SKAERBAEK Fanweekend 2018

Založil Igorus, 13.10.2017, 14:34:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vasyk

Jak říká Peki, uvidím dle počasí a většiny, lístek si klidně koupím az na místě.

Technická: modely co kdo máte (pokud máte) v Sedlčanech, rád bych to spojil s bouráním této výstavy a modely určené do Dánska bych si rád v neděli naložil.

                 + pokud potřebujete cokoliv poslat na výstavu do Pardubic, mohu vzít také.

Robbed

Probíhá registrace na workshopy a prezentace Lego designérů (so/ne), kdyby se někdo chtěl na něco nahlásit ;) Některé už jsou plně obsazené.


peki

věnujte pozornost výrobě trika:
Tak transfér na trika je hotov ...  (to je ta dobrá zpráva) Špatná že půjde jen na světlé trika ... (tmavé nepůjde poznat co to je a nebude to hezké )
Žlutá plně ok, šedá dám vědět ...

Podívejte se na tabulku a případně upravte požadavek na barvu. Navrhuji abychom měli všichni žlutou.


davroman

Citace od: peki kdy 10.09.2018, 08:47:34
věnujte pozornost výrobě trika:
Tak transfér na trika je hotov ...  (to je ta dobrá zpráva) Špatná že půjde jen na světlé trika ... (tmavé nepůjde poznat co to je a nebude to hezké )
Žlutá plně ok, šedá dám vědět ...

Podívejte se na tabulku a případně upravte požadavek na barvu. Navrhuji abychom měli všichni žlutou.

souhlas se žlutým   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

JardaL

Citace od: skywalker007 kdy 02.09.2018, 20:32:28
Citace od: Igorus kdy 27.08.2018, 11:54:12
S blížícím se termínem akce bych potřeboval od každého účastníka informaci, kde se bude vyzvedávat.

Bourání výstavy v Sedlčanech
Vasyk bude v neděli. Tedy do té doby to tam musí být připravené.

Mezisklad Vasyk
Vasyk - lodě
Igorus - pojekt friends

Mezisklad Igorus
Robkteryten - základna

Mezisklad Chairudo
Chairudo - ruské kolo, horské dráhy

Mezisklad Mirek
Mirek - vlaky
Robbed - Terminátor (?)

Mezisklad Mtron
Mtron - základna


Friends město
Micropolis
Vlaky
Lodě
Horská dráha
Krchov
Blacktron základna
Vila Tugendhat
Cafe Vagon
Vlaková stanice
Tatrovky
Kočár
Aztékové
Terminátor
Mtron základna
Polanka fest
Alternativní modely
Steampunk





Aztéky mohu postupně odvozit k Igorusovi,ale nevím jestli se tam vejdou.

Ahoj vespolek,

co se vyzvednutí modelů týče, mohu nabídnou buď předání předem M-Tronovi (dohodnuto) nebo předání jakékoliv posádce někde v Ústí nad Labem u D8 cestou ve středu během dne kolem.
Dejte vědět.
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

JardaL

Citace od: Igorus kdy 05.09.2018, 12:29:21
Citace od: peter kdy 05.09.2018, 11:24:57
Citace od: peki kdy 05.09.2018, 09:05:22Na tu párty se moc lidem nechce (orientační mailová diskuse) loni to byl masakr.

Zeptám se tedy jinak, kolik lidí má zaplacen raut co je nedílnou součástí té párty?

Zájem projevil jen JardaL, ale ten myslím taky nepůjde.
Ahoj, projevením zájmu/názoru to skončilo.
Nic dalšího neplánuji a neorganizuji.
S ohledem na to, že nakonec beru ssebou celou rodinku, tak je můj program do značné míry determinován..  :'(.
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

JardaL

Citace od: Igorus kdy 05.09.2018, 12:32:32
Citace od: davroman kdy 04.09.2018, 22:21:31
Citace od: Robkteryten kdy 04.09.2018, 21:04:35
...

a je i nejaká hromadná? :D
já jsem pro.

Skupina nad 20lidí ve stejný den = cena 295 DKK/osoba, rezervace min 3dny předem
https://www.legoland.dk/en/tickets/groups/group-prices-and-booking/

Ne všichni z organizované skupiny chtěli do Legolandu jít. Ale zase třeba někteří samostatní (Šipkovic, JardaLovic) by šli. Takže tam by se to pak vyplatilo.

Někdo se toho ujme?   >:D
já na hromadnou slevu nereflektuji. Právě kvůli možnosti té svobodné volby přímo na místě.
Ale ANO, v pátek předběžně s Legolandem počítám.
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

peter

Citace od: Igorus kdy 18.04.2018, 16:34:37
Takže shrnutí:
...

Jedou po vlastní ose:


nickpřihlášenmodel
ŠipkaanoLoupežníci
Peterano?

Všiml jsem si, že jsem také veden ve vaší tabulce vystavovatelů. Jelikož zde zatím mám stále ? za to s čím na akci jedu, tak bych to rád napravil a níže dávám link na krátkou ochutnávku o mých hlavních modelech ;)

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Chairudo

Teď jsem si vzpomněl loni na výstavě navečer zhasli a fotily se modely s nočním nasvícením, kdo máte na MOCech nějaká světýlka bude to moc pěkná příležitost, myslím, že je to na seznamu i letos.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Vasyk

Citace od: peter kdy 14.09.2018, 12:52:24
Citace od: Igorus kdy 18.04.2018, 16:34:37
Takže shrnutí:
...

Jedou po vlastní ose:


nickpřihlášenmodel
ŠipkaanoLoupežníci
Peterano?

Všiml jsem si, že jsem také veden ve vaší tabulce vystavovatelů. Jelikož zde zatím mám stále ? za to s čím na akci jedu, tak bych to rád napravil a níže dávám link na krátkou ochutnávku o mých hlavních modelech ;)



Tak ten autobus vypadá parádně !!

Robkteryten

tak ten autobus nemá chybu :D
Když koukám na to video, na modely bude videt ze všech stran?

černá hodinka je tuším psaná v sobotu večer

peter

Citace od: Robkteryten kdy 14.09.2018, 13:41:39Když koukám na to video, na modely bude videt ze všech stran?

černá hodinka je tuším psaná v sobotu večer

Ano, na valnou většinu modelů je vidět ze všech stran a černá hodinka (půlhodinka) je v sobotu po zavíračce.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Vasyk

#192
Zatím mám u sebe tyto modely :

Vasyk - vše
Robkteryten - vše
Skywalker - vše
Micropolis, spol. projekty vesnice a friends
Šipka - vše
Daniel - vše

Chairudo - domluveno na odvozu
Danyboy - u Chairuda

Terminator - Igorus
Bruno - domluveno na odvozu - Igorus ?

Mtron - po cestě
JardaL - po cestě u Mtrona

Co dále je potřeba ještě vyzvednout ? Igorusi ??

Robbed

Citace od: Robbed kdy 05.09.2018, 13:53:29
My plánujem určitě Legoland v pátek (2 lidi) a v autě máme když tak místo pro další 3. Pokud se nedomluvíme na té hromadné, tak kupuju lístky nejpozději 7 dní předem. Chtělo by to obeslat PM každému z účastníků, nevím, jestli to tu všichni sledují.

Citace od: davroman kdy 05.09.2018, 13:23:14
ideálně přidat do sdíleného souboru další list

přidáno

Ok, tak se nahlasilo 13 lidí, takže 20 asi nedáme. Viděl bych to tedy každý sám za sebe. Jen připomínám, že pokud někdo chce slevu 10%, tak je potřeba koupit lístky nejpozději 7 dní předem (tento čtvrtku večer).

Igorus

Citace od: Vasyk kdy 16.09.2018, 15:47:25
Zatím mám u sebe tyto modely :

Vasyk - vše
Robkteryten - vše
Skywalker - vše
Micropolis, spol. projekty vesnice a friends
Šipka - vše


Chairudo - domluveno na odvozu
Bruno - domluveno na odvozu

Mtron - po cestě

Co dále je potřeba ještě vyzvednout ? Igorusi ??

U Igoruse bude:
Terminátor
zbytek od Bruna

Řeší si sami:
Sihaja
Hacislav
Tomik


U Mtrona bude:
Mtron
JardaL

Daniel

Moje železniční stanice už je u Vasyka v dodávce, díky moc! ;)

Hardegon

Moje modely přidám k terminátorovi.

danyboy

Chtěl bych upozornit, že díky Chairuda s jeho vstřícností a obětavostí nakonec vystavím svůj model na úkor prostoru pro jeho modely!

Děkuji Tome! 8)

Chairudo

Není zač, by to byl hřích rockfest nevystavit, snad to na místě klapne :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

danyboy

Citace od: Chairudo kdy 17.09.2018, 22:22:19
Není zač, by to byl hřích rockfest nevystavit, snad to na místě klapne :)

jestli si nevšimnou toho přesahu několik desítek cm 3:)

peki

Citace od: danyboy kdy 17.09.2018, 22:11:03
Chtěl bych upozornit, že díky Chairuda s jeho vstřícností a obětavostí nakonec vystavím svůj model na úkor prostoru pro jeho modely!

Děkuji Tome! 8)
bylo by dobre vyrobit tu  jejich popisku modelu  >:D

danyboy

Citace od: peki kdy 19.09.2018, 09:32:43
Citace od: danyboy kdy 17.09.2018, 22:11:03
Chtěl bych upozornit, že díky Chairuda s jeho vstřícností a obětavostí nakonec vystavím svůj model na úkor prostoru pro jeho modely!

Děkuji Tome! 8)
bylo by dobre vyrobit tu  jejich popisku modelu  >:D

Nekdo sablonu? 3:)

peki

Citace od: danyboy kdy 19.09.2018, 11:20:25

Nekdo sablonu? 3:)
Každý kdo má registrovaný model, je tam někde vidět přesně ta popiska. Domluv se s klukama (já nestíhám) určitě to nějak půjde napodobit.

peki

Citace od: Robbed kdy 05.09.2018, 13:53:29
My plánujem určitě Legoland v pátek (2 lidi) a v autě máme když tak místo pro další 3. Pokud se nedomluvíme na té hromadné, tak kupuju lístky nejpozději 7 dní předem. Chtělo by to obeslat PM každému z účastníků, nevím, jestli to tu všichni sledují.

robbed:
tak se nás bohužel 20 nesešlo, tudíž lístky si musí koupit každý sám za sebe. Připomínám, že pokud je koupíte dopředu (min. 7 dní předem), je na to 10% sleva.

peki:
Asi jsem objevil Ameriku (ale já to nevěděl) prý je hodinu před uzavřením vstup do Legolandu zdarma. Jestli pro ty co byli loni neudělat takovou light verzi návštěvy -podívat se do mini Landu mrknout do obchodu se suvenýry atd. Já na "kolotoče" nemusím. Dalo by se to udělat po návštěvě Lego House během jednoho dne (čtvrtek).

Sihaja

Kde všude bude potřeba hotovost?

Chairudo

šablona zde, rozměr bude typuji A6

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

davroman

Dám to ještě i sem ... kopie e-mailu ...

Ahoj všem,
koukal jsem teď na rezervované domy a zaujala mě pod záložkou "House and atractions on map" uvedená 25% sleva do Legolandu - viz zde, žluté odkazy ...
https://www.sologstrand.com/details/holiday-homes/western-jutland/arrild/holidayhome-8persons-29-3053.htm?startdate=26-09-2018&enddate=01-10-2018

Může někdo, kdo má rezervační data, ověřit platnost této slevy?
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

peter

Předpokládám, že většina z vás plánuje ve čtvrtek strávit den v LEGO House. Máte nějaký plán, kdy dorazíte, případně kdy se k vám mohu přidat?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Chairudo

Citace od: peter kdy 24.09.2018, 08:28:27
Předpokládám, že většina z vás plánuje ve čtvrtek strávit den v LEGO House. Máte nějaký plán, kdy dorazíte, případně kdy se k vám mohu přidat?

Přidat kam?
LEGO house program je 9.00-17.30

9.00   Doors open
   Cafe BRICKACCINO opens
9.30   Official Welcome from LEGO House
10.00   LH Experience Zones ready for play
10.00                                        Guided tours to Factory start (10.00 am, 12.00 am and 2.00 pm)
11.00 - 16.00   Restaurant MINI CHEF opens
13.00 - 17.30   LEGO House Retail Store opens
   •   Possibility to buy LEGO House set and LEGO House Tree of Creativity
13.00 – 16.00   Meet & Greet LEGO Designers incl. signing of LEGO boxes by designers
15.00 - 15.30   LEGO Group – Presentation: New sustainable material of LEGO bricks
17.30   End of Play


Kdo má zájem navštívit továrnu registrace je na místě na informacích, vstup je omezen a kdo dřív přijde ten jde, opozdilci mají smůlu.

Má někdo zájem o prohlídku továrny?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

davroman

Já bych na prohlídku klidně šel.   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks