(Vlastní) Vodní mlýn

Založil peter, 19.02.2005, 17:11:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peter

Tak jsem zase o víkendu něco postavil. Tentokrát jsem zkusil stavbu vodního mlýnu. Inspirací mi byl skutečný vodní mlýn, který se nachází v Babiččině údolí v Ratibořicích.

Opět jsem se potýkal s velkým nedostatkem některých dílků. Z tohoto důvodu je celá stavba, oproti mým plánům, značně zmenšena a tudíž se nejedná o kopii. Skutečná stavba se mi pak stala jen námětem.

Jelikož jsem nikdy v Ratibořickém údolí nebyl, čerpal jsem pouze z obrázků z webu: mojefotky.cz - galerie "Ratibořice". Další obrázky naleznete v mé galerii na Brickshlef.com. 8)

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

KLF

Terminated.

Micho

Fakt veľmi podarené, to by kľudne mohlo byť niečo podobné ako set Villa Bonanza 4886 http://guide.lugnet.com/set/4886 a Lego by to mohlo zaradiť do výrobného programu. Dokonca je to podľa mňa ešte lepšie. Nejak som si mlyn ešte nevšimol.

Peter: Mimochodom, všimol som si na prvom obrázku návlečku (perinu) s logom LEGO Racers, to aj také veci sú alebo to je vlastná výroba?

peter

Citace od: Micho kdy 19.02.2005, 20:32:26
Mimochodom, všimol som si na prvom obrázku návlečku (perinu) s logom LEGO Racers, to aj také veci sú alebo to je vlastná výroba?

Povlečení (pro polštář a deku) je skutečné ;D dostal jsem ho předloni od kamaráda k vánocům :P

Citace od: Micho kdy 19.02.2005, 20:32:26
Nejak som si mlyn ešte nevšimol.

Tak tohle jsem nějak nepochopil. Jak to myslíš ???
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Micho

Sorry za nerozvinutú vetu. Myslel som na produkciu Lego, že som tam ešte mlyn nevidel.