Diorama Návrat do budoucnosti

Založil PsychoWard666, 29.06.2023, 20:04:07

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

PsychoWard666

Rád bych se vám pochlubil s druhým modelem, který jsem stavěl posledních pár měsíců pro výstavu Czech Repubrick.

Jedná se o diorama z Návratu do budoucnosti.

Zde jsou fotky první části, jedná se asi o nejznámější scénu z filmu.











Fotky dalších scén a celého diorama přidám postupně.


Foton

Marvellous! Ta "průrazová clona" před autem mě dostala.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

juggleman

Tak to je proste super. A musim souhlasit, ze to modre sklo pred autem je genialni. Skvely napad. Blahopreju.

Tomik

Wow, další super model! Musím uznat, že u tohoto modelu dává osvětlení smysl a přímo oživuje celou scénu.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Petronel

Hoho-ho! Hodně hustý!! :o
Moje oblíbené téma. :D Skvělé zpracování, efekty a nasvícení dokonalé. Jak již bylo zmíněno - to sklo před autem, ale i svítící kabely, auto, plamany, no prostě skvělé efekty, bomba. 8)

Prostředí je takové ploché, strohé (silnice, trávník,...) ale to zásadní je dokonalý. :D
Díky za fotky a prosím ještě další. ;)

PS: samotný Delorean je také vlastní model?

PsychoWard666

Foton, juggleman: Děkuji, dlouho jsem přemýšlel jak tu clonu vyřešit a náhodou jsem narazil na tenhle element, který se na to perfektně hodil  :)

Tomik: Děkuji  :)

Petronel: Děkuji  :) K tomu prostředí, ono když se podíváš na film, tak tam toho vlastně moc okolo není, silnice i trávník jsou čisté (holt 50. léta  :D ), tak sem chtěl aspoň trochu oddělit ty rozdíly mezi chodníkem, asfaltem, štěrkem a trávníkem použitím kostek se study a tily. Každý den plánuji přidat fotku jedné ze 4 scén a nakonec i dalších věcí co jsou mezi scénami. DeLorean je mix DeLoreanů z Rebrickable a vlastních úprav, aby vypadal co nejlépe.

PsychoWard666

Tak fotky druhé části jsou zde, tentokrát jde o scénu kde Marty utíká před Libyjci a ocitá se v roce 1955.

Další fotky zítra  :)










PsychoWard666

Fotky třetí části jsou zde, tentokrát jde o scénu kde Doktor s Martym a Jeniffer (byla docela výzva všechny tři dostat do DeLoreanu  :D  ) odlétá do roku 2015 a Biff je sleduje.

Další fotky zítra  :)










PsychoWard666

Fotky čtvrté části jsou zde, tentokrát jde o scénu kde se Marty vrací zpět do roku 1985. Za vlakem je i Doktor s Clarou na Hoverboardu, na fotkách to bohužel není moc dobře vidět.

Poslední fotky zítra  :)








PsychoWard666

Poslední fotky celého diorama  :)







PsychoWard666

A timelapse video stavby


Chairudo

Fakt suprový žánr a každá část stavby krásně propracovaná že hned víš co to je :)

čím jsi dělal timelapse?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

PsychoWard666

Díky, mám nějakou levnější akční kameru, bohužel sem jí neměl moc kam dát, aby se mi nepletla, tak sem musel dělat fotky z dálky a proto je ve výsledku ta kvalita nic moc.

poMOCník

Krása, budu tam muset zajet a všechno si to prohlédnout. Už jen kvůli tomuhle bych tam klidně jel.

otaznik


juggleman

Citace od: poMOCník kdy 03.07.2023, 23:12:45Krása, budu tam muset zajet a všechno si to prohlédnout. Už jen kvůli tomuhle bych tam klidně jel.

Kde a kdy toto bude vystaveno, prosim? Nemuzu to v tomto vlakne najit. Taky uvazuji, ze bych se zajel podivat osobne.

PsychoWard666

Koukám, že jsem to tu nezmínil, model už je na výstavě od konce minulého týdne a teď už jsou i dodělané popisky a grafika kolem modelu, stejně tak u modelu uhelného dolu, který sem stavěl.

juggleman

Citace od: PsychoWard666 kdy 04.07.2023, 11:50:58Koukám, že jsem to tu nezmínil, model už je na výstavě od konce minulého týdne a teď už jsou i dodělané popisky a grafika kolem modelu, stejně tak u modelu uhelného dolu, který sem stavěl.

No ale jake vystave, prosim? Kde? Adresa?


PsychoWard666

#20
Pokud někdo chcete model vidět a bydlíte na východě České Republiky, tak mám pro vás dobrou zprávu, protože model jsme přesunuli na výstavu ve Světě Techniky v Dolních Vítkovicích v Ostravě  :)

Navíc jsem přepracoval osvětlení modelu, aby blesk a čísla lépe vynikli, takže neváhejte výstavu, která se otvírá 28.9.2023 navštívit. Modely budou vystaveny do března příštího roku.