Policie z roku 1976

Založil rdk, 23.10.2005, 18:58:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rdk

Podařilo se mi získat policejní stanici, která je starší než já. ;D Pokochejte se setem, kterému bude příští rok 30 let!

Je to set č. 370. V té době ještě nepoužívali např. bricky 1x3 a ještě nebyli minifigové... Veškeré nápisy jsou potisky, žádné nálepky.

Ještě dodám, že ve srovnání s novějšíma policejníma stanicema je to tedy opravdu bída. 8)

Teddy Bear

Na jednu stranu to je roztomile a na druhou hrozne! :-*
To znamena celkove VYBORNE!!! ;)
Buďte sami sebou!!!

Radical

Heh, možná si nevidím do pusy.... ale mě to tak užasné nepřipadá.. :-\ :-X ::)
Old lego , good lego.

Micho

Jasné, neskoršie sety boli samozrejme oveľa prepracovanejšie. Tu sa jedná hlavne o zberateľskú hodnotu.

Ale aj tak aspoň podľa fotky vyzerá ten setík vo veľmi dobrej kondícii, Je čistučký, dobré farby. Vôbez na ňom z fota nevidno, že by sa chystal osláviť 30 rokov.

PS: rdk blahoželám k setu  ;)

rdk

Díky. 8)

Fotka sice trochu zlepšuje, ale celkově to je v dobrým stavu, kvůli zažloutnutí jsem měnil jen 1 brick. Akorát mi chybí jedna cedule, která se na BL prodává za 13 dolarů... :(

KLF

Tento set vlastnim aj ja. Je kompletny a tiez v super stave. Ty ho samozrejme nemas kompletny (o tom ale urcite vies), no moj dojem je, ze ide o VELICE podareny set ! Cela ta seria Enviro model bola fajn. V tej dobe to boli velmi hratelne sety. Mam aj nemocnicu, hasicov a Apollo. Najtazsie bolo zohnat nezozltnutych hasicov a Apollo. Ale podarilo sa. ;)
Terminated.