Friends 2024

Založil Anatyt, 06.11.2023, 09:28:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Anatyt


STARHAWK

Citace od: Anatyt kdy 06.11.2023, 09:28:34Nákupné centrum.



https://brickset.com/sets/42604-1
https://brickset.com/article/101599/2024-sets-revealed-at-china-international-import-expo!

Tento diel už bol niekde?

pride mi to ako ten trapny windshield pre Lukov speeder, ktory je po X rokoch stale nizky
snad to pri X+1 reedicii uz konecne opravia a daju novy vissi dielik (zmenseninu toho z UCSka)


UPDATE:
po druhom pozreti, visim ze tento je na rozdiel od toho predosleho len 4stud siroky, ten co spominam bol 6 -> takze to moze byt nove

Anatyt

Friends si idú svoju vlastnú ligu! :o


yoshimaka

OMG! To jako fakt? Není to jeden z mnoha populárních "AI fake"? Pokud ne, tak musím smeknout. Na první pohled to vypadá prostě úchvatně. Už na rok 2023 jsem obdivoval skladbu Friends setů.. Na příští rok to vypadá zase lépe.
Lust och fägring stor

peter

Jako ten "party house" je hodně dobrej :o Každopádně už delší dobu pozoruji, že Friends řada je o level jinde oproti klasickému Minifig městu, které je prostě ... no raději pomlčím. U Friends tedy stačí jen změnit figurky za minifigy a je to 8)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

wynnova

Citace od: peter kdy 08.11.2023, 08:05:59Jako ten "party house" je hodně dobrej :o Každopádně už delší dobu pozoruji, že Friends řada je o level jinde oproti klasickému Minifig městu, které je prostě ... no raději pomlčím. U Friends tedy stačí jen změnit figurky za minifigy a je to 8)

Přesně!
Friends je čím dál lepší...škoda jen jejich figurek. Jinak nacházející sety jsou opravdu TOPka.

Drobuliatko

Peknu, uhladenu architekturu maju tie Friends domy. Uzasne!  :)

Robkteryten

42639 je tedy dost zajímavý. Celkove jsou ty budovy oproti city dost lepší.

Anatyt


Fricoolinek

Jak se vlastně přišlo na tu alternativní (mini)figurku pro Friends(/Disney)? Se pozvaly malé dcerky vývojářů TLG a zeptaly se jich, zda se jim figurka, co vypadá jako 3x menší Bárbí, bude líbit více, než klasický a poněkud kostrbatější miniFIG?  ;) Ale tak asi smysl to dává. Ztráta pohyblivosti zápěstí a separátního pohybu nohou je asi přijatelnou cenou za to, že figurka má hezčí ksichtík nebo, že má boty...  ;)

Nicméně je to zajímavé z gender hlediska. Pokud se podívám na SETy z roku 2023, tak v CITY snad nebyl jediný, kde by bylo 2 a více figurek a pouze muži.

Zato ve Friends jsou klidně 4 baby ze 4 figurek. Pokud jedna figurka, tak nikdy to není muž.

(A ti chlapi vypadaj dost teplomilně. Olly je jasnej.)

Drobuliatko

Ja z teba skapem! ;D

mesje

urobit space temu vo friends je absolutna hlupost...
ja viem ze v ramci gender fanatizmu by chceli dotlacit baby k vesmirnej teme, ale sorry baby vacsinovo vesmir ani rakety nebavia...
je to podobny fail, ako ked dali pretekarske auta do friends-  bol z toho prepadak, ktory sa masovo valal vo velkych zlavach a aj tak to nikto nechcel...
ale nedaju si povedat, nedaju...
pritom friends tema je pekne rozbehnuta, su tam stavby lepsie ako v city...

Fricoolinek

K "dotlačení bab" k "chlapským" tématům by snad měla sloužit ta přítomnost ženských figurek v CITY, no ni?

Nebo ta slouží k výchově misogyně vedených synáčků, kterým je jejich otci vštěpováno, jak "chlapské" věci nejsou pro ženský?  :o

Icewalker

Citace od: mesje kdy 18.12.2023, 21:11:34urobit space temu vo friends je absolutna hlupost...
Já si naopak myslím, že téma SPACE ve Friends je super - aspoň je to rozmanitější, než jen obchody, zábavní parky, zvířátka. Řekl bych, že pro děvčata, co začnou s "friendskama", a třeba klasické minifigy nechtějí, je to krok dobrým směrem. Ale musím přiznat, že si mě za poslední roky série Friends získala zajímavými budovami... samozřejmě figy nahrazuji klasickými "žluťáky" ;D
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

hrusa

Já rád vidím, že Friends zkouší vesmír, protože ta jejich barevná paleta je hodně osvěžující a mohla by nám dát plno speciálních scifi kostek v nových barvách. Rád stavím ze sand a různých dalších pastelových barev, kterých je ve věcech jako City pomálu.

Ty panďulačky by mě ani tak netrápily, ale to, že mají srostlé nohy a nemají study na sezení, je takové smutné rozhodnutí.

Anatyt


poMOCník

Citace od: Anatyt kdy 03.05.2024, 00:38:18Letné sety snáď až na ten B&B tentokrát slabota.

https://brickset.com/article/109658/summer-friends-sets-revealed!


A hele, nová barva oken (light nougat to vypadá)!