svojho času tiež niečo vymyslelo ;) . Mám pocit, že niekto tu mal rozsiahlejší príspevok o nadvihovaní 9V koľají a jazde vlaku po nich, aj s podrobnými fotkami, len sa mi to momentálne nedarí nájsť. Ak to niekoho zaujíma, nech použije magické tlačítko Vyhledávaní ;) .

Dík za odkazy, dávala jsem vyhledávat, ale nic mi to nenašlo,budu zkoušet zadávat jinak.
Hlavně mi šlo o křížení - a zvedání tratě - něco jak má Micho, to je ok. ;)

myth

Námaha sa vyplatila ;D . Bližšie fotá zdvíhania trate - rozličné riešenia od rozličných autorov. (Ďakujem C32 za použitie slova prasarna v tom threade, inak by som to asi nenašiel ;D.)
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Akinom

Pokud by chtěl někdo duplo závory tak je mají u nás v intersparu.... klidně zakoupím....

Andry

Prosim prosim mam jeste jeden dotaz, nakonec jsme preci jen sehnali Inteligentni vlacky (www.prales.cz - doufam, ze to neni nepovolena reklama) a v sade jsou 4 kameny - zeleny tankovaci, cerveny stopka, ruzovy klakson  a modry otaceci. Na mimibazaru jsem sehnala i zluty, nadrazni. Ale pry jich existuje sest - netusite jaky je ten sesty? Ten pred tunel? A co ma delat?

DIKY

Raistlin M

Citace od: Andry kdy 05.09.2006, 12:07:10
Prosim prosim mam jeste jeden dotaz, nakonec jsme preci jen sehnali Inteligentni vlacky (www.prales.cz - doufam, ze to neni nepovolena reklama) a v sade jsou 4 kameny - zeleny tankovaci, cerveny stopka, ruzovy klakson  a modry otaceci. Na mimibazaru jsem sehnala i zluty, nadrazni. Ale pry jich existuje sest - netusite jaky je ten sesty? Ten pred tunel? A co ma delat?

DIKY

Před tunel máme...troubí a to trochu jinak než ten troubící. Dá se špatně sehnat. ;)

Petrjr

Citace od: Andry kdy 05.09.2006, 12:07:10
Ten pred tunel?

Citace od: Raistlin M kdy 05.09.2006, 14:29:24
Před tunel máme...troubí a to trochu jinak než ten troubící. Dá se špatně sehnat. ;)

Pokud je to tento: http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=smart006
tak to bude se sháněním moc špatné. Na BridkLinku sice nebývá moc Duplo věcí, ale absolutní nula a 6* ve wanted list (situace k 5.9.06) vypadá opravdu moc špatně.

Jindroush

#42
7-11 ojro za jeden dílek, to je tučňák...

ebay.de

Nebo hledat 'codestein lila'

ebay.de
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Karolina

Citace od: Andry kdy 05.09.2006, 12:07:10
Prosim prosim mam jeste jeden dotaz, nakonec jsme preci jen sehnali Inteligentni vlacky (www.prales.cz - doufam, ze to neni nepovolena reklama) a v sade jsou 4 kameny - zeleny tankovaci, cerveny stopka, ruzovy klakson  a modry otaceci. Na mimibazaru jsem sehnala i zluty, nadrazni. Ale pry jich existuje sest - netusite jaky je ten sesty? Ten pred tunel? A co ma delat?

DIKY


Těch kamenů existuje celkem 7, ještě se vyráběl oranžový, který ve spojení s inteligentním vagónem a různými barevnými náklady vydává při naložení nebo vyložení charakteristický zvuk podle toho, co se v kterém nákladu převáží (kvokání slepic, cinkot skleniček, tikot hodin, atd.).

Andry

Jeee. tak toz jestli ten lila jen houka, sice jinak ale huuuu  tak to se na nej  muzu .... ale ten oranzovy....kvokani slepic, jeee ten bych brala. Diky za tip, zkusim mrknout nekde na bazarkach... DIK

Akinom

Ten oranžový kámen je součástí setu nákladní vagon. Obsahuje "inteligentní" černý podvozek na baterky. Je taky na tom pralese.... Je to super. 2 náklady jsme měli v de luxe sadě a 2 jsou u toho nákladního vagonu.

To troubení fakt za ty prachy nestojí. Fialový kámen byl součástí zeleného tunelu, ale ten už se moc těžko shání....


babulka2

Citace od: Akinom kdy 18.09.2006, 20:06:42
Ten oranžový kámen je součástí setu nákladní vagon. Obsahuje "inteligentní" černý podvozek na baterky. Je taky na tom pralese.... Je to super. 2 náklady jsme měli v de luxe sadě a 2 jsou u toho nákladního vagonu.
Da sa to este niekde zohnat - ten inteligentny nakladny podvozok a oranzovy cargo kamen? my mame nakladny vlak ale len s obycajnymi podvozkami a kamen nam tiez chyba, ale hodil by sa, ostatne az na tunel mame. ja som to uz skusala zhanat na Slovensku, ale nikto nevedel co vlastne chcem. ak by ste mali nejaky typ, budem velmi rada. dik

myth

Citace od: babulka2 kdy 07.01.2007, 17:31:40
Da sa to este niekde zohnat - ten inteligentny nakladny podvozok a oranzovy cargo kamen? my mame nakladny vlak ale len s obycajnymi podvozkami a kamen nam tiez chyba, ale hodil by sa, ostatne az na tunel mame. ja som to uz skusala zhanat na Slovensku, ale nikto nevedel co vlastne chcem. ak by ste mali nejaky typ, budem velmi rada. dik

Ebay, Bricklink. Ako na to.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Llevelyn

No.. vím i o jiné cestě než BL   ;D ;D třeba u mě v nabídce  ;) mám komplet intelli  >:D

Zvuky nákladu nezpůsobuje kámen, ale náklady na podvozku/ všechny podvozky jsou stejné/  po najetí mašinky na kámen.

Více v diskuzi o Duplo Intelli trains zde http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=8631.0
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))