#2 Kostky MOC org soutez - House MOC

Založil Colonel32, 11.01.2006, 12:05:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Raistlin M

Citace od: Jindroush kdy 11.01.2006, 19:23:58
Po pravdě řečeno, domnívám se, že to klidně může být bez podložky, ale s půdorysem max. 34 x 34 (ne, nepřepsal jsem se).
Pravidla ale hovoří o neprolisovaném baseplate, ne? Ta velikost 34x34 ale dovoluje leccos :)

Jindroush

#31
Jistě, výškové omezení v pravidlech není, takže klidně postav hubenej Motokov  ;D Ale prostě všechny 4 stěny se musí vejít do toho půdorysu. IMO to je naprosto srandovní omezení, proto tý nasraný Radečkově reakci nějak nerozumím...  ::)

EDIT: Vlastně Motokov ne, to není obytná budova  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Radecek

Citace od: Jindroush kdy 11.01.2006, 19:36:31
Jistě, výškové omezení v pravidlech není, takže klidně postav hubenej Motokov  ;D Ale prostě všechny 4 stěny se musí vejít do toho půdorysu. IMO to je naprosto srandovní omezení, proto tý nasraný Radečkově reakci nějak nerozumím...  ::)

EDIT: Vlastně Motokov ne, to není obytná budova  ;)

Mne ani tak nenastvala velikost 32x32 jako ty ostatni omezeni typu, ze podlozka musi byt zelena, auto smi byt prave a jen 4 studove, dum musi byt v minifig meritku, cela plocha musi byt zastavena (alespon necim), domek musi byt uvnitr zarizen (proc proboha?). A nasranej nejsem, jen zklamanej, protoze se tu tyden diskutuje, co se bude stavet a pak sup a prask a jsou tu omezeni, o kterych nepadlo ani slovo.

Jindroush

Pravidla jsou prostě nutná, aby bylo možno srovnávat. Na 32x32 si ve větším měřítku dá postavit leda psí bouda, takže to nepřichází v úvahu, menší měřítko zas neumožňuje prakticky žádné detaily.

Omezení, že musí být vnitřní vybavení - výsledkem je 'funkční' domeček pro panenky, nikoli jen vnější slupka, nutí k vyváženosti modelu.

Svět nekončí atd., zmiňováno v přechozích příspěvcích.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

peter

Já si také myslím, že zadání je naprosto férové a v poho. Těch pár omezení co tu jsou, si myslím, že nejsou nijak závadné. Takže doufám, že až se to definitivně vyhlásí tak že se také zapojím :D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Raistlin M

Citace od: peter kdy 11.01.2006, 20:27:25
Já si také myslím, že zadání je naprosto férové a v poho. Těch pár omezení co tu jsou, si myslím, že nejsou nijak závadné. Takže doufám, že až se to definitivně vyhlásí tak že se také zapojím :D

Ale ono už to běží ;) ;D

Colonel32


J_BOB

mam asi hlupu otazku. ten thread s domceom ma byt tu v sutaziach, alebo vo vlastnych modeloch? alebo dkde uplne inde?
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

peter

Jak už v jiné debatě napsala Llevelyn:

Citace od: Llevelyn kdy 24.01.2006, 11:28:52
Chlapi..kašlete na to.

Vzdorovat vrchnosti je pitomost. KDO MÁ UŽ SVŮJ MOC DOMEČEK?..tak šupky stavět  ;D ;D ;D ;D

tak přiznejte se, kdo už něco máte? Já zatím bohužel ještě nic. Termín uzávěrky se nekompromisně blíží, takže je nejvyšší čas se na to vrhnout. A co vy, jak je to s vámi a vašimi domky?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

ass

Hmm... postavil jsem imo hustou koupelnu s rohovou vanou a pak jsem zjistil, že opravdu ale opravdu nemám díly na zdi  :-[. Takže se nezúčastním  :-[. Asi při letošní návštěvě LEGOLANDU budu muset koupit Bonanzu, no.  :-\

J_BOB

mozem sa opytat, preco moze byt len 4-studove auto?
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Colonel32

aby to bylo v retro stylu a evokovalo atmosferu 80tych let

edward193

No... mne sa uz nieco rysuje, este musim doladit nejake detaily. Obmedzenie 32x32 bolo trochu obmedzujuce, ale nakoniec tak podorys vtesnal....

Llevelyn

Tak to my jsme stále ve stadiu duševní přípravy...a sakra, konec soutěže se blíží. ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Robbed

To já už něco mám ale nechi být první, kdo to sem dá  ;D

Colonel32

tak jeste muzeme udelat to, ze vsichni poslete ty sve fotky me do posty, a ja je pak vystavim spolecne, najednou

1) by nikdo nevidel ostatni soutezni modely pred zacatkem souteze -> nemohl by se nechat ovlivnovat (teda, krome me, ja bych je videl... ale zivot holt neni nikdy fair)

2) dalo by se hlasovat anonyme, a zverejnit autory az po skonceni hlasovani... coz by vyloucilo osobni antipatie...

otaznik

#47
Vážení soutěžící, všichni, kdo se chcete účastnit tohoto kola soutěže, pošlete svoje příspěvky na můj email: otaznik@yahoo.com do 5. února.
5. února zveřejním v náhodném pořadí anonymně všechny zaslané příspěvky zde na kostkách a začně hlasování.

Nikdo nebude dávat svoje soutěžní obrázky na forum a ani se nebude zmiňovat tady ani v soukromé poště o tom, co stavěl.

Mates

Ehmm, omlouvám se, ale nikde jsem se nedočetl, jaká bude cena pro vítěze?!? ::) :o
Né, že bych něco vyhrál já >:D, ale zajímalo mě, co vyhraje ten, jehož dílko zde třeba budu v únoru obdivovat... ;D

Micho

Citace od: Mates kdy 27.01.2006, 08:04:03
Ehmm, omlouvám se, ale nikde jsem se nedočetl, jaká bude cena pro vítěze?!? ::) :o
Né, že bych něco vyhrál já >:D, ale zajímalo mě, co vyhraje ten, jehož dílko zde třeba budu v únoru obdivovat... ;D

Dobrý pocit.  8)

Aby bola nejaká fyzická cena, tak by bolo dobre vytvoriť fond súťaže. Napr. každý zúčastnený dá 100 Kč ... To by ale asi bolo komplikované. Mne stačí vidieť pekné výtvory.

Mates

 ;D
U první soutěže byla i výhra, kterou tedy C32 daroval ze svého, tak mne zajímalo, zda je nějaká výhra i u 2 soutěže a nebo ne...(mohlo mi to uniknout...) :D ;)

Colonel32

zatim nic rozhodnuto nebylo, takze se jede pro dobrej pocit z vyhry...

ale na srazu tuhle otazku jeste muzeme poresit....

Llevelyn

Kdo se moc ptá..moc se dozví..

Copak nám Mates nabídne jako odměnu pro vítěze? >:D ;D 8)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Leguán

Co to udělat takhle: Ten, kdo věnuje cenu, smí vymyslet téma soutěže a její pravidla.

Colonel32

Citace od: Leguán kdy 29.01.2006, 16:06:07
Co to udělat takhle: Ten, kdo věnuje cenu, smí vymyslet téma soutěže a její pravidla.

dalo by se o tom uvazovat, ale povazoval bych za vhodne, aby:

a) se dobrovolne vzdal ceny ve prospech dalsiho v poradi

b) pravidla souteze prokonzultoval s moderatorem(y) sekce soutez

Llevelyn

Pravidla a téma jsou již stanoveny.... 8)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Colonel32


otaznik

#57
Chci ještě k soutěži napsat, že maximální počet obrázků na jeden postavený domek je 20!

Jarmila

A chci ještě dodat: až budete své výtvory fotit, tak si dejte velký pozor na pozadí. Ať pak místo kvality vašich výtvorů nehodnotíme vzorek na ubrusu, koberci nebo ložním povlečení.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

otaznik

Jen chci upozornit, že uzávěrka 2.kola soutěže se blíží (4.února/Februára), takže posílejte svoje výtvory!!!