(vlastní) Autobusákův komix

Založil betakaroten, 29.01.2006, 17:41:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

betakaroten

Příběh je sice poněkud příliš vykonstruovaný, ale zato spatříte šokující případ podnikavého burana v podmínkách prvobytně pospolného kapitalismu...

betakaroten

.

betakaroten


Jarmila

Získal jsi 100 bodů ze sta za rozesmání mé osoby, 5 minut smíchu prodlužuje život o týden, budu tady aspoň půl roku  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

myth

Super nápad, zaujalo ma auto VB a súdruh príslušník. Použitie SW minifiga z 7124 Flash Speeder je naozaj originálny nápad. Teším sa na pokračovanie, už s pánom podnikateľom a pánom policajtom :D .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Colonel32

me se zase velice libi autobus... podle tech bocnich dveri.. nema to nahodou byt Skoda 706 RTO?

betakaroten

Jo, je to erťák, ale ten předek se mu moc nepodobá ... zaoblená maska chladiče a světla v oblé části se asi z Lega udělat nedají :(

tazzy

Mi se nejvic libi zeleny fig vrhajici savli do sudu  ;D a auto VB mi připomíná trochu  hubenou škodu 120

J_BOB

je to huste ! :D najvaic sami paci obrazok kde policajt zdravi autobusaka, a hned na to dava pokutu za o 3mm mensiu odrazku :D:D:D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

rdk

Pěkný.

Ale sem sám, komu to nepřišlo ftipný? ;) 8)

Micho

Citace od: betakaroten kdy 29.01.2006, 17:41:45
Příběh je sice poněkud příliš vykonstruovaný, ale zato spatříte šokující případ podnikavého burana v podmínkách prvobytně pospolného kapitalismu...

Autobus je fakt perfektný, technické spracovanie príbehu výborne (prostredie, texty, nafotenie ...). Akurár ten príbeh ani mne veľmi na žalúdok nesadol. Mám pocit, že by sa z toho malo dať vyťažiť viac. Ja viem, že ľahko sa hovorí ... Takže držím palce na ďalšie komiksy s takýmto technickým prevdením a vydarenejším príbehom.  ;) 8)

Colonel32

Citace od: rdk kdy 29.01.2006, 19:18:49
Pěkný.

Ale sem sám, komu to nepřišlo ftipný? ;) 8)

ne, nejsi...

Aki

Citace od: meggy kdy 29.01.2006, 21:18:50
Ale jinak postavené moc pěkně a moc se my líbil zelenej panáček u sudu ;D
Tak ten se zase moc nelíbí mne. Je vidět, že autor nic podobného neochutnal..... :P
Ale první půlka příběhu mne přišla natolik vtipná, že skoro skutečná a tudíž i smutná.  :-\

Michal Moučka

Citace od: tazzy kdy 29.01.2006, 19:06:42
Mi se nejvic libi zeleny fig vrhajici savli do sudu ;D a auto VB mi připomíná trochu hubenou ąkodu 120

Mě se taky líbí zelenáč.... ;D

JOHN

Zelenáč je opravdu "týpek"  ;D ;D . Jinak se mi taky moc líbí ten bus  ;)