Kolko MISBov...

Založil MwK, 11.09.2006, 16:08:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kolko MISBov obsahuje vaša zbierka???

Ani jeden...
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
10 až 20
20 až 30
30 až 40
Viac ako 40...
Mam samé MISBi

stomcova

Většina z nás, si myslím, že ano. Já osobně set 7665 Republic Cruiser, budu v MISBU olizovat a oprašovat za sklem.
Batman, forever...

Skyder

Citace od: Colonel32 kdy 18.11.2007, 21:22:56
planujete dat vse najednou pod stromecek?
Ja mam momentalne 6 MISBov, bohuzial vsetky mi pojdu pod stromcek, takze sa na ne iba den co den pozeram hore na skrinu... >:D
Skyder

TomKQT

Nevím, nakolik se MISB nachystaný jako dárek pod stromeček dá považovat za MISB ve vaší sbírce...  ;)
Zaměření: Fanoušek; Virtuální (3D SW) modelář, stavitel a animátor; Technic stavitel a nadšenec.

otaznik

Citace od: TomKQT kdy 27.11.2007, 08:58:39
Nevím, nakolik se MISB nachystaný jako dárek pod stromeček dá považovat za MISB ve vaší sbírce...  ;)

Pokud si ho člověk dá sám, proč ne?  :)

Skyder

Citace od: otaznik kdy 27.11.2007, 10:09:54
Citace od: TomKQT kdy 27.11.2007, 08:58:39
Nevím, nakolik se MISB nachystaný jako dárek pod stromeček dá považovat za MISB ve vaší sbírce...  ;)

Pokud si ho člověk dá sám, proč ne?  :)
Ja som si ich sam poctivo nakupil a zohnal... Uz len ci to nebude skoda rozbalit???
Skyder

tazzy

No tak u me to bude letos taky stedre, zatim 7 misbu. A to do Jeziska je jeste daleko, tak mozna jeste neco pribude ;D :o

TomKQT

Vy si dáváte dárky na Vánoce sami sobě?  :o ;)
Stejně ale nepovažuji dárek (!zatím nedaný!) za předmět ve sbírce. To bude až si ho dáte (ehm) a NEROZBALÍTE (aby to pořád byl MISB).
Zaměření: Fanoušek; Virtuální (3D SW) modelář, stavitel a animátor; Technic stavitel a nadšenec.

Hamec

Kdo jiný mi dá k vánocům buldozer 8275? Jedině AFOL, a žádného bohužel (nebo bohudík?) v rodině nemám  ;).

MISBy pravidelně otvírám, když je na něj čas a klid (posledně to byly mýtické bytosti  4896)
Modifikované přísloví: LEGO za LEGO, stud za stud.

MwK

#38
Viem že táto téma sa už dlho neotvorila ale podarilo sa mi niečo zvláštne... ::)
Zrazu sa mi nahromadilo kopec MISBov. :o (pozrite si foto)
Tak trochu aj mojov vinov lebo nestíham otvárat všetky nové sety ale niektoré mám zabalené ešte stále už ani neviem odkedy...(no okrem lietadla to mám už 17r :D)
Je ich celkovo šestnást a vačšina z nich ostane zabalená na dlhšie(respektíve na horšie časy)alebo kým nebudem potrebovat špecifické kocky,no určite viem že Y-wing,domček a jeden castle si v priebehu najbližších dní otvorím pretože sa s nimi jednoducho chcem zahrat... ;D ;D ;D
(teda samozrejme Y-wing aj z ostatkom mám ale z eskadrov sa budú TIEčka strielat lepšie >:D)

EDIT:
Ešte mi napadlo že keby som si neotvoril Vianočnú N1 a Sith infiltrator bolo by ich 18 ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...