(vlastné) Zdviháky

Založil Kiko97, 15.08.2010, 12:18:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kiko97

Napadlo ma postaviť si zdvihák a vznikli tieto dve. Prvý je rýchly ale zdvíha okolo osi a druhý je pomalý ale zdvíha vertikálne.  ;)

Shmade

Dobrý, ještě by si mohl udělat nůžkovej. :)

Kiko97


Shmade

#3
Tohle:

Shmade

A nebo tenhle... ostatně tvůj první zvedák mi přijde jak nějakej hever, druhej by mohl být klidně i na nějaký palety...
Nůžkovej na palety jsem ale taky našel :)

Kiko97

Idem nad tým premýšľať diki za nápad.  ;)

Kiko97

Tak som postavil prototyp.  ;)

Shmade


tRilobit

Pěkné, i funkční..jenom by to chtělo dát lepší podstavec jako je na Shmade-ho vzoru.
Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"

Kiko97

Ako sa vám to môže páčiť.  ??? Asi som veľký sebakritik. Mám další prototyp: je kompaktnejší a ten LA je lepší než šnek.  ;)

tRilobit

No vlastně LA funguje jako šnek po kterém se hýbe ozubené kolo..jen tady je to v "kastli".
Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"

grohl

Ať žijí běžné předměty.  ;)

tRilobit

Pravda, skoro všechno se dá z LEGA vyrobit, někdy né úplně funkční, ale od Mixérů na kafe/kakao až po automatické míchače, zdviháky, auta lidi, stroje, věci, stavby atp..Doufám, že jste mě pochopili..a podle mě je lego o na stejné úrovni jako modelařina..protože když stavíte model, můžete si díly navrhnout a vytvořit jakékoliv. V LEGU jsou jen určité díly, takže já bych to nikdy nevyměnil...
PS: Omlouvám se za off-topic, a doufám, že mám pravdu..Aspoň pro mě to pravda je :)
Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"