Rhoxovy vignetty

Založil Rhox, 16.06.2010, 22:48:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Rhox

Ne že bych o sobě rád mluvil v třetí osobě, ale topic s názvem "Moje vignetty" už tu je ;)

První vignetta vznikla náhodou, rukama mi při objednávce procházely nějaký Trans-Dark Blue Bricky 1 x 2 a Technic Bally, tak sem to trochu zužitkoval. A hlavně jsem si chtěl vyzkoušet, jak vypadá voda z Trans-Dark Blue.

FilipS

Moc hezké, efekt vystřelené koule je vydařený. Jen se chci zeptat proč je tam těch koulí tolik?  :)

gearcs

Líbí se mi to, akorát bych taky ubral ty černé koule nebo tam dal jinou barvu.

winring

Vignetta je super. Voda hezká barva, ale trochu bych ji rozvlnil. Na koulích mi vadí pouze nedostupnost některých pro střelce :)

Ryxe

Jo, jo, vypadá to moc dobře, vignettám začínám přicházet na chuť čím dál víc a tahle je povedená, přikláním se však jako ostatní k odstranění přebytečných koulí. ;)

Rhox

Díky za ohlasy:) Koule odstraním, ale s vodou nemůžu už nic udělat, protože nemám jiný Trans-Dark Blue díly než bricky 1 x 2....

Rhox

Verze téměř bez koulí:)

Rhox

Tak a zase přibyla jedna nová vignetta.
Doufám, že je poznat o kterou mou oblíbenou hru se jedná:)
A nerad bych aby tu vznikla flamewar o custom kápi, Lego bohužel nedělá žádný,ani trochu podobný dílek. Jedinej, kterej přichází v úvahu je nový turban z PoP, ale i ten je dost vzdálenej předloze a nepoužil bych ho. Navíc jsem tohle stavěl už asi před půl rokem-tedy v době, kdy ještě PoP nevyšel.

Luky1987

Hooodně dobrý - ASSASSINS CREED ;)
Pěkně barevně sladěné.

Rhox

#9
Jsem rád,že se líbí...

Winring mi s rozvlněním vody vnukl nápad a tak sem postavil vignettu s názvem "Tsunami"

berkshrund

Rhoxi, co ti to tam vzadu prosvítá za žlutý dílek? ;)

Rhox

Citace od: berkshrund kdy 29.06.2010, 21:11:51
Rhoxi, co ti to tam vzadu prosvítá za žlutý dílek? ;)
Já tam teda žádnej žlutej dílek nevidím :P ;)

Allconel

Tiež nevidím žiadan žltý diel, ale slová som stratil keď osm o Tsunami videl, je to  na jedničku - ani si človek nevšímne ten fak, že ta skala v pozadí je až príliš vysoká.

grohl

POslední vignetta mě velmi zaujala. Něco naprosto jiného, než jsem doposud viděl.

FilipS

Opravdu velice dobré, mě by něco takovédle ho nenapadlo.

Rhox

Děkuji za kladné ohlasy.
Byl to vlastně jan takovej spontánní nápad postavit tu vlnu. Pak sem usoudil, že to vypadá docela slušně a udělal z toho vignettu. Myslím, že na větším pobřežním MOCu by to vypadalo skvěle, ale nechtěl bych vidět tu cenu, na počet dílků je to fakt náročná technika...

winring

Citace od: Rhox kdy 29.06.2010, 20:07:45
Winring mi s rozvlněním vody vnukl nápad a tak sem postavil vignettu s názvem "Tsunami"

Sem rád že jsem vnukl nápad, protože je to moc hezké. A je pravda, kdyby to "omývalo" dlouhou skálu u nějakého velkého MOCu, bylo by to úžasné.

Rhox

Citace od: winring kdy 30.06.2010, 11:00:51
A je pravda, kdyby to "omývalo" dlouhou skálu u nějakého velkého MOCu, bylo by to úžasné.
Bráno z dálky, jak by tam splynuly ty barvy....popřemýšlím jestli nezainvestuju ;)

Rhox

A něco opět klasičtějšího:

"Graverobber´s Bad Day"


Gibur

Líbí semi použití plates na stěnu hřbitova.
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Robbed

Stěny z plates 1x2 jsou vždy velmi efektní. Ale postavit z nich něco většího je docela náročné.

Jinak pěkné viněty, jsem zvědav na další ;).

gearcs

Graverobber se mi rovněž moc líbí, zídka vypadá výborně.

Rhox

Díky za kladné ohlasy, určitě zase něco postavím, ale možná mě dřív klepne. Pustil sem se do stavby prvního hradu a člověk by neřekl, jak je to těžký ;D A navíc s nedostatkem místa...

mizdas

Je to fakt bomba, velice jsem se pobavil  ;D.

FilipS

Rhoxy gratuluji ti k vyvěšení na VignetteBricks
http://vignettebricks.blogspot.com/

Rhox

Citace od: Diidy kdy 22.07.2010, 20:17:46
Rhoxy gratuluji ti k vyvěšení na VignetteBricks
http://vignettebricks.blogspot.com/
Díky za gratulace, to jsem ani nevěděl...dokonce sem ani nevěděl o téhle stránce:D Ale vypadá už docela hezky zaběhnutě....