stěna - OC Westfield Chodov

Založil peki, 23.11.2022, 11:18:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Foton

Dneska pořád totéž jako 1.8.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

poMOCník

Citace od: Foton kdy 04.08.2023, 22:25:56Dneska pořád totéž jako 1.8.

...jen už nejsou ty 1x5 plate - i mou zásluhou. Ptal jsem se, jestli nemůžou dosypat a uz fakt dosly.

Foton

Jak často to obměňují? Jestli má symsl tam jít  po pátku i v neděli (než odjedu).
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Ethera

Prý každé pondělí větší výměna a když něco dojde, tak hned.
Sběratel a MOC stavitel pro radost a odpočinek.

Foton

Máš pravdu, měnili to dneska před otevřením.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

poMOCník

Docela mizérie tentokrát což? Kromě cihlobricků a 1x1 plate tam není nic rozumného.

Schválně: kolik těch žlutých klouzaček nacpete do kelímku tak, aby se dal zavřít?

Valouch

#126
10.8.
Zeď stejná jako 7.8. jen již nejsou stromečky, byly nahrazeny stonky(,,podkytníky").
A 1x2 bílé cihly už skoro taky nejsou.

Colonel32

.

poMOCník

Dnes těsně před zavíračkou.

Zajímavý je ten černý double jumper plate.

Pool

Dnes v 12 hod. Mezi figurkami nová halloween figurka laděná do zelena. Na hlavě má mít asi dýni, ale ty už v hrabárně nebyly, pár jich tam mají ovšem přednachystaných.

Fricoolinek

Vcelku slabota ta stěna, co?  :o

sharkabrick

Stav dnes 16h.
Nové typy kostek zatím Nejsou.
IMG_20230922_152156.jpgIMG_20230922_152153.jpgIMG_20230922_152151.jpg   

sharkabrick

Ted. Zatím žádné nové typy kostek.IMG_20230929_140909.jpg

Technicman

Stav dnes kolem 17:00.

sharkabrick

Novinky v postav si minifigurku.IMG_20231019_142027.jpg

sharkabrick

Stav dnes 23.10 ve 12h

sharkabrick

Tak opět zeď z pátku. Nové typy dílků - strašidelné a oranžové na dýně. Pavouci jako ve Vídni u nás nebyly.

poMOCník

Stav dnes před zavíračkou.

Jinak mají tohle hnědé torso, podle mě má potenciál:


A stále se dají vyhrabat slepice - pro ty, co jsou víc na slepice než na kozy.

Fricoolinek


Colonel32

nové BaM komponenty

Eddie

Ahoj, má prosím někdo aktuální info, co je na stěně? Zda má cenu tam zítra jít.
Víc stavitel, sběratel a kecal (nejvíce), než vystavovatel..

poMOCník

Stěna před zavíračkou.

Zároveň mám zákulisní informaci, nevím, jestli už tu byla zmiňovaná: Od prosince obchod přejde z kelímků na krabičky. Zároveň během tohoto měsíce - prosince - bude možné vyměnit své kelímky za krabičky 1:1

edward193

Citace od: poMOCník kdy 13.11.2023, 22:59:15Stěna před zavíračkou.

Zároveň mám zákulisní informaci, nevím, jestli už tu byla zmiňovaná: Od prosince obchod přejde z kelímků na krabičky. Zároveň během tohoto měsíce - prosince - bude možné vyměnit své kelímky za krabičky 1:1
Zároveň budou krabičky hranaté, takže lepší pro určité typy kostiček. Cena zůstane stejná. Když jsem se ptal, jestli objem krabičky bude stejný jako objem kelímku, odpověď "ano" nezněla moc přesvědčivě.

Ethera

Citace od: edward193 kdy 17.11.2023, 09:12:45
Citace od: poMOCník kdy 13.11.2023, 22:59:15Stěna před zavíračkou.

Zároveň mám zákulisní informaci, nevím, jestli už tu byla zmiňovaná: Od prosince obchod přejde z kelímků na krabičky. Zároveň během tohoto měsíce - prosince - bude možné vyměnit své kelímky za krabičky 1:1
Zároveň budou krabičky hranaté, takže lepší pro určité typy kostiček. Cena zůstane stejná. Když jsem se ptal, jestli objem krabičky bude stejný jako objem kelímku, odpověď "ano" nezněla moc přesvědčivě.

Někde jsem viděl porovnání a ve většině případů ta krabička vycházela lépe. Ale uvidíme. Spíš přemýšlím, jestli ty desítky kelímků chci měnit za papírové krabičky.
Sběratel a MOC stavitel pro radost a odpočinek.

Colonel32

Čas na rozhodnutí zda vyměnit či nevyměnit by měl být do konce ledna.

Fricoolinek











Jinak samozřejmě papírové krabičky jsou neomarxistická prasečina na úrovni papírových brček atp.

Na nezničitelném (a při nejhorším zrecyklovatelném) plastovém kelímku nebylo pranic neekologického.

Kanak

Děkuji všem, co sem přidávají fotkografie stěny z Lego store. Jen si dovolím poznámku. Na KOSTKY.ORG přicházejí lidí kvůli stavebnici LEGO. Pro politické disputace máte jiné stránky.

Strider

Citace od: Kanak kdy 03.12.2023, 09:54:40Děkuji všem, co sem přidávají fotkografie stěny z Lego store. Jen si dovolím poznámku. Na KOSTKY.ORG přicházejí lidí kvůli stavebnici LEGO. Pro politické disputace máte jiné stránky.
Proč by komentování Lego krabiček vs. Lego kelímků měla být politická disputace nevhodná pro tyto stránky?

Pool

Citace od: Strider kdy 03.12.2023, 16:23:50
Citace od: Kanak kdy 03.12.2023, 09:54:40Děkuji všem, co sem přidávají fotkografie stěny z Lego store. Jen si dovolím poznámku. Na KOSTKY.ORG přicházejí lidí kvůli stavebnici LEGO. Pro politické disputace máte jiné stránky.
Proč by komentování Lego krabiček vs. Lego kelímků měla být politická disputace nevhodná pro tyto stránky?

V tomto vlákně je pouze stěna, žádné věci kolem. Na klábosení jsou jiná vklákna. Jinak je tu vlákno pravidel, která vás rozsekne, co se tady smí a nesmí ;) . Já si to z hlavy nepamatuji ;D

ditetemnaporad

Citace od: Pool kdy 03.12.2023, 17:13:05V tomto vlákně je pouze stěna, žádné věci kolem. Na klábosení jsou jiná vklákna. Jinak je tu vlákno pravidel, která vás rozsekne, co se tady smí a nesmí ;) . Já si to z hlavy nepamatuji ;D

Někdy stačí jenom nereagovat a žádná debata se nerozjede. Kdyby Kanak nic nekomentoval, nikdo z nás by taky neměl potřebu napsat  ::)