Malá výstava Lega Muzeu Litovle 11.7. – 28.10.2012

Založil peki, 31.01.2012, 22:05:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Citace od: Colonel32 kdy 26.06.2012, 16:51:12
Mohu zapůjčit diorámata z Diabla, ale musel by to někdo vyzvednout Praze a odvézt, na stavěcí víkend už mám jiné plány.

Já budu mít plné auto, základ bude z Jeseníku doplnění o to co z okolí (Morava) přídáme obměníme. Zjednoduší se pak i odvoz po bourání.

honzicek22

Citace od: peki kdy 26.06.2012, 17:23:39
Citace od: honzicek22 kdy 26.06.2012, 16:46:25
Je ještě zájem o nějaké sety ?  Pokud ano, tak z jakého "žánru".  Také nabízím možnost zapůjčení počítačů na prezentaci kostek či něčeho jiného.

Díky za nab. Třeba někdy příště.
Není zač. Kdyby náhodou došlo ke změně, tak bych to potřeboval vědět nejpozději příští čtvrtek. Ať to stihnu do soboty nachystat. Na 90 procent se tam ukážu s Hanou129.

peki

Prosím o info kdo kdy dorazí. Budu od soboty 7.7.2012 brzo ráno (pravděpodobně dorazím do Litovle už v pátek večer)

Měch

Já bych mohl dorazit někdy okolo 9:00. Po stavění mám teoreticky volno. Bude nějaká hospoda/pokec, nebo potřebují vystavovatelé hned zas odjet ?
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Chairudo

Ještě si musím domluvit odvoz ale taky bych dorazil dopoledne kolem 9-10
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Hana129

My vyrazíme z domu kolem 8, takže taky dorazíme dopoledne. Zůstat na hospodu neplánujem. Pokud by někdo chtěl něco vzít z mých obchůdku . stačí poslat objednávku do pátku ;).

komluk

Přijedu taky kolem té 9-10té dopoledne....

peki

Citace od: peki kdy 02.07.2012, 09:09:26
Prosím o info kdo kdy dorazí. Budu od soboty 7.7.2012 brzo ráno (pravděpodobně dorazím do Litovle už v pátek večer)

kontakt na mne (peki): 724 429 106

adresa muzea:
Smyčkova 795/4784 01
Litovel

mapa

Hana129

V Litovli vládla dnes hodně pohodová atmosféra a já děkuji Pekimu za zorganizování této akce.  ;)

kilhor

Citace od: Hana129 kdy 07.07.2012, 21:19:37
V Litovli vládla dnes hodně pohodová atmosféra a já děkuji Pekimu za zorganizování této akce.  ;)


Máte nějaké fotky, ať se můžeme podívat, o co jme přišli, když jsme nemohli přijet na stavění?

Měch

Já mám fotek pár, ale jenom modely. Nějak mě nenapadlo fotit při stavění (možná plné ruce práce). Tak až se mi vrátí foťák, tak dám jednu dvě na ochutnávku.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

peki

#41
Citace od: kilhor kdy 08.07.2012, 23:50:26
Máte nějaké fotky, ať se můžeme podívat, o co jme přišli, když jsme nemohli přijet na stavění?

Bylo hodně práce, na poslední chvilku muzeum (naštěstí) vyřešilo zástěnu po celé délce místnosti, Tím jsme mohli opustit pultové vitriny, kde nás limitoval rozměr (zejména 30 cm výška). Nicméně nebylo dopředu jasné kolik se čeho kam vejde či jak dlouhá zástěna bude (zeleně původní půdorys výstavní plochy, červeně skutečný nakonec obsazený).

Diky FilipS (předtím Diidy) jsme udělali večerní přípravu včetně kompletace muzea a vytáhnutí krtka s autíčkem. Druhý den už pak nadjížděli jednotliví stavitelé a umisťovali svoje modely. Někteří je po vlastním převozu museli složit znova  ;D Atmosféra byla pohodová a když se odpoledne ozval IvanSliz že se vrátil z Legoledu a je schopný dovést a nainstalovat i poslední model uličku s tramvají, bylo jasné že v sobotu 7.7 výstavu nainstalujeme kompletně  :)

Hana129

A ještě fotečka té podélné zástěny by nebyla? dík.  ;)

Chairudo

Minulou sobotu bylo krásně deštivé počasí, tak jsem si udělal malý cyklistický výlet do Litovle a řádně to vše nafotil, zde je něco málo z té podélné zástěny ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

#44
Několik fotek z místního  tisku

Další odkazy:

1

2

Ivansliz

http://legomodely.blog.cz/1208/mala-vystava-lega-v-muzeu-litovle ... Udělal jsem zmínku na svém blogu.

Také jsem dal vědět na FB a Darkelfovi, takže snad to aspoň pár návštěvníků přiláká.  ;)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

peki

Bourání  Litovle 3.11.2012 sobota (peki bude už od pátku 2.11 večer v Litovli)

Dejte mi prosím vědět jak přijedete bourat/balit. Co budu moci zabalit sám udělám, přesunu do Prahy a následně se domluvím na přesunu k majitelům. Morava a Slezsko (abych na někoho nezapomněl) doufám zabalí a odveze sama. Dotazy, připomínky pište sem nebo SZ

Díky

Hana129

#47
Termín bourání je posunutý na 3. listopadu  ;), přijedem taky dopoledne.

Měch

#48
Ok, takže 3.11. Nikde jsem to tu totiž nenašel.

EDIT:  ;D to je tak když někdo nečte nadpisy ;D
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Hana129

Je to v Pekiho příspěvku, ale v nadpisu.



"Bourání Litovle 3.11.2012 sobota (peki bude už od pátku 2.11 večer v Litovli)"

Vasyk

Přijedu v sobotu, díky za připomenutí, málem jsem na to úplně zapoměl.


Chairudo

Taky v sobotu :)

Hádám že bude zase probírání té poslední hromádky od TLC?
V kolik je nejlepší přijet? >:D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Citace od: Chairudo kdy 27.09.2012, 17:25:25
Taky v sobotu :)

Hádám že bude zase probírání té poslední hromádky od TLC?
V kolik je nejlepší přijet? >:D

Pravda to jsem zapomněl připomenout. Ideální doba dopoledne do 10, to vás bude asi nejvíc tak to tam vysypu.

Chairudo

Kdo přijedete v Sobotu dopoledne na bourání do Litovle a chtěli by jste si doplnit trochu zeleně do sbírky, přepíslk jsem to malinko s posledním nákupem a mám navíc asi 500ks Red Plant Flower Small, Sprue of Four a asi 800ks Green Plant Flower Stem
Kdo budete mít zájem, pošlete mi SZ kolik chcete přivézt, dám vám jakékoli množství za nákupku s% cenou poštovného, tedy 0,9kč za 3742c01 a 0,75kč za 3741

Díky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Připomínám  ;D

Bourání  Litovle 3.11.2012 sobota

Ideální bude když dorazíte v sobotu na 10:00

Hana129

Taky připomínám, že v sobotu míříme do Litovle a můžu Vám případně něco vzít z BL nabo www.varko.cz  ;)

peki

#57
Jsem tu (v muzeu). Dobrá zpráva je, že je tu spousta krabic (Vasyk,Hanka, ostatní atd.) Blbá že jsem celou noc nezamhouřil voko  :-X Ne neflámoval jsem (kéž by   ;D ), zdejší topení ma zajímavou vlastnos bud bzučí jako dálkově řízené letadlo nebo vrčí jako traktor (a vypnout se nedá)  ???

Jinak byla během 4 měsíců výstavy překročena loňská roční návštěvnost (příšlo přes 3 800 lidí). Poslední týden byl doprovodný program  "V Litovli staví město z Lega" viz dřívější info na kostkách zde


Colonel32

Citace od: peki kdy 03.11.2012, 07:41:11
Jinak byla během 4 měsíců výstavy překročena loňská roční návštěvnost ...

To už je náš standard, ne? Spíš bude ostuda, až se to někdy nepovede  ;D

Měch

Při balení jsem našel takovýto kousek. Nevěděl jsem čí to je, tak jsem to někomu dal...no a patřilo to k Sopwith Camelovi, který jsem měl půjčený. Potíž je, že jeden ten dílek navrchu stojí přes 100,- kč, takže bych rád poprosil toho, kdo to u sebe má, jestli by mi to neposlal. Poštovné zaplatím. Díky
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!