Autor Téma: ParaCENTRum Fenix  (Přečteno 23987 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Vočko

• Trade Count: (0)
  • suprák
  • Pohlaví: Mužské
Re:ParaCENTRum Fenix
« Odpověď #150 kdy: 13.11.2019, 12:22:28 »
Kemp na Vysočině má Fenix úspěšně za sebou. Klienti a jejich rodinní příslušnící měli kromě pestrého programu také možnost tvořit. Kromě šperků z kostek se vyráběly i jiné věci - např. vánoční hvězdy z korálků. Tvoření je nadchlo a bavilo.

Vočko při vánoční výloze, jsem narazil na zájem o vánoční dekoraci. Třeba by to mohl být další směr vaší tvorby a na ty vánoční trhy by se to i hodilo.
Ahoj peki, pár ozdob jsem vyrobil jako ukázku už před měsícem a nápad se líbil. Momentálně finišujeme nejen s kompletací LEGO šperků a přívěsků, ale i s ostatními výrobky - už příští sobotu začínají trhy.  Ještě můžu zkusit ze zbytků kostek něco postavit, ale co určitě není, tak to jsou brick a plate modified na spojení.

Offline peki

• Globální moderátor
  • Trade Count: (18)
  • furťák
« Odpověď #151 kdy: 13.11.2019, 12:26:37 »

Ahoj peki, pár ozdob jsem vyrobil jako ukázku už před měsícem a nápad se líbil. Momentálně finišujeme nejen s kompletací LEGO šperků a přívěsků, ale i s ostatními výrobky - už příští sobotu začínají trhy.  Ještě můžu zkusit ze zbytků kostek něco postavit, ale co určitě není, tak to jsou brick a plate modified na spojení.

Jasně je to spíše na příští rok. Případně nápad na užitečné kostky ze zdi do kelímku.

Offline Vočko

• suprák
« Odpověď #152 kdy: 03.12.2019, 15:44:07 »
Vánoční trhy jsou v plném proudu a Fenix okupuje vánoční jurtu na Moravském náměstí se svými výrobky. Všem kdo přispěli moc děkuji nejen za mě, ale za celý Fenix.
výrobky z Fenixu
« Poslední změna: 03.12.2019, 15:46:29 od Vočko »

Offline peki

• Globální moderátor
  • furťák
« Odpověď #153 kdy: 12.04.2021, 11:16:01 »
============
Ahoj peki. Byl jsem u mě v práci osloven, zda nevím o někom, kde by se daly sehnat Lego sety jako odměna pro děti, které namalovaly obrazy do benefiční dražby pro Fenix. Odkaz na předchozí ročník dražby

www.drazbaprofenix.cz

, ať máš představu o co jde. Jednalo by se o 2 kategorie (5-11 let a 12-18 let), u každé 1.-3. místo, tzn. 6 ks stavebnic. Napadl si mě ty a kostky, tak vás zkouším oslovit. Samozřejmostí je uvedení kostek jako partnera na dražbě a PR příspěvek za podporu. Tento rok bohužel dražba proběhne online, jinak bych měl i pár lístků přímo na dražbu ;) Vím, že je všeobecně blbá doba, ale i tak si tě/vás dovoluji požádat o pomoc a spolupráci.
Moc děkuji za zprávu a za případnou pomoc.
Vočko
============

Offline peki

• Globální moderátor
  • furťák
« Odpověď #154 kdy: 12.04.2021, 11:19:24 »
Já jsem Vočkovi za kostky slíbil pomoc. Doporučuji se podívat na odkaz (obrázky které jsou do aukce) je opravdu úžasné co dědi dovedou. Dražba bude on line.

Offline Vočko

• suprák
« Odpověď #155 kdy: 12.04.2021, 12:23:44 »
Ahoj kostkaři. Moc děkuji pekimu za šíření infa o odměnách pro děti a také o dražbě samotné. Všechny nás v práci překvapilo, co tak mladí umělci dokáží namalovat - vážně paráda. Z minulé dražby máme doma 2 kusy. Pokud chcete a můžete věnovat nějaký setík, budu vám nejen já, ale i kolegové velice vděčni. Děti to potěší a budou mít třeba větší motivaci do budoucna ;)
Každý z vás je samozřejmě na online dražbu vítán. Nejen že můžete vydražit prvotinu potencionálního významného umělce, ale také podpoříte naše centrum, které prošlo a prochází existenční krizí. Ještě jednou všem DĚKUJI.

Online Stimpi

• Trade Count: (2)
  • furťák
« Odpověď #156 kdy: 25.04.2021, 23:42:25 »
Musím smeknout, některý obrazy jsou opravdu pecka!

Offline Vočko

• suprák
« Odpověď #157 kdy: 27.04.2021, 09:41:22 »
Musím smeknout, některý obrazy jsou opravdu pecka!
Naprosto s tebou souhlasím. Však se letošní on-line dražby můžeš zúčastnit ;)

Offline Vočko

• suprák
« Odpověď #158 kdy: 27.04.2021, 09:45:58 »
Ahoj kostkaři,
vám všem, kteří podporujete a pomáháte ParaCENTRU Fenix patří veliké poděkování. Za to si zasloužíte dostat pomyslný Řád hrdého Fenixe, který dostane každý podporovatel naší organizace.

Ještě jednou veliké díky za klienty i zaměstnance Fenixu.