(Vlastní) dům U modrého kalicha

Založil Aki, 24.07.2005, 23:10:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Přidělte tomuto MOCu body. Čím více tím je na tom lépe.

1
0 (0%)
1,5
1 (4.2%)
2
0 (0%)
3
3 (12.5%)
4
5 (20.8%)
4,5
11 (45.8%)
5
4 (16.7%)

Celkem hlasů: 23

Aki

Citace od: Hansel kdy 29.01.2006, 23:14:09Hoď sem, prosím, ještě celkový půdorys a pár venkovních pohledů.

Bude to stačit takto?:


Aki

#31
Jelikož se některým zdál domek příliš jednoduchý a strohý (předpokládám že všichni psali o čelní straně), tak jsem ho přepracoval do vrcholně gotické podoby. Díky změně v čelní straně se změnilo i uspořádání v horní síni. Kam se mi krom jiného podařilo vecpat sedátka u oken. No a vy posuďte zda se to povedlo.  ;)



PS celý domek už je na Brickshelfu.

marian20

Aki, čo keby si dal do tých mriežok z vnútornej strany Plate 1x1 TrRed/TrYellow, skúsil som ako by to asi vyzeralo,podľa mňa by to ešte trochu viac oživilo čelnú stranu.
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

Aki

Citace od: marian20 kdy 27.05.2006, 22:39:17
Aki, čo keby si dal do tých mriežok z vnútornej strany Plate 1x1 TrRed/TrYellow, skúsil som ako by to asi vyzeralo,podľa mňa by to ešte trochu viac oživilo čelnú stranu.
Ano to by bylo určitě veselejší, jen nevím co by potom ten reliéf měl představovat. Já jsem se inspiroval například táborskou radnicía ta moc barevná není. Zkrátka chtěl jsem udělat něco jiného, než většina stavitelů castle dělá - totiž hrázděných domů (ty jsou barevné dost). Použití plate a zábradlí je pro mne ztvárnění vitrážovaného okna.  :-\
Ale díky za nápad.

peter

#34
Citace od: Aki kdy 28.05.2006, 08:32:58
Citace od: marian20 kdy 27.05.2006, 22:39:17
Aki, čo keby si dal do tých mriežok z vnútornej strany Plate 1x1 TrRed/TrYellow, skúsil som ako by to asi vyzeralo,podľa mňa by to ešte trochu viac oživilo čelnú stranu.
Ano to by bylo určitě veselejší, jen nevím co by potom ten reliéf měl představovat. Já jsem se inspiroval například táborskou radnicía ta moc barevná není. Zkrátka chtěl jsem udělat něco jiného, než většina stavitelů castle dělá - totiž hrázděných domů (ty jsou barevné dost). Použití plate a zábradlí je pro mne ztvárnění vitrážovaného okna.  :-\
Ale díky za nápad.

Hmm tak potom bych tam ve tvém případě dal klasické šedé plate aby nebylo vidět skrz - na fotce modelu je pak nepříjemná tma. Mylně jsme se totiž asi i s "marian20" domnívali, že jde právě o okna, kdežto ty jsi to myslel jako zdobení fasády ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

marian20

Hej, aj ja som si myslel že to majú byť okná,  ako už Peter povedal, tie šedé plates by sa tam hodili, nech nie je vidieť dovnútra.
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

Aki

#36
Jo to je docela dobrý nápad. Hned to jdu vyzkoušet.  :D Díky.

Edit: změna provedena. Výsledek je skoro stejný, efekt nezačerěného pozadí se projeví asi až při fotografování.

peter

Jak již bylo zmíněno, tak Aki tento dům donesl na 6. sraz, takže zde je několik fotek, které jsem tam pořídil.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

- a ještě další ...
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Aki

Citace od: Aki kdy 28.05.2006, 13:33:52
změna provedena. Výsledek je skoro stejný, efekt nezačerěného pozadí se projeví asi až při fotografování.

Jo změna se projevila!  :)
Ještě jednou děkuji za prima připomínku a taky děkuji za připomínky co padly na 6. pražském sekání.  ;) Ještě s tím tedy něco málo udělám.  8)